716 Shares 4804 views

Przegląd smartfon LG Magna: recenzje z właścicieli, charakterystyki, opisu i instrukcji. Smartphone LG H502F Magna: opinie, porównania i specyfikacje

entry-level smartfon ze zwykłymi specyfikacje techniczne i zakrzywiony ekran dotykowy – LG jest Magna. Opinii o nim, jego funkcji i opcji, autonomii tego urządzenia – to co będzie dalej szczegółowe. Nie będzie również biorąc pod uwagę mocne i słabe strony gadżet na podstawie których nadal będą podane informacje na jej zakup.


Kto jest na tym urządzeniu?

Słaby hardware farsz klasyfikuje tego urządzenia do rozwiązania entry-level. Ale w tym samym czasie na tle rówieśników, jest jedna ważna cecha – to zakrzywiony ekran. Właśnie dlatego, że będzie to miało potencjalny właściciel urządzenia przepłacać. Istnieje kilka opcji kolorystycznych obudowy konstrukcja tego gadżetu. Najciekawszym z nich – to LG Magna Titan. Recenzje często jest jego wydajność odzyskane. Dlatego urządzenie to jest przeznaczone dla tych, którzy chcą uzyskać niezwykłą stylowe urządzenie z zakrzywionego ekranu. Ale w tych samych rozwiązań o wysokiej wydajności dla potencjalnych problemów nie jest konieczne. To właśnie z tych potencjalnych właścicieli, a ta jednostka jest tworzony.

Co to jest smartfon?

Zazwyczaj pakiet oferuje Smartphone LG Magna H502F. Recenzje wskazują na obecność następujących elementów:

 • Smartphone z umieszczona w wymiennym baterii.
 • Dokumentacja do pracy.
 • Ładowanie adaptera.
 • Kabel interfejsu.
 • Karta gwarancyjna.

Okładka, folia ochronna, a właściciel karty flash z tego gadżetu będzie musiał kupić osobno i, oczywiście, za dodatkową opłatą.

ergonomia smartphone

Zakrzywiony ekran dotykowy – jest główną cechą, która posiada urządzenia. Jego przekątna – 5 cali. W dolnej części ekranu jest zajęta przez czterech przycisków sterujących. Oprócz trzech standardowych przycisków ( „dom”, „Wstecz” i, oczywiście, „Menu”), istnieje również przycisk, zapewniając przełączanie pomiędzy kartami SIM. Nawet niższe, na pasku z tworzywa sztucznego, położony logo producenta. W górnej części gadżetu są: słuchawki, elementy czujników i mały wizjer aparat z przodu. Przy górnej krawędzi złącza posiada gniazda audio, a w dolnej części – mikro-YUSB. Tylna pokrywa posiada wizjer komorę główną, jego diody LED, logo producenta, głośny głośnik, przycisk głośności i blokady. Choć jest ona wykonana z tworzywa sztucznego, ale wygląda jak metal. ciekawe w tym względzie najbardziej jest smartfon LG Magna H502F Titan. Recenzje przeznaczyć ten wariant kolory tego gadżetu.

A co z procesorem?

CPU sprawdzone jest stosowany w LG Magna. Recenzje MT6582 (czyli chip jest używany w tym gadżecie) to potwierdzić. Jego cechą charakterystyczną jest bardzo wysoki stopień niezawodności. Smartfony oparte na nim w pracy przez okres dłuższy niż jeden rok i scharakteryzować je tylko z najlepszej strony. Kolejny plus – doskonała wydajność energetyczna. Niewykorzystana moc obliczeniowa jest wyłączony, gdy urządzenie nie jest używane, i modułów, które nie potrzebują maksymalny poziom automatycznie zmniejsza swoją prędkość zegara 300 MHz. Ale wadą jest niski poziom produktywności. Skład „A7” chip półprzewodnikowy składa się z czterech modułów przetwarzania architektury. Każdy z nich może być rozproszone w roztworze z najtrudniejszych zadań do 1,3 GHz. Ten sam układ wytwarzane według technologii procesowej 28 nm. Funkcje tego układu jest wystarczająca dla większości codziennych zadań. Wyjątkiem jest najbardziej wymagających najnowszej generacji aplikacji, które są oparte na 64-bitowym. Ten procesor może obsłużyć w jednym danych 32-bitowych. Stąd problemy z wprowadzeniem nowego oprogramowania.

Wyświetlacz oraz akcelerator graficzny

Zakrzywiony ekran dotykowy – jest główną cechą, która może się poszczycić Smartphone LG Magna. Opinie wskazują, że jego specyfiki. Takie rozwiązanie konstrukcyjne, w praktyce, powinny ułatwiać zarządzanie tym urządzeniu. Ale teraz zginać to dość małe (jego promień wynosi 3 mm). To jest zawiadomienie wizualnie ta funkcja nie jest tak łatwo z tym urządzeniem. Przekątna w tym gadżecie jest 5 cali. Jego rozdzielczość – 1280×720. Oznacza to, że obraz wyświetlany na ekranie w 720 p. Matryca Wyświetlacz jest produkowany przez najbardziej zaawansowanych technologii do tej pory – „IRS”. To może znacznie poprawić urządzenie reprodukcji kolorów, a także poprawia urządzenie autonomii. Inną cechą tego ekranu – całkowity brak warstwy powietrza pomiędzy powierzchnią matrycy wyświetlacza oraz panel dotykowy. To dodatkowo poprawia jakość obrazu. Ale do przetwarzania informacji graficznych w tym urządzeniu wykorzystuje akcelerator graficzny „Mali 400MP2”. To sprawdzone rozwiązanie, które może pochwalić się niezawodność i efektywność energetyczną. Ale wydajność ma problemy. W rozwiązywaniu problemów poziomie podstawowym i średnim do niego pojawiają się pytania. Ale z najbardziej wymagających najnowszej generacji oprogramowanie będzie niewątpliwie problemy.

kamera

Wystarczająco wysokiej jakości podstawowy aparat 8 MP w LG Magna H502F. Recenzje wydzielają fotograficzną jakość wytwarzanego z jego pomocą. Ale należy zauważyć na raz: na naprawdę wysokiej jakości zdjęć potrzebuje normalnego poziomu oświetlenia. Choć nie jest w tym jednym urządzeniu LED światła, jego możliwości są bardzo ograniczone. Wśród innych cech komory głównej należy zauważyć obecność systemu autofokusa. Filmy nagrała w 1080 formacie P (czyli 1920×1080). Jakość ich wystarczająco dobry na normalnym poziomie oświetlenia. Przednia kamera oparta na elemencie czujnika 5 min. Ona rozszerzony kąty widzenia, są diody LED. To pozwala na wykorzystanie go do bardzo wysokiej jakości „autoportretów”. Cóż, z takim prostym zadaniem jako wideorozmów, to generalnie radzi sobie. Kolejny „Chip” z przedniej kamery jest w stanie sprawować kontrolę za pomocą gestów lub słów kluczowych.

podsystem pamięci masowej

1GB pamięci RAM jest najczęstszą zdecydowanie standardzie DDR3 zainstalowanej w telefonie LG Magna. Opinie wskazują, że około 700 MB, która jest zajęta przez system operacyjny i jego procesów. Jakoś zmniejszyć wartość ta nie będzie działać. Dlatego użytkownik może liczyć tylko 300 MB. 2-3 zadania entry-level będzie wystarczająca. Ale dla najbardziej wymagających zastosowaniach 300 MB wyraźnie nie wystarcza. W związku z tym oczekiwać, aby grać na tej gadżet w „Asphalt 8” nie jest konieczne. Pojemność wbudowanej pamięci to 8GB. Około połowa z nich (czyli około 4 GB), użytkownik może użyć do zainstalowania oprogramowania lub do przechowywania danych osobowych. Jest też gniazdo dla kart pamięci flash. Maksymalna pojemność może być w tym przypadku, 32 GB. Jeśli pojemność wbudowanej pamięci i zewnętrzne karty pamięci flash jest mała, najlepiej używać do przechowywania najbardziej cenne dane osobowe (takie jak na zdjęciu lub filmie) bezpłatnych usług typu cloud.

bateria

pojemność baterii 2540 mAh oferuje LG Magna H502F. Zgłoszenie wyraźnie wskazuje, że pojemność akumulatora wystarcza na 2-3 dni pracy na średnim poziomie obciążenia na gadżecie. Jeśli aktywujesz maksymalny tryb oszczędzania energii, można już liczyć na 4 dzień i pewność stabilnej pracy urządzenia. Ale w przypadku maksymalnego obciążenia na jego smartphone jednym ładowaniu baterii wystarcza na 7-9 godzin. W rezultacie, można zauważyć, że autonomia tego urządzenia jest nic specjalnego oprócz konkurencji. Specyficzne rozwiązanie, które znacznie zwiększy żywotność baterii tego urządzenia może być zakup dodatkowego akumulatora zewnętrznego. Pozwoli to uniknąć problemów z rozładowania akumulatora w czasie najbardziej nieodpowiednim do tego.

Zestaw interfejs

Imponujący zestaw narzędzi komunikacyjnych zainstalowanych w smartfonie LG Magna H502. Recenzje przeznaczyć takie z nich:

 • Urządzenie w pełni obsługuje wszystkie obecne sieci telefonii komórkowej, czyli GSM (2G), lub 3G i LTE (druga nazwa standardu 4G).
 • Gadżet ma bluetooth. Pozwala to nadajnik podłączyć do zewnętrznego głośnika bezprzewodowego smartfonów. Również może być używany do wymiany małych plików z tego samego urządzenia mobilnego.
 • Ponadto, urządzenie to jest wyposażone w przetwornik Wi-Fi. Jest to główny sposób na wysyłanie i odbieranie danych w sieci globalnej „pajęczej”. W tym przypadku prędkość może osiągnąć imponującą data 150 Mbit / s.
 • System nawigacji w tym „smart” telefon wykorzystuje tylko dwa sposoby, aby określić jego lokalizację. Pierwszy z nich – GPS. Używa sygnału satelitarnego i pozwala dość dokładnie ustalić lokalizację urządzenia. Drugi – to A-GPS. W tym przypadku konieczne jest, aby połączyć się z Internetem.
 • Port macierzysty bezprzewodowa – mikro-YUSB. On pobiera urządzenie i synchronizuje się z komputerem.
 • Ponadto, istnieje również porty audio. To wysyła sygnał dźwiękowy do radia zewnętrznego. Również obecność odpowiedniego złącza może odbierać sygnał dźwiękowy z mikrofonu zewnętrznego.

miękki

„Android” jednym z najnowszej wersji – 5.0 – zainstalowany po wyjęciu z pudełka na LG Magna H502. Recenzje odróżnić tę cechę „smart” telefonu. Tylko tu wszystkie funkcje tej wersji oprogramowania systemowego jest w pełni otwarty na podobnym sprzęcie dokładnie niemożliwe. System operacyjny przeznaczony jest do instalacji w najnowszych wersjach procesorów, które byłyby oparte przynajmniej na architekturze A53 ze wsparciem dla aplikacji 64-bitowych. W ten sam zestaw MT6582 architekturze smartfon A7 i obsługuje tylko aplikacje 32-bitowe. Po prostu, większość nowych programów zoptymalizowany dla aplikacji 64-bitowych nie będzie działać na urządzeniu, chociaż oprogramowanie jest rodzajem pozwala.

Cena gadżetu na dziś

Początkowo koszt urządzenia w tej serii było 240-250 dolarów. Na tle bezpośredniej konkurencji z konwencjonalnym wyświetlaczem taki koszt był bardzo drogie. Teraz półtora roku od rozpoczęcia sprzedaży, cena spadła do $ 180 w sprawie LG Magna Titan. Opinie, jednak nadal wskazują, że koszt urządzenia jest nadal zbyt wysoki. Kluczowym punktem tego gadżetu – jego zakrzywiony ekran. I wizualnie zauważyć zagięcie jest bardzo trudne. Przepłacać za takie innowacje nie jest całkiem rozsądna. Lepiej jest kupić urządzenie z konwencjonalnym wyświetlaczem i podobnych cechach. W tym przypadku koszt będzie tylko 80-100 dolarów, czyli prawie dwa razy niższe niż obecnie.

opinie

Cokolwiek to było, ale wysoka cena – to jest główną wadą LG Magna. Opinie na temat tego punktu częściej. Dla takiego sprzętu i oprogramowania do wybulić $ 180 – dużo. Tak wysoka cena nie rekompensuje nawet kulminacyjnym tego gadżetu – zakrzywiony ekran. Drugą poważną wadę – jest brak wsparcia dla aplikacji 64-bitowych. Ograniczenie to, jak wspomniano wcześniej, ze względu na model procesora, i jakoś to nie będzie działać, aby ominąć. Co do reszty, to jest całkiem dobry entry-level smartfon. Jego wydajność CPU, duży wyświetlacz dotykowy o przekątnej, dopuszczalny stopień autonomii – wszystko to smartphone jest dobrze wyważony i doskonale funkcjonalne. To po raz kolejny potwierdza opinie właścicieli tego gadżetu.

wyniki

komponenty sprzętowe i programowe nie wnosi zastrzeżeń do LG Magna. Recenzje naprawdę opisać w tym względzie ten gadżet tylko z dobrej strony. Ale to cena jest zbyt wysoka. A to już minus zakrzywiony ekran nie jest dokładnie wyrównać.