491 Shares 9892 views

Piwonia zielnych sadzenia i pielęgnacji ogrodu kwiatów

Piwonii zielnych (sadzenie i utrzymanie która stała się ostatnio bardzo popularny) jest rośliną o dużej wieloletnich mięsiste korzenie i liście gęsto pokryte rocznych pędów. Kwiaty ostatecznego wyglądu, które w większości przypadków są białe lub różowe (rzadko żółty), mają silny i przyjemny aromat. Liście tej rośliny są dość duże rozmiary. Piwonie trawy, sadzenie i pielęgnacja, która odbywa się w obszarach podmiejskich, w przeciwieństwie do dzikich odmian osiągnąć 140 centymetrów wysokości. Ich okres kwitnienia przypada na okres od maja do końca lipca. Ten ogród rośliny pięć głównych grup: Terry, nemahrovye, półpełne, zawilec i japoński. Każdy z nich ma podgatunków kwitnienia, w zależności od warunków użytkowania i kolor kwiatów.


lądowanie

Dla tego kwiatu jest sadzenie piwonii zielnych i opieka zaczyna się od wyboru miejsca lądowania. W tym przypadku należy preferować do otwartego i dobrze oświetlonym miejscu, ponieważ kwitnienia jest praktycznie niemożliwe do osiągnięcia w głęboki cień. Odpowiednie są także w tych miejscach, które znajdują się w pobliżu powierzchni, nadają się do wody gruntowej, ponieważ w tym przypadku może być zgnił korzenie. Jeśli chodzi o glebę, najlepiej jest, że gleby dla roślin, takie jak zielnych piwonii, uprawy i pielęgnacji, które są przeprowadzane w domu, została opisana przez słabe gliniaste i kwasowości. Przed początkiem mrozu kwiat łodygi są cięte na poziomie gruntu i spalić. Ten popiół należy posypać miejsca, gdzie resztki łodyg z korzenie.

Sadzenie i pielęgnacja

Zielnych piwonie mogą być sadzone i przesadzane wyłącznie na jesieni. Każdy z krzewów powinny być umieszczone w odległości nie mniejszej niż jeden metr od swojego sąsiada, bo zielnych piwonie bardzo szybko rośnie. miejsce lądowania powinien być przygotowany wcześniej, mniej więcej – w ciągu ostatniego miesiąca. Doły rozmiar 60h60h60 cm wypełniono mieszaniną kompostu, próchnica, ogrodu warzywnego gleby i piasku w równych częściach. Ponadto, jest pożądane, aby dodać około 500 g mączka kostna i łyżkę siarczanu żelaza. Wszystko przestrzeń, która pozostaje do obsadzenia ogrodu ziemię. Na początku tego miejsca lądowania RAM i nie będzie zwisać. Dla takich roślin, zarówno zielnych piwonia, sadzenie i pielęgnacja obejmuje regularne nawożenie, podlewanie i mulczowania. Karmić rośliny powinny być trzy razy, począwszy od drugiego tygodnia maja w odstępie trzech tygodni. Podlewanie odbywa się to niezbyt często, ale obfite (w tempie 2-3 łyżki w buszu jednej osoby dorosłej). Po to jest konieczne, aby poluzować gleby konieczne.

Powielanie zielnych piwonie

Ziołowe piwonii, który jest umieszczony po lewej stronie rysunku, mogą być propagowane przez wiele sposobów – podziału, warstw lub sadzonek. Jak dla dzikich gatunków, mają ten proces odbywa się kosztem nasion. Tuleja podział jest uważana za najbardziej powszechne i skuteczną metodą zwielokrotniania. W tym przypadku, jak siedzisko wykonuje delonka o kłącze część długości 15 centymetrów i 2-3 nerek regeneracji. Należy zauważyć, że zielnych piwonie są sadzone w różnych miejscach, ale powinniśmy dać pierwszeństwo odmian o oryginalnym kształtem i pięknymi kolorami przy projektowaniu witryny.