453 Shares 6719 views

Krople „Parlazin”: instrukcję obsługi, prawdziwe dowody i analogi

Wielu ludzi na naszej planecie cierpi z powodu chorób alergicznych. W niektórych, to patologia występuje dość często – sezonowo. Inni mają przewlekłe alergie. W obu tych sytuacjach są przepisywane leki przeciwhistaminowe. Są to tabletki i krople „Parlazin”. Instrukcje dotyczące stosowania leku zostanie przedstawiony uwagę w tym artykule. Można również dowiedzieć się o przeglądzie i analogi leku.

Ogólna charakterystyka

Co składa się z kroplą „Parlazin”? Instrukcje użytkowania wspomniana substancja podstawowa lek jest chlorowodorek cetyryzyny. Jeden mililitr preparatu zawiera 10 mg tego składnika. Lek ma również dodatkowe składniki, takie jak glikol propylenowy, glicerynę, sacharynian sodu, kwas octowy, wodę i inne. Koszt tego leku jest około 300 rubli. Dla określonej ilości zakupu butelka 20 ml. Mówi, "Drops" Parlazin "". Instrukcje użytkowania zamknięty w opakowaniu.

Producent produkuje lek w formie tabletek. Jego substancją czynną jest ten sam składnik – chlorowodorek cetyryzyny. Jedna tabletka zawiera 10 mg substancji. Wśród innych składników można wymienić dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, laktoza, i inne. Koszt leku jest w zakresie od 300 RUB za 30 tabletek.

Zamienniki: jak wybrać analog narkotyków

Zanim wybierzesz analogowy na lek „Parlazin” (krople, tabletki), instrukcje użytkowania powinny być badane ostrożnie. Należy zwrócić szczególną uwagę na skład. Po bezwzględnych analogi leków są leki z tej samej substancji czynnej. Najbardziej popularne z nich – to „Zyrtec” i „Zodak”. Ponadto, lek można zastąpić „Tsetrin” oznacza „Allertek”, „Alerza”, „Tsetirinaks” i tak dalej.

Wśród leków o tym samym działaniu, ale można wyróżnić inny skład „Suprastin Diphenhydramine” „”, „Tavegil” i tak dalej. Należy pamiętać, że wybranie analog leku powinna być specjalistą po ocenie stanu pacjenta. Jest to zazwyczaj konieczne, w przypadku nietolerancji niektórych składników, lub niezdolność do nabycia opisanego preparatu.

Wskazania do stosowania

Lek odnosi się do leków przeciwhistaminowych. Eliminuje reakcje alergiczne, zapobiegając jego ponowne pojawienie się. jest on stosowany w postaci kompozycji do leczenia i w profilaktyce. Głównymi wskazaniami do stosowania kropli „Parlazin” instrukcja obsługi odnosi się do następujących przypadków:

  • alergiczny nieżyt nosa i zapalenie spojówek wywołane przez sezonowych roślin;
  • swędzące dermatozy, wysypka;
  • katar sienny;
  • pokrzywka spowodowane przez różnego rodzaju alergeny (w tym leków);
  • Obrzęk naczynioruchowy.

Pozostałe miejsca przeznaczenia

Krople instrukcja „Parlazin” instrukcja zaleca stosowanie w innych sytuacjach. Są one rzadko opisane w podsumowaniu. Jednak lekarze dokonać takich spotkań.

Skutecznie usuwa obrzęk i swędzenie. Dlatego stosuje się go w leczeniu nieżytu nosa i zapalenia zatok pochodzenia wirusowego i bakteryjnego. Kompozycję można podawać w leczeniu zapalenia ucha środkowego. Również stosuje się go w razie potrzeby przyjmowania dużych dawek różnych leków. Czasami lek jest przepisywany po szczepieniu dla dzieci i dorosłych. W tym przypadku będzie to działać jako środek zapobiegawczy.

Przeciwwskazania

Co ważne informacje informuje użytkownika o „Parlazin” (krople) instrukcji użytkowania? Leki dla dzieci nie jest zalecane w przypadku, gdy dziecko ma mniej niż 12 miesięcy. Po roku dopuszcza się stosowanie leku w postaci płynnej. Tabletki nie są zalecane do stosowania do 6 lat.

Lek w jakiejkolwiek postaci jest przeciwwskazane w okresie ciąży i karmienia piersią. Medycyna nie jest nałożony na osoby z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników. Należy zwrócić uwagę na dodatkowe elementy, które nie mają działanie lecznicze, ale wciąż należą do pacjenta.

Zastosowanie Metoda: Schemat dawkowania i

Oznacza „Parlazin” – Krople do podawania doustnego. Przed ich zastosowaniem muszą w celu rozpuszczenia leku w niewielkiej ilości płynu. Z tego wystarczająco łyżce wody. Ponadto, po zażyciu leku trzeba umyć go w dół. Personel nie jest uzależniona od jedzenia. Dawkowanie zawsze wybrana w zależności od wieku.

  • pacjentów dorosłych i dzieci po 12 latach: 20 kropli. Jest również możliwe, aby zastąpić objętość pojedynczej tabletce. Metoda ta jest przeprowadzana raz dziennie.
  • Dzieci w wieku od 6 do 12 z lekiem przepisanym 2 razy dziennie 10 kropli lub pół tabletki.
  • W wieku 2 do 6 lat lek wyznaczony tylko w postaci ciekłej. Dzienna dawka wynosi 10 kropli. To może, jeśli jest to pożądane, być podzielona na dwa etapy.
  • Dzieci po roku, ale aby osiągnąć dwa, środki przydzielone do 5 kropli dwa razy dziennie.

Czas trwania leczenia zależy od objawów choroby. Kiedy zapalenie ucha, zapalenie zatok i nieżyt nosa zwykle zalecane czynną siedem dni. Jeśli mówimy o reakcji alergicznej, kompozycja może być podjęte na tyle długo, aby złagodzić objawy. W każdym przypadku konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem.

Działania niepożądane i prawdopodobieństwo ich wystąpienia

Może to mieć negatywny wpływ na stan ludzkiego narkotyków „Parlazin” (tabletki i krople)? Instrukcje obsługi, opinie mówią, że lek jest ogólnie dobrze tolerowane. Jednak niektórzy pacjenci zgłaszali skutki uboczne.

Najczęstszymi działaniami niepożądanymi są: senność, zwiększone zmęczenie, ból głowy. Leki mogą powodować bóle głowy i zawroty głowy. Podczas stosowania nie jest suchość w ustach, nudności, bóle brzucha. Jeśli występują opisane objawy, powinny być podzielone na dwa podaniu pojedynczej dawki. W przypadku braku poprawy trzeba zaprzestać stosowania leku i skonsultować się ze specjalistą. Lekarz pomoże Ci wybrać bardziej odpowiedni lek.

Przestrogi

O lekarstw „Parlazin„(krople) instrukcję obsługi, opinie konsumentów, a eksperci twierdzą, że następujące: lek często może powodować zmęczenie lub senność. Nie zrezygnować z powodu tej odpowiedzialnej pracy, brać udział przed pójściem do łóżka. W tym przypadku, rano będzie mieć wszystkie nieprzyjemne skutki terapii, i można czuć się dobrze.

Podczas leczenia należy powstrzymać się od picia napojów alkoholowych. Takie połączenie może prowadzić do ostrej niewydolności wątroby, nudności, biegunka i wymioty ciężkiej.

Opinie konsumentów leków przeciwhistaminowych

Większość pacjentów są zadowoleni z przepisanych leków. Użytkownicy twierdzą, że bardzo wyraźnie i dokładnie opisane na lek „Parlazin” (krople) instrukcje użytkowania. Recenzje przedziale cenowym są też na ogół pozytywne. Wiele podobnych leków, takich jak „Zyrtec” są znacznie droższe.

Wśród wad konsumentów narkotyków odróżnić niezdolność do stosowania u dzieci poniżej jednego roku. Lek jest zwykle zastąpione dla dzieci i droższych leków testowanych.

Pacjenci zgłaszali, że w pierwszych dniach po aplikacji istnieje pozytywny efekt. Dla tych, którzy używali narkotyków podczas przeziębienie, leki zmniejszają obrzęk, łatwość oddychania. Gdy środek ucha również zmniejsza obrzęki i wspomaga lepszą penetrację leków. Podczas alergii lek zaczyna działać natychmiast i zachowuje swoje działanie przez długi czas.

opinia lekarska na produkcie leczniczym i jednego z jej analogów

Specjaliści ostrzegają, że nie należy mylić dwóch podobnych formulacji: „Parlazin” i „Parlazin NEO” (krople). Instrukcje użytkowania drugiego leku informuje, że jego główną substancją czynną jest lewocetyryzyny. To narzędzie jest używane głównie w leczeniu alergicznego nieżytu nosa i charakterze pokrzywki. W innych przypadkach opisanych powyżej, taki lek może być nieskuteczna.

Lekarze, że lek „Parlazin” zaczyna być wykryte we krwi w ciągu 20 minut po podaniu. Gdzieś w godzinę znaleźć maksymalną dawkę. Działanie leku utrzymuje się przez cały dzień. W tym przypadku, jest wydalana przez nerki. Po 23 godzinach, po zastosowaniu jest usuwany z organizmu składnika czynnego o 90 procent. Pozostałe 10 procent mogą być wyświetlane przez kolejne pięć dni.

Często zdarzają się sytuacje, gdy konieczne jest zastosowanie związków przeciwhistaminowych w pediatrii. W tym przypadku, należy zawsze brać pod uwagę wiek dziecka. Streszczenie nie zaleca się stosowanie opisanego leku u dzieci poniżej jednego roku. Lekarze mówią, że powodem tego ograniczenia będzie wystarczających danych klinicznych. Producent po prostu ubezpieczone. Lekarze wciąż mają doświadczenie z okolicy „Parlazin” leki dla niemowląt. Lekarze, że dzieci wybrane dawki według masy ciała. Z właściwego stosowania i przestrzegania wszystkich zaleceń negatywnych skutków nie występują. Pediatrzy uważają, że dość szybko „Parlazin” krople mogą być stosowane dla dzieci od sześciu miesięcy. Często potrzeba takich leków lub szczepionek występuje po wprowadzeniu pierwszego karmienia.

podsumować

Z artykułu można dowiedzieć się o skutecznych i niedrogich leków przeciwhistaminowych o nazwie handlowej „Parlazin”. Instrukcje użytkowania, rzeczywistych dowodów i sposobu zastosowania prezentuje na swojej uwagi. Leki pójdzie dobrze z wieloma lekami. Jednakże, jeśli jesteś zmuszony połączyć kompozycje – skonsultować się w tej sprawie z lekarzem. Należy pamiętać, że niektóre leki powinny być podejmowane w różnych momentach. Nie nadużywaj swoją przepisanej dawki i ściśle przestrzegać harmonogramu dawkowania. W tym przypadku można osiągnąć pozytywny efekt leczenia bez przykrych konsekwencji. Życzę dobrego zdrowia, nie chorują!