647 Shares 5526 views

Kapusta i ziemniaki w multivarka: jak gotować z mięsem?

Duszone ziemniaki w multivarka otrzymać odżywczo bardzo smaczne, o ile przy wytwarzaniu takiego posiłku dodatkowo używają mięsa mielonego. Należy zauważyć, że może to być po prostu w porządku, i wołowiny i drobiu, a wieprzowina i jagnięcina.


Kapusta duszona z ziemniakami: receptura z mięsa mielonego

Niezbędne składniki do potraw

  • Olej roślinny zapachu – 45 ml.
  • Kapusta – średnie widelce.
  • Bulwy ziemniaka średnio – 6 szt.
  • Chudego mięsa wieprzowego – 300 g.
  • Koncentrat pomidorowy ostry – 3 duże łyżki.
  • Cebula duże cebule – 2 głowice.
  • Świeże marchew duża – 1 szt.
  • sól morska, ziele angielskie, pachnące przyprawy – dodaj do smaku.

Przygotowanie składnika mięsa

Z zastrzeżeniem wszelkich zasad opisanych poniżej do przygotowania posiłku na pewno się smaczne i pożywne kapustę i ziemniaki. Duszone z mielonego chudego mięsa wieprzowego, stanie się bardziej aromatyczne i soczyste. Tak więc, dla stworzenia tego dania jest wymagane, aby zmiażdżyć głowę cebuli i składników ciałem mięsa w maszynce do mięsa, a następnie mieszać je dokładnie i smakowe.

Przygotowania warzyw do ognia

Kapusta duszona z ziemniakami w multivarka będzie dużo smaczniejsze, jeżeli takie potrawy kupić świeże warzywa i średnich głowę młodych bulw. Powinny one umyć, obrać i posiekać kije. Wymaga to również posiekać cebulę i marchew zetrzeć na tarce o dużych.

Pieczenia mięsa i warzyw

Aby kapusta i ziemniaki w multivarka odwrócił bardziej pachnące, mielona wołowina, marchew i cebula jest zalecany do pre-smażyć trochę. W tym celu wszystkie te składniki należy umieścić w misce do smaku olejem słonecznikowym i przyprawy, a następnie włącz program do pieczenia przez 15 minut. Kwadrans wystarczy smażyć wszystkie składniki dobrze.

Obróbka cieplna w wszystkich specjalnościach

Duszone ziemniaków multivarka powinien przygotować około 60 minut (z wyjątkiem prażenia składnik mięso). W tym celu, wieprzowina, cebula i marchew należy umieścić posiekane widelce, cięcie bulw, a także wonne przyprawy i pikantny pomidorowy. Następnie warzywa trzeba wlać dwie filiżanki wody pitnej i gaszenia programu przez 1 godzinę. W tym czasie powinny stać się całkowicie miękkie i ziemniaki i kapustę.

Jak podawać gulasz na obiad

Po gaszenia końce programowych, multivarku chce otworzyć, dobrze wymieszać wszystko gotowane warzywa, a następnie pozostawić je na ogrzewaniu przez kolejne 10 minut. Następnie naczynie należy umieścić w głębokim naczyniu z bulionem pomidorowym. Przedstawić taki obiad na stole powinny być podawane na gorąco z śwież, gęstej śmietany i chleba pszennego.

Pomocne gospodynie Podpowiedź

naczynie do gotowania mogą być reprezentowane nie tylko mięso, ale także z takich składników jak parówki, kiełbasa, pieczarki, piersi kurczaka itd. Elementy te dają duszonej kapuście ziemniakami i bardziej intensywny smak.