852 Shares 5566 views

Do filmu „uncle Agents”: Aktorzy i role

Kino posiada ogromną liczbę podgatunków, fundament, który jest bandyta. Większość z tych obrazów wygląda całkiem banalne i tego samego typu. Publiczność znudziło filmach o bohaterach, ich okrucieństwo sam z wieloma wrogami. Takie folie zdezaktualizowały się pod koniec ubiegłego wieku. I naprawdę zaskoczyć publiczność, trzeba stworzyć coś naprawdę innowacyjnego. thriller szpiegowski nie jest niczym nowym dla tego gatunku. Jednak w 2015 roku, gay Richi był w stanie zaskoczyć swoich fanów, tworząc ironiczną spy filmu „uncle Agents”, aktorzy i roli, które zostaną podane do wiadomości w tym artykule.


„Agenci Wujek” – najlepszy film szpiegowski w 2015 roku

Pomyśl, niewiele osób pamięta o tytułowej serialu został wyemitowany na jakieś czterdzieści lat temu. On jest dość stary i mało prawdopodobne, aby być zainteresowany w nowoczesnym widza. Ale gay Richi zaryzykowałem i przywrócił stare znaki na dużym ekranie, jednocześnie poważnie zmienić oryginalną historię. W ten sposób możemy uzyskać pierwszej klasy szpiegowski thriller, w którym istnieje ogromna ilość humoru. To, co stało się jego znakiem rozpoznawczym.

W tym samym roku przyszedł sequele takich kultowych przedstawicieli gatunku, jak „Dzheyms Bond” i „Mission Impossible”. Ale te historie opowiedziana w najpoważniejszym stylu, bez najmniejszego cienia ironii. „Agenci Wujek” z powodzeniem pokonać wszystkie znaczki i klisze z tych filmów, umożliwiając pośmiać podczas oglądania. Tak więc humor nie popadając wręcz wulgarności, jak to było w filmie „Szpieg”, który ukazał się w tym samym roku.

historia

Fabuła obraca się wokół młodego agenta amerykański Solo, który wielokrotnie ryzykował życiem i wykonanej niezliczone niebezpieczne misje. W tym przypadku, to jest prawie nie ma sobie równych. Solo kiedyś pracować w spokoju, ponieważ nie ma najbardziej przyjemny charakter. Ale gdy jego zwyczajne sposób życia się zmienia. ZSRR i Stany Zjednoczone zdecydują się połączyć siły, aby ocalić z rąk przestępców niemieckim uczonym, zdolnych do tworzenia broni masowego rażenia. To, co przychodzi do Ameryki najlepszy KGB Kuryakin. Te różnorodne i odmienne ludzie są zmuszeni pracować razem. jeśli uda im się znaleźć wspólny język, a także spełniać jeden z głównych misji w życiu? Na początek muszą znaleźć młodą córkę naukowca, który może poznać ważne informacje. Przed nimi będzie czekać na niesamowite i niezwykle niebezpiecznej przygodzie, która zostanie zapamiętany przez resztę swojego życia.

reżyseria

Aktorzy filmu „agentów” wujek pracował pięknie w tandemie z wybitnym reżyserem Brytanii. Gay Richi rozpoczął karierę w późnych latach 90-tych. Był w stanie wyrażać się już w pracach debiucie o nazwie „Porachunki”. Potem zabezpieczone sukces filmu „Snatch”. Wszystko to pozwoliło mu przenieść się do Hollywood. Tam doznał poważnego wsparcia finansowego. Ale w tym samym czasie dyrektor wyraźnie stracił swój dawny styl i zaczął tworzyć bardzo typowe amerykańskie hity. I tylko w „Agenci Wujek” po raz kolejny udało się wrócić do podstaw. Pomimo dużego budżetu, ten film nie ma toczyć się w ciągłym działaniu, dostarczane za pomocą kosztownych efektów specjalnych. Postacie bohaterów Revealed prostu wspaniały. Nacisk położony jest na dialogu, jak to było we wcześniejszych prac reżysera, co jest dodatkowym atutem.

„Agenci Wujek”: aktorzy

Nadszedł czas, aby mówić o aktorów. Kto dokonał w jego filmografia filmu „uncle Agents”? Wylewane (zdjęcia aktorów, zdjęcia z filmu – w artykule), młodzi i utalentowani aktorzy, którym udało się dochodzić do siebie w Hollywood. Każdy dobrze przyzwyczajeni do roli, tak, że otrzymaliśmy taki wielki film.

Genri Kavill

Ten aktor jest pamiętany przez wielu za rolę w dwóch filmach Superman DC studio. Pomimo wielkości tych filmów, w których aktor nie był w stanie w pełni wykazać swój talent aktorski. Więc to było bardzo nietypowe, aby zobaczyć go w tej roli. W filmie „uncle Agents” grał agenta amerykańskiego, który ma nadmierną pewność siebie i woli pracować sama. W przeszłości był oszustwem, ponieważ to, co złapał przynętę rządu. A teraz ma wiele lat zmuszeni do wykonywania ich rozkazów. Do wykonywania zadań, to korzysta z najnowszych gadżetów elektronicznych i innych sztuczek szpiegowskich.

Armie Hammer

Ten aktor jest znacznie mniej znany naszej publiczności. W tym filmie grał agenta rosyjskiego tajnego. A że aktor tak doskonale poradził sobie z tą trudną rolę, nie jest zaskakujące. Chodzi o to, że Hammer ma rosyjskie korzenie. Właśnie dlatego, że jest tak wspaniale przedstawione rosyjski akcent. Więc nie polecam oglądania tego filmu w dubbingu. Ilya przez Armie Hammer jest całkowitym przeciwieństwem jego amerykańskich kolegów. Jest niegrzeczny, tępy i całkowicie pozbawiony poczucia humoru. Wszystkie problemy zwykł rozwiązać za pomocą pięści. Ale, mimo wszystko, bohater nie wygląda kreskówkowe, jak to często bywa w filmach hollywoodzkich. Rzadki przypadek, gdy Amerykanie nie podał rosyjski idiotę, nieskończenie picia wódki. W takim przypadku dyrektor zażartował jest całkiem nad amerykańskiego agenta.

Alicia Vikander

W filmie „uncle Agents” aktorów, jak wspomniano powyżej, graliśmy młody, ale utalentowany. Alicia Vikander – urocza aktorka, która kilka lat udało się stać się główną gwiazdą amerykańskiego kina. Każdego roku to wychodzi ogromną ilość filmów o wysokiej jakości, w którym ona w pełni pokazuje swoje zdolności aktorskie. Dlatego „Oscar” Nagroda już w kasie. W tym filmie dostała zupełnie niezwykłą rolę. Że odgrywa kluczową rolę w spisku i utrzymuje główną intrygę ujawniła się pod koniec filmu.

Hyu Grant

Jakie inne genialnie grał w filmie „uncle Agents” aktorami? Oczywiście, bezkonkurencyjny Hyu Grant. Słynny aktor, którego widzimy w wielkich filmach coraz mniej. Wielu z was mogą znać Hyu Granta komedię romantyczną o rodzaju, dzięki czemu jest to około piętnaście lat temu, stał się rodzajem amerykański symbol seksu dla wielu kobiet. Ale w tym przypadku, aktor grał nawet niewielki, ale dość nietypowej roli, która wyraźnie wyróżnia się na tle tego, co on nakręcony w ciągu ostatnich kilku lat.

Elizabeth Debicki

Być może najbardziej mało znany naszej publiczności aktorka, który udał się do jednej z głównych ról w filmie. Elizabeth do tej pory nigdy nie wystąpił w dużych projektach Hollywood. Ale tutaj widzimy, że młoda aktorka ma talent. Zaraz po „Agenci Wujek” z jej udziałem był popularny miniserial „administratorem Night”, w którym poszła do głównej roli żeńskiej. Bardzo szybko pojawiają się nowe „Strażnicy Galaktyki”, w którym pojawia się również ona. Nie ma więc wątpliwości, że będzie czekał przed jasnym kariery.