459 Shares 1419 views

Jezioro Aslykul – niezapomniane wakacje. „Aslykul” – ośrodek rekreacyjny nad brzegiem jeziora: usługi hotelarskie

Jezioro Aslykul znany nie tylko mieszkańcom Baszkirii, ale w całej Rosji. często pojawia się ona jako miejscowej ludności i turystów. Jej szerokość – 5 km długość – 8 km. W Europie, to jezioro jest jednym z największych.


Ci, którzy odwiedzili Aslykule mówić o nim jako o doskonałej lokalizacji na rodzinne wakacje. Wielu zaczyna postrzegać go jako morze ze względu na rozległe, piękne krajobrazy i wspaniała atmosfera. To wrażenie jest wzmocnione szczególnie w wietrzne dni, kiedy małe fale zaczynają upaść w przestrzeń przybrzeżnej. Pozwala unforgettably spędzenia wakacji.

„Aslykul” – centrum rekreacji, który jest nazwany po jeziorze. Na niej będzie również omówione w artykule, ponieważ tam zatrzymać wszystkich tych, którzy chcą pływać i cieszyć się przestrzeń zbiornika o tej samej nazwie.

Opis Lake

Od 1993 roku jezioro otrzymał tytuł Parku Narodowego. Jednak, gdy zamawianie federalnych i regionalnych systemów prawnych, stało się jasne, że Aslykul – zbiornik wodny, który nie może być park. Po 2004 roku został uznany za obszary klastrów, aw 2011 roku został wybrany jako niezależny system naturalnego.

Potem ludzie zaczęli narzekać na brak nawet minimalnych warunków do rekreacji. Ich przebój płatne wejście. Ze względu na interwencję zarzutów prokuratury zatrzymał się i zaczął upiększanie okolicy. Teraz za czystość Aslykul jezioro (staw był karty w artykule) następującym administracji lokalnej.

Nawet przy niewielkim poziomie zanieczyszczenia, nadal tu dużo ludzi do świąt. A dzięki aranżacji tej samej nazwie pojawiły rekreacji komfortowe zakwaterowanie.

Lake Nature

Historia stawu jest bardzo interesujące i ekscytujące. Wcześniej, w miejscu jeziora jest upadek Kras. Z biegiem lat, był wypełniony wodą, a teraz każdy może korzystać z kąpieli w nim.

Ze względu na fakt, że jezioro nie ma zbytu, jest pełna przydatnych minerałów. Woda jest również niewielki odsetek zasolenia.

Flory jeziora Aslykul (Bashkiria) jest wypełniona rzadkich gatunków, które są wymienione jako zagrożone. W pobliżu stawu znajduje się mała wieżyczka na niego i rozwijać te niezwykłe kwiaty i zioła.

Fauna jest również znany ze swojej gamy. Nie Dybok, gbur, sokół wędrowny, Apollo, gęsi i inne. Wśród ptakami łabędzie pelikany i gęsi.

Odpoczynek nad jeziorem

Co do zasady, jezioro Aslykul (zdjęcie pokazuje całą swoją urodę) – miejsce dla wypoczynku rodzinnego. Można zatrzymać się jako kempingi, których jest wiele, i „dziki”. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję, to najlepiej do rezerwacji miejsc dla dwóch tygodni przed osady. W przypadku, gdy pole namiotowe jest bardziej nadaje się do reszty, to należy pamiętać, że miejsca są dość małe, i tylko trzeba się samochodem. Autostopowicz nie uzyskać dostępu, bo cudze samochody są zwykle pakowane do granic możliwości.

W lecie pogoda jest naprawdę szczęśliwy. Ze względu na niewielki wiatr można odpocząć pasywnie i aktywnie. W pierwszym przypadku, będą one wielki „fan” w gorące dni są w drugim – zapewni relaks z windsurfingu i innych.

centra opis Rekreacja

Zdecydowaliśmy się przyjść do jeziora Aslykul? Gdzie jest najbardziej kompletny na odpoczynek? „Aslykul” – centrum rekreacji, które z radością wita turystów. Znajduje się 138 km od Ufa. To malownicze miejsce jest tuż przy linii brzegowej jeziora.

W bazie istnieje kilka wygodne i przytulne domy, gdzie mieszkańcy są trzymane. dodatkowe trzy domki, które są wykorzystywane dla gospodarki sezonu letniego.

Wśród rozrywek usługi obejmują dostępność sali bilardowej, kąpiel, gry stołowe, narty, basen. Dozwolone wynająć skuter lub łowić ryby. Zorganizowana turystyka w najbliższej okolicy.

Gdzie mieszkasz?

Konieczne jest określenie schronienia reszta stała się bardzo przyjemne. „Aslykul” – centrum rekreacji, który skupia się na domach komfort. Najdroższe jest lato. Dla niego, dzień będzie musiał zapłacić 250 rubli. w dni powszednie i 350 rubli. w weekendy. Razem z trzech domów. Składają się one z dwóch pięter, jest maksymalny pobyt do 6 osób. Wszystkie udogodnienia na ulicy. Jedzenie w miejscach nie są wliczone.

Najdroższe jest dom pod numerem 4. Płacenie mieć w życiu codziennym: dla dziecka 200 rubli dla osoby dorosłej – 400 rubli dla całego domu – 6 tysięcy rubli …. Przez weekend, numery różnią się nieznacznie. W jednym łóżku będzie musiał zapłacić 50 rubli. więcej, a w przypadku wynajmu całego domu trzeba zapłacić tysiąc.

usługi

Usługi świadczone przez kompleks, pozwoli niezapomniane wakacje. „Aslykul” – centrum rekreacji, na terytorium którego znajduje się sklep spożywczy i kawiarnia. Ten ostatni jest oferowane trzy posiłki dziennie. W dzień za osobę do zapłacenia 450 rubli. Internet jest płatny (100 rubli.).

Dla tych, którzy lubią łowić ryby, wynajem narzędzi połowowych. Oni nie mogą trwać dłużej niż 5 godzin. Muszą płacić za 500 rubli. Na zimę wędką, wiertarka i administracja sanki za godzinę trwa 50 rubli.

szaszłyki z grilla, itp N. jest bezpłatne. Również tutaj można zrobić za pomocą ognia i węgla opałowego.