678 Shares 6406 views

Sergey Gorobchenko: biografia i filmografia. Lista najlepszych filmów z udziałem Siergieja Gorobchenko

Do tej pory, liczba uczestników jest bardzo wysoka. I nie możemy powiedzieć, że ten numer jest na tym samym poziomie. Jest stale rośnie. Każdego roku w filmie jest więcej młodych i utalentowanych ludzi, którzy chcieliby zobaczyć jak ich przyszłego kina los. W tym przeglądzie, zdecydowano się powiedzieć o człowieku, który jest znany wielu strzelaniny w filmie „Boomer”. Mówimy o Sergey Gorobchenko, która nie znudzi, aby zadowolić swoich fanów z jego wyrafinowanych zdolności, aby przyzwyczaić się do gry i wszystkich jej wielu obrazów.


Dzieciństwa przyszłości utalentowanego aktora

Gorobchenko Sergey urodził się pod koniec lipca w 1972 roku. Jego kolebką jest małym miastem Siewierouralsk, która znajduje się w regionie Swierdłowsku. Miejsce urodzenia aktora w prostej rodzinie. Sergei w szkole bardzo dobrze. Najbardziej kochał sport aktywny, siatkówkę. Ale szedł w szkole muzycznej. Choć robił to niechętnie, pod naciskiem rodziców. I nikt nawet nie podejrzewał, że Sergei Gorobchenko którego filmografia posiada już dużą liczbę tytułów, będzie prawdziwa gwiazda kina rosyjskiego.

Wesoły dzień studenckie

Po szkole, Sergei chciał iść do MEI, ale zorientował się, że jego szanse są niewielkie. Potem zdecydował się złożyć swoje dokumenty do Instytutu Górnictwa. I oduczyć go zaledwie półtora roku, a ja czułem, że to nie była jego. I od razu przypomniałem mu niekochana szkoły muzycznej i postanowił mógłby zarobić kosztem sceny. Znaleźć się od razu na niego i się skończyło. Siergiej przyszedł do czasu rozwoju w drodze aktora.

Wszedł bez większego wysiłku w LGITMIK, po prostu czytając fragment „Anna Karenina”, który stwierdził, że rzuciła się pod pociąg. Mowa, uderzył absolutnie wszystkich egzaminatorów.

Zabrali go i zaczął obchodzić lata studiów. Biografia Gorobchenko zawiera epizod, kiedy próbował nagrać swój pierwszy album muzyczny. Jednak pieniądze to nie wystarczy. Oraz w celu zarabiania pieniędzy, podjął pracę w tancerką w nocnym klubie, gdzie płaca jest dość dobry. Lubił tańczyć i brał udział w tej działalności. Pomimo faktu, że udało mu się zrobić, nie jest bardzo dobra, to go nie powstrzymało. I, oczywiście, te umiejętności, które aktorem został nabyte w wyniku swoich badań, przydatnych do niego w przyszłości.

Występy na scenie

Działa nie tylko w strzelaniu znanych filmach aktor Gorobchenko. Jego filmografia zawiera i teatralne. Kiedy Sergey ukończył, zaczął pracować w teatrze Akimowa, który był w Petersburgu. Młody talent często lubił grać w małych działek Michaił Bojarski. Nie zauważył artystów lenkomovskie. To oni poznał przez MARKOM Zaharovym. Znajomy był świetny, i Siergiej wziął w „Lenkom”. Lubił pracować w teatrze. Jednak nie zdecydowaliśmy się zatrzymać i rozpocząć karierę w przemyśle filmowym.

Pierwsza rola w filmach

Po raz pierwszy, aktor wystąpił w roli sprzedającego Anton Gorokhov Buty w komedii „szewc”. Debiut odbył się na ekranie całkiem dobrze i stopniowo miłośników kina zaczynają rozpoznawać Gorobchenko. Filmografia Sergei uzupełniane z czasem rolę dobrowolnego Oborina w serii „Kamenskaya”. Następnie został zaproszony przez dyrektora Alla Surikova i brał udział w filmie „Tylko raz”. Ponadto zagrał w filmie Victor Makarov „Podatek od morderstwa.” Jednak strzelanie został zatrzymany, a obraz ruchu nie wyjdzie na ekranach telewizyjnych.

To bardzo ważny moment dla aktora miało miejsce w okresie, kiedy został zaproszony do roli gangstera Petit klatek w filmie „Boomer”. Oczywiście, stwierdzili oni, to na bardzo długo. I aktor początkowo wydawała się oferować całkiem wadę. Strzelanina miała miejsce bardzo trudne, a pieniądze na filmie, według niego, to dużo pieniędzy nadal nie będzie działać. Ale gdy aktor aspirujących przeczytałem scenariusz, byłem po prostu zaskoczony. Uświadomił sobie, że mógłby dostać coś wartościowego z tego filmu. A potem ciężka praca.

Sergei pielęgnacja „Lenkom”

Sergey Gorobchenko którego filmografia jest na tyle duża, że trudno było połączyć i działania teatralne i pracować w kinie. Miałem coś poświęcić, a on zdecydował się opuścić „Lenkom”. W „boomers” wciela się w bohatera Rama, zrównoważony i spokojny człowiek, który ma silny, stabilny, ale splątaną natury. Aktor w pracy tak dobrze przyzwyczajeni, zbliżona do jego charakteru. Sergei w niektórych odcinków wykonane jak uzna to za konieczne. Chamstwa, jego zdaniem, nie pasuje do tej postaci i uczynił to uroczy. Aktor i starał się usprawiedliwić wszystkie jego działania, które czynił w postaci Ramy. Prace Siergieja była świetna, aw 2003 roku został nominowany w kategorii „Najlepszy aktor” nagrodę na rosyjskich Krytyków Filmowych i Film „Złota Rama”.

Fotografowanie w serialu

Nie tylko filmy z Gorobchenko popularne. Wśród serialu, w którym grał główną rolę, można wybrać „Moskwa. Centralna dzielnica ". W tym filmie zagrał porucznika Wołodia Repeynikova który nigdy nie siedział bezczynnie. On utrzymuje wszystkie rodzaje zadań: kot zapisany, a następnie taksówką, który został skradziony dla okupu. I to się czasem zdarza! To obsługa była porucznik. Wszystkim się podobało serial telewizyjny i aktor pojawił się całkiem sporą liczbę fanów. Cóż, sam Siergiej nigdy nie oglądał show z jej udziałem. Najwyraźniej był bardziej zainteresowany pracą.

Sergey zawsze starał się wybierać różne role

Około siedmiu miesięcy aktor opuścił Rosję i udał się do Stanów Zjednoczonych. Tam został poproszony, aby zagrać w jednym z amerykańskich myśliwców pod nazwą „Moskiewska gorączka”. Rola, oczywiście, że nie było w domu. Ale strzelanie odbyło się sam ze sobą, Michael York. W tym filmie jego rolę w amerykańskich filmach ponad.

Siergiej szybko zdali sobie sprawę, że to nie była jego. To proste, to było wygodne z Amerykanami. Ale nie za to aktor odszedł z obrazka rosyjskich gangsterów, aby ponownie zagrać, bandyci, ale w innym kraju.

W filmie, młody aktor zaczął aktywniej usunięte, od 2004 roku. On zawsze starał się przybrać różne role. I przynieśli wystarczająco duży sukces Gorobchenko. Filmografia obejmuje takie obrazy jak romantyczny, moralne, poważne, dramatyczne. A wszystkie z nich zostały odtworzone na najwyższym poziomie.

Aktor nie zatrzymać i nadal działać w filmach

Teraz Sergey Gorobchenko, filmografia, która odniosła pewien sukces wśród fanów mogli wybrać rolę własnych, kierując się własnymi preferencjami. Aktor, grał głównie w tych filmach, w których istnieje przynajmniej jakaś historia. Zagrał także w filmie o ciekawej fabuły, z którego widzowie poszedł w zachwyt. Ale nie udało im bez rozczarowania. Dlatego bardzo ważne było, aby grać w filmach, w których było dużo kolorowych znaków Siergieja Gorobchenko.

W 2008 roku Siergiej odegrała ciekawą rolę w melodramacie STASA Lisitskogo „Red”. Też mam mu taki charakter, jako choreograf, Ivan Golovin w filmie „Cyganka z wydaniem” i roli producenta Oleg w filmie „lokatora”. Kolejny aktor miał szczęście zagrać w ciekawą powieść Dostojewskiego „Bracia Karamazow”. Jednocześnie dostał jedną z głównych ról – Mitia Karamazow.

Ale on nie zamierza przestać. Przed nim czekając na dużej liczbie strzelanin w nowych i ciekawych filmów. Dlatego konieczne jest, aby czekać na jego nowej pracy. Sergei można nazwać takiego aktora, którego sława i popularność stale rośnie. Aktor Siergiej Gorobchenko, którego filmografia obejmuje około 75 prac, jest popyt w kinie rosyjskim. I należy zauważyć, że wiele z tych ról popularnych i utalentowanych aktorów są głównym, że tylko podkreśla jego umiejętności.

Prywatne życie utalentowanego aktora

Podczas treningu w instytucie, spotkał się z Siergiejem Aleksandroy Florinskoy, który był jego kolega. Po chwili byli małżeństwem. Było z nią po studiach pracował w Teatrze Komedia. W tym małżeństwie aktor miał dziecko, który został nazwany Gleb. Ale ta rodzina nie była przeznaczona, by stać się silny, a po chwili nastąpił rozwód.

Przez pewien czas Sergey został sam. Ale nie można powiedzieć, że nie chce, aby utworzyć nową rodzinę. W związku z tym rok 2008 charakteryzował się tym, że aktor poznał swoją nową miłość, która stała Polina Nevzorova. W tydzień po ślubie żona urodziła Gorobchenko. Do tej pory rodzina rośnie dwóch synów, Aleksandra i Piotr.