352 Shares 7436 views

odzież projektant mody damskiej Irina Slonevskii: biografia i styl życia

Odzież z młodych i obiecujących projektantów są teraz w trendzie. To nie znaczy, że wszystko przyprawione moda guru stać z boku, ale wiele z nowej kolekcji wcześniej mało znany, ale pracowitych ludzi wyjść i zdobyć uznanie zasługuje. Jednym z nich jest już popularny Weaver Irina Slonevskii.


dzieciństwo

Ira Dziewczynka urodziła się na Ukrainie w Charkowie, w rodzinie, w której ojciec jest wietnamskie korzenie, a matka – Rosyjski. Oczywiście, taka mieszanina krwi nie wpływa na wygląd dziecka. Od dzieciństwa, Irina miała egzotyczny wygląd, co jest interesujące dla ludzi. Zazwyczaj Metysów – ludzie piękne, które, oczywiście, nie mógł uniknąć i Irina.

Slonevskii rodzice poznali się w instytucie. W tamtych czasach to była wspólna tradycja studiów za granicą państwa. Stosunki między Wietnamem i ZSRR były ciepłe i przyjazne. Dlatego też wietnamscy studenci zostali wysłani do Związku Radzieckiego do edukacji i szkoleń, w tym na Ukrainę. Mama Irina zawsze była skromna i nieśmiała dziewczyna, ale miał niezwykłą urodę. Wietnamski student nie mógł przejść, więc zaprzyjaźnił się. Należy zauważyć, że rodzice Iriny Slonevskii (ur Nguyen) nadal żyć szczęśliwie w małżeństwie.

Przyniósł do dziewczyna w surowości. Mimo że był poruszający i zabawny dziecko, była dobrą uczennicą i miał dobre zachowanie w szkole. Że w przyszłości powinno być odzwierciedlone w przyrodzie i życiu w ogóle. Wietnamski zamówienie – to bardzo trudna rzecz. Ludzie, którzy tam mieszkali, zostali wychowani w najlepszych tradycji wietnamskiej rodziny wiem to z pierwszej ręki. Tak Ira z trudem, bo jego ojciec nigdy nie pozwól zbyt wiele sami lub członkowie ich rodzin.

Ojciec od najmłodszych lat jasno, że trzeba pracować i stale doskonalić się w celu osiągnięcia rezultatów w życiu. Nie ma nic, tak po prostu, trzeba wytrwać w swoim celu, pokonywanie przeszkód i żyjący ciosy losu. Wszystko to Irina Slonevskaya, którego biografia ona mówi, wiedziała od najmłodszych lat.

młodzieńcze lata

Irina wzrosła hodowane dziewczynę, która miała dobre stosunki z rodzicami. W Charkowie, gdzie mieszkała cała rodzina, studiowała w szkole i zaangażowany w kołach. Edukacja, która dała jej rodziców, daje o sobie znać. W ogóle, według Irina sama w szkole, mogła być chłopczycą i zapomnieć o zakazie. Wszystkie dzieci były głośne i porusza, więc Irina też mógł sobie na to pozwolić, ale tylko w szkole.

Irina Slonevskii kochał szycie od dzieciństwa. Bardzo miły, mówi o pierwszej strój dla zabawek. Lubiła szyć stroje dla lalek z matką.

Ona twierdzi, że uwielbia spać. Z tego powodu, jego pasja, ona nawet nie wytrzymał wczesne podjazdy do pracy. 17 lat, Irina pracował w ukraińskiej telewizji jako wiodący koncert muzyczny o gwiazdach. „Musieliśmy wstać wcześnie i iść do pracy, a ja lubię spać” – mówi Irina Slonevskii.

Instytut razy

Co dziwne, ale większość ludzi wybiera ich przyszłego zawodu, nie jest jasne, co z przewodnikiem. Tak Irina Slonevskii, biografia, która ma interesujących faktów, nie jest wyjątkiem od tej reguły. Dziewczynka została przyjęta do specjalności ekonomisty-finansista w Charkowie Uniwersytetu Narodowego imienia VN Karazin. Irina sama rozumie, że wiedza zdobywała w instytucie, to jest przydatne tylko do rozwoju inteligencji. Według dziewczyny, dostępności szkolnictwa wyższego w specjalności „Economist finansisty” – jest to miły dodatek do swojego portfela, ponieważ nie była przydatna w życiu codziennym.

Ponadto ukończyła szkoły artystycznej, którą świadczonych lepszą obsługę niż wyższe. Ona wie, jak dobrze rysować, to z pewnością duży plus, bo Irina Slonevskii – projektant.

rodzina

Dwie córki przynosi Irina Slonevskii. Jej mąż zmarł w 2014 roku. Irina jest bardzo lubiący dzieci. Lubi Jolie ze względu na dużą liczbę dzieci. Girls – najlepszą rzeczą w jej życiu, najstarsza córka – Ewa miała 7 lat, a najmłodszy – Thatta, jej 4 lata.

Irina opiekowała dwie córki, a teraz wygląda świetnie. Dlatego śmiało twierdzi, że jej postać – nie jest owocem stałej i żmudnej pracy. Ona po prostu stara się dobrze wyglądać, ale przede wszystkim dbać o jego rodzinie.

Modna dziewczyna uwielbia spędzać czas ze swoimi córkami, lecz ze względu na stałe zatrudnienie nie zawsze może sobie na to pozwolić. Irina Slonevskii uczciwie i otwarcie mówić o tym, że jest zadowolony, że rodzice ją wspierać we wszystkim. Pomagają jej dzieci pocieszyć i dać nową siłę.

piękno

Specjalne tajemnice o konserwacji podczas próby Irina. Mówi, że jej skóra jest absolutnie nie jest problemem, a wiele kosmetyków stosowanych do niej niechęci. Dlatego kosmetichke standardowe środki zasilające utrzymać świeży wygląd, a nie więcej.

Skóra dziewczyny wystarczająco światła. Dlatego też bierze kąpiel słońce, okresowych wizyt w solarium. Ale światło słoneczne nie może wywierać pozytywny wpływ na skórę człowieka, więc ona narzeka zmarszczek.

Irina zaczęła odwiedzić kosmetyczkę, skąd zabiegi nawilżające, maski nałożyć krem. „Trzeba zmusić się do picia wody” – mówi Irina Slonevskii. Mąż dziewczyny kochał ją za jej naturalne piękno.

praca

Projektant Irina droga rozpoczęła się w dzieciństwie. Szyła ubrania dla lalek. W okresie dojrzewania on zmienia ubrania, żeby idealnie siedzą na rysunku. Dlatego taka pasja zaowocowały wkrótce. Ona dostaje wielką przyjemność ze swojej pracy. To może tylko pomarzyć.

Irina najpierw ustaliła się jako popularny instabloger. Miała liczne abonentów. Jeden z jej przyjaciół to zauważył i poradził mi, aby promować swoją linię ubrań. Dziewczynka długo wahał się, ale obecność na widowni w „Instagrame” był dobrym narzędziem dla reklamy, zdecydowała się podjąć pierwszą kolekcję kapsułki.

Irina Slonevskii – projektantka ubrań, w której każda dziewczyna będzie wyglądać kobiecy i wyrafinowany. Ubierz ją w sprzeczności z całego świata. Pierwszy sklep, który otworzyła, butik był w Astanie, a następnie zdecydował się na otwarcie w Kijowie i Moskwie. Teraz istnieją sklepy odzieżowe od Irina Slonevskii nawet w Rydze.

Irina Slonevskii, sukienki, które są eleganckie i piękne – to popularny projektant, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy i staranności może podbić wszystkie wybiegi na świecie.

W tej chwili, w ostatnim dziełem Irina był udział w filmie Timati i Egora Krida „Gdzie jesteś, gdzie jestem.”