228 Shares 8247 views

Owies owsianka na wodzie: recepta, stosowanie

Dla owsiane mogą być postrzegane jako coś jednak zaprzeczyć jego zalety nikt nie może. Wraz z wprowadzeniem w parze produkcja zbóż owsianka smak nie tak specyficzne i konsystencja – bardziej delikatny. W owsiane mają więcej fanów, a dzięki cennych właściwościach odżywczych po to dostał imię „owies”. Uważa się, że Owies owsianka na wodzie, Receptą które zostaną przedstawione w niniejszym artykule, jest odpowiednia jako doskonałego śniadania, a jako danie główne w obsłudze i szybko dni.


Dlaczego nie dodać do Szkotów mleka owsianki?

Pierwszy rozpoczął przygotowania owsianki w Szkocji w 16 wieku. Gotować natychmiast zaczął eksperymentować z recepturą i nawet udało się dodać przyprawę w naczyniu. Aby osiągnąć idealny smak, w toku było nawet pewne przesądy i rytuały. Tak więc, wierzono, że został mieszając owsianka tylko prawą rękę w kierunku ruchu wskazówek zegara jest konieczne podczas gotowania. Działanie to jest podobno odstraszył złych duchów, nagromadzone wokół. Według kucharzy z tamtych lat, mleko zepsuć smak jedzenia, więc owsianka powstał ugotować tylko wodę. Jednak mleko do owsianki podawane oddzielnie w szklanym naczyniu, tak że można pić.

Przepis Herculean owsianka na wodzie: najlepsze śniadanie

płatki owsiane zawierają wszystkie niezbędne pierwiastki śladowe i witaminy. Kasze, gotowane płatki z Hercules, zdolny Energise osoba przez cały dzień, więc jest zalecane jako śniadanie. Do przygotowania żywności, musimy:

 • Płatki owsiane – 2 kubki.
 • Woda – 4 szklanki.
 • Masła – 2 łyżeczki.
 • Sól – 0,5 łyżeczki.
 • Możesz dodać cukru do smaku.

Hercules płatki przed układaniem na patelnię nie wymaga wstępnego płukania. Ale nawet w produkt najwyższej jakości w różnych obcych cząstek, kamienie i łuski. Dlatego płatki będzie sądzony przed zakładki, aby nie wyciągać z jego ust tylko pocięte ziarna. Kaszy owsianej w wodzie, które czytniki patrz receptury w tym punkcie, może stanowić do 15% ludzkiego dziennego zapotrzebowania na witaminy i pierwiastki śladowe. Mleko w tej sytuacji jest postrzegana bardziej niż produkt, szczególnie w dni postne.

Sposób wytwarzania

Aby rozpocząć, należy postawić wodę na ogniu. Gdy woda wrze, dodać sól, a następnie stopniowo vsyplem płatków. Dodatkowe mieszanie nie jest wymagane, gdy zakładki, jak płatki same są równomiernie rozprowadzone w cieczy, bez tworzenia grudek w tym samym czasie. Będzie gotować na średnim ogniu, aż zgęstnieje, mieszając od czasu do czasu wolno, aby nie spalić owsiankę. Po 7-10 minutach zbóż już w stanie całkowicie wrzeć. Wyłączyć ogień, dodać olej, w razie potrzeby, – cukier, przykryć pokrywką. Wskazane jest, aby przykryć rondel z ręcznikiem i pozostawić następnie przez kolejne 10 minut.

Co do przedstawienia?

Czasami chcesz leczyć się i różnicować swoją codzienną dietę. Niektórzy ludzie jeść płatki owsiane na śniadanie codziennie, i nie będzie zbędna, aby dowiedzieć się, co jest najlepsze w połączeniu gotową potrawę dla nich. Dobrym dodatkiem do owsianki, podawane na stole, będzie uprzednio dobrze umyte rodzynki, miód, kawałki świeżych owoców. W lecie, można dodać owoce, z których najbardziej są gustownie wykończone danie „przyjaciół” malina, truskawka i wiśnia. A jak piękna i apetyczna kompozycja będzie wyglądać owsianki, zwieńczona kilka jagody maliny i liści mięty! Nasz owsiane owsianka na wodzie, przepis ze zdjęciem, gdzie można zobaczyć, jest gotowy! Po tak pięknie zdobione śniadanie oprócz pędu i energii, pod warunkiem, dobry nastrój na cały dzień.

Owies owsianka na wodzie: recepta na multivarka

Ludzie od dawna doceniane urok Multivarki: jest w stanie uratować prywatnego gospodyni czasowy i gorące śniadanie rodzinę zaraz po przebudzeniu. Kiedy rano, liczy się każda minuta, owsiane owsianka na wodzie w multivarka receptury, które możemy teraz analizować – prawdziwym zbawieniem. Ponadto uważa się, że urządzenie jest przechowywane w rząd wielkości więcej cennych składników odżywczych niż tradycyjnego gotowania.

Jako składniki (porcji) bierzemy:

 • 0,5 szklanki płatki owsiane
 • 1 szklanki wody,
 • sól.

Na przykład, współczynnik dla rodziny 4 osób położy 2 filiżanki zbóż i 4 szklanki wody i przez rodzinę 5 osób – 2,5 kubków zbóż i 5 szklanki wody. Sole w obu przypadkach jest to wystarczające ilości 0,5 TSP. Jak widać, bez masła, bez dodatku cukru nie jest tutaj. Ten kasza owsiana na wodzie – przepis na utratę wagi i szczupłą sylwetkę!

składniki zakładek

Wieczorem kładziemy w multivarku wszystkie składniki, które mogą być mieszane w razie potrzeby. Expose tryb „Owsianka”, to czasomierz opóźnienia na godzinę, gdy rodzina jest gotowa przyjść do śniadania. Dla tych, którzy mają czas w godzinach porannych, można zrobić zakładkę i po przebudzeniu. W tym przypadku tylko jeden tryb dozowania „kasza”. Pozytywnym aspektem przy wytwarzaniu takiego sposobu jest brak mleka. W tym przypadku, wykończone danie nie jest dokładnie prigorit.

Kasza z suszonych owoców

Owies owsianka na wodzie, recepta którą rozebrano, gotowa przebaczyć, a wszelkie dodatkowe składniki są dodawane do już gotowych posiłków. Czy są jakieś opcje, dla których dodatkowe składniki są gotowane razem ze zbóż? Tak, istnieją. Plastry suszonych owoców w procesie pragnienie dobrze zmiękczenia i podanie niepowtarzalny słodki i kwaśny smak głównego. Aby przygotować zabrać ze sobą:

 • Płatki owsiane – 200 g
 • Wody – 400 ml.
 • Oliwa z oliwek.
 • Mieszaninę suszone owoce (morele, figi, śliwki, rodzynki, figi).
 • Sól, cukier do smaku.

Przepis Herculean kasza z suszonych owoców w wodzie może czasami modyfikacji zmianie. Na przykład, w równych proporcjach w celu podjęcia wodę i mleko.

Sposób wytwarzania

Gdy woda wrze, wlać płatków i wrzenia, mieszając, powoli, w ciągu 10 minut. Suszone owoce w tym miejscu należy już przemyto parzona wrzącą wodę i pocięte na kawałki, z wyjątkiem rodzynek. To samo w sobie jest tak mała, że nie wymaga szlifowania.

Gdy płatki są w garnku zagusteyut, dodać sól, ewentualnie cukier i mieszaninę suszy się mieszankę owoców. Potem spowolnić ciepło do niskiej lub wyłączyć i przykryć ręcznikiem naczyń. Łączny czas tęsknota – 10 minut. Zamiast masła będzie używać oliwy z oliwek, która dałaby skórkę do naczynia i orientalnego smaku.

Zastosowanie anten

Są ludzie, którzy jeszcze nie rozumieją i nie biorą rozkoszy smakowych płatków owsianych. Czasami siły życiowe, aby dokonać niezbędnych zmian w diecie, z jakichkolwiek przyczyn, do porzucenia szkodliwej żywności. I to jest, gdy ludzie chcąc nie chcąc, kieruje swoją uwagę na to danie jako owsa owsianki na wodzie, przepis, że korzyści są opisane tutaj. W umysłach ludzi zmienia się pomysł zastawione monotonną dietę instytucji dziecięcych o tej potrawy, a oni odkrywają płatki owsiane w nowy sposób. Jeśli odpowiednich uzupełniających składników żywności, za każdym razem smak grać z nowymi kolorami.