406 Shares 6522 views

Kefir dieta Dolina przez 7 dni: opinie, wyniki

Pozwól nam za przykład do naśladowania w naszym jasnym pop pop diva Larisa Dolina, która w swoim czasie była bardzo cienka, piękniejsze poznania tak, że opinia publiczna nie mogła uwierzyć w to co się cud. Wszyscy zgrzeszyli w magii samej chirurgii plastycznej, piosenkarka nie miała żadnych tajemnic, i powiedział, jak udało jej się stracić więcej niż 25 kilogramów. W tym dniu, jeden z najbardziej udanych i popularnych metod jest Dolina kefir diety przez 7 dni. Opinie zostały poddane pokazać dobre wyniki.

metoda sprawdzona

Kobiety, które mają problemy z nadwagą, walczą zainteresowany siebie więc jeśli jest najlepsze metody odchudzania, a który z nich jest najbardziej skuteczny i bezpieczny dla kondycji psychofizycznej. Przedstawiona metoda jest obecnie korzystne dla amatorów takiej przydatnej fermentowanego produktu mlecznego, takiego jak jogurt. Ale początkowo kefir diety Larisa Dolina, których wyniki pozwalają stracić w tygodniu przez co najmniej 7 kg nadwagi, zwanych zupełnie inaczej. Singer przypadkowo dał procedura jego nazwę, dzięki ludzi na ostrym językiem. Kiedy widzisz pojawi się prawdziwy obraz, wypróbować technikę na siebie w oczach ludzi i pokazując niesamowite rezultaty, ludzie będą chcieli powtórzyć ten sam przykład.

Wymaga ultraboundary nastrój

W takim przypadku, jeśli użytkownik zdecyduje się wybrać odpowiedni dla siebie sposób opisany powyżej, na pewno nie trzeba jeść przez cały tydzień jeden jogurt, woli, i inne produkty. Jednakże, wybrana droga wyszczuplający wystarczająco sztywny, może być nawet gwałtowne, co wymaga pewnej zmiany nastroju i koncentracja. Wszelkie niskokaloryczne system żywnościowy wytrzymać wystarczająco trudne, ponieważ organizm stara się walczyć. Musisz także być dostosowane do zmian w podaży: nie grzesz kolację po 6 pm, i możliwe alternatywny tydzień przebieg diety i konwencjonalnej diecie. Tylko w ten sposób, stopniowo konsolidacji osiągnięty rezultat, można osiągnąć to, co będzie działać skutecznie kefir diety Larisa Dolina. Schudnąć 25 kg będą ci, którzy będą w dalszym ciągu utrzymać kurs na co najmniej 2 miesiące.

Zasada, na której żywność

Na korzyść techniki opowiada Ludzie kochają to łatwa do przyswojenia żywności, takich jak jogurt. Wyjątkowy napój jest w stanie wykonać kilka funkcji. Prebiotyk mlekowy odświeża ciało i doskonale wypełnia żołądek bez jej ważenia. Jednocześnie stymulowanej przez pracę przewodu pokarmowego, począwszy od korpusu pochodzą toksyny i ludzki układ nerwowy pozostaje spokojny. Wielu fanów tej użytecznej sfermentowanego produktu mlecznego wiedzą z pierwszej ręki, co kefir diety Larisa Dolina przez 7 dni. Kto traci, może on być dumni z osiągniętych rezultatów.

dieta

Opowiedz nam trochę o trybie zasilania. Metoda ta wymaga ścisłej zgodności i dokładny rozkład pokarmu. Tak więc, cała dzienna dawka powinna być podzielona na 6 równych części, na które spowodowały stosowania wyłącznie przez godzinę. Zawsze należy pamiętać, że ostatni posiłek nie może być późniejsza niż 6 pm. Jak mówią, kto nie zrobił, to było późno. Jeśli styl życia (praca) wiąże się budzi w nocy, a następnie napisać ostatnią czynną, przedstawione zgodnie z procedurą musi wynosić co najmniej 4 godziny przed snem.

Kefir diety Larisa Dolina: Zdjęcia przed i po zastosowaniu metody

Cały czas, że piosenkarka śledzi diecie, to opracował cały system, którego każdy element ma na celu konkretnego wyniku. Jest siedem dni diety (o którym mówimy), dwutygodniowy metoda odchudzania, ale również bardziej łagodny sposób. Ta lekka wersja kombinezonu musi zachować kształt lub gdy jest to niezbędne, aby zresetować „tylko” 3-5 kg. W zależności od odległości od żywych nagrań lub zaplanować wycieczkę pop gwiazda wybrała dla siebie tej czy innej diety.

W tym czasie wokalista powiedział, że 2 tygodnie mogła stracić aż 14 kg, a w tym tygodniu – 7. Oznacza to, że powinieneś być w stanie spalić jednego kilograma dziennie, jeśli metoda utraty wagi – kefir diety Valley. Opinie ludzi, którzy przeszli w ogóle, to jest potwierdzone. Nie udało się osiągnąć pożądany efekt tylko tych, którzy mogą dać sobie trochę luzu i odejście od kursu. Ale w tym przypadku wyniki były również widoczne.

Czyszczenie procedur dla ciała

Nieprzygotowany organizm trudno będzie poradzić sobie z jego misji i pokonać stres związany z przejściem do nowego utworu. Dlatego przed zastosowaniem wybranej metody, należy dokładnie oczyścić i przygotować swoje jelita. Pierwszy dzień na czczo z herbaty ziołowej przed każdym posiłkiem, a dopiero potem – Dolinie kefir diety przez 7 dni. Liczba kobiet, spróbuj postępowanie zgodnie z zaleceniami przed pójściem do łóżka, w przeddzień pierwszego dnia kursu w użyciu lewatywę, aby zakończyć oczyszczenia jelita.

Szczegółowy menu na tydzień

  • Dzień pierwszy. Pieczone ziemniaki – 4 sztuk, niskotłuszczowe Jogurt – pół litra.
  • Dzień drugi. Twaróg z niską zawartością tłuszczu – 400 g; jogurt 1/2 litra niskotłuszczowe.
  • Dzień trzeci. Owoców z małą sacharozę – 400 g; Jogurt – pół litra.
  • Dzień czwarty. Gotowane kurczak – 400 g; Jogurt – pół litra.
  • Piąty dzień. Powielane trzeci dzień, ta sama ilość owoców i jogurtu.
  • Szósty dzień (najtrudniejsze) – jeden i pół litra wody mineralnej bez gazu.
  • Siódmy dzień. Owoce (są) – 400 g; Pół litra jogurtu.

Oprócz tych produktów, między posiłkami być dowolna ilość wody, a także ziół (rumianek, mięta) i zielonej herbaty. Jak widać, kefir diety Larisa Dolina przez 7 dni (zostały poddane opinii potwierdzić) – tylko trudny test dla każdej osoby. I siedzieć na diecie zwykle ludzie o wysokiej motywacji, ale rezultaty są oszałamiające.

Główne zalety kursu

Codzienne posiłki w oparciu o zasadę w tej metodzie jest podzielony posiłki. Jest to niewątpliwie pozytywna rzecz, jak podzielić na zdolność 6 przyjęć do trawienia pokarmu szybciej. Ziołowe i nieograniczoną ilość wody można łatwo usunąć z organizmu nagromadzonych toksyny, która jest także Niewątpliwą zaletą.

wady

Podobnie jak w przypadku diety niskokalorycznej i metodologii lean, kefir diety Doliny przez 7 dni (Opinie dietetyków dotyczących przebiegu dość chłodno i sceptycznie) ma również swoje wady. Najważniejszym z nich, oprócz małej diety można uznać za nieodpowiedni spożycie białka zwierzęcego.

własna motywacja

Początkowo, przed zastosowaniem w praktyce tego sposobu, co słynnego piosenkarza było znacznie więcej dodatkowych kilogramów, proponuje się, aby rzucić za pomocą metody przedstawionej. Jak udało jej się osiągnąć tak wspaniałe rezultaty? Chodzi o to, że artysta ma nieugiętą wolę i pragnienie w które za wszelką cenę, aby osiągnąć ten cel. Dzięki unikalnym głosem jazzowej, na tle podobnych hudyshek szczelinowa, bardzo często panującego na scenie, Larissa wyglądał, delikatnie mówiąc, dziwne. Piosenkarka doskonale zdawał sobie sprawę, że sukces i uznanie publiczne przyjdzie do niej tylko wtedy, gdy będzie ona wyglądać idealnie. I wybrała tę metodę odchudzania, przyniósł jej oszałamiający wynik, który natychmiast docenili entuzjastyczną publiczność. I kariera natychmiast udał się szybko w górę.

Kefir dieta Dolina przez 7 dni (oceny): którzy próbowali metody alternatywnej?

Tak, mamy do czynienia z radykalnym wyzwaniem – do stracenia więcej niż 20 kilogramów. Oczywiście, w tym tygodniu jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Piosenkarka, podobnie jak wielu jego zwolenników, to alternatywny siedem-dniowy kurs z tygodnia od energii konwencjonalnej. W bardziej łagodnym tygodnia powinny być rozdzielane posiłki na 6 części; wykluczone smażone, mąki i słodki; i nie zapomnij, że ostatni posiłek trzeba mieć miejsce przed 6 pm. Zatem ścisła dieta i bardziej łagodny przebieg co drugi tygodni. Robi to tak długo, jak znak na skalę nie pokazuje żądany numer. Możemy założyć, że Dolina kefir diety przez 7 dni (przeglądy, którzy pomogli metodę, to potwierdzić) – rodzaj trampoliny do nowych zdrowych nawyków żywieniowych. W rzeczywistości, po ukończeniu kursu ludzi nadal nie spożywają mąkę i słodki, i nie jeść w nocy.

wniosek

Jak w przypadku każdego radykalnego sposobu, w taki eksperyment na swoim ciele istnieje niebezpieczeństwo gwałtownego pogorszenia stanu zdrowia, szczególnie jeśli istnieje jakiś rodzaj przewlekłej choroby lub zakażenia. Użyj Taka dieta musi być z myślą o aktualnej kondycji fizycznej. I należy zwrócić się o poradę do lekarza. Jednoznaczne odpowiedzi o sposobie ludzi nie dają. Plusem – jest wydajny i skuteczny; Minus – zbyt barbarzyński w stosunku do swojego ciała. Dlatego też wybrać dietę, czy nie, każdy decyduje czysto indywidualny.