232 Shares 8444 views

Zorganizować przyjęcie urodzinowe z knebel dla bliskiej osoby!

Urodziny – święto, które czeka na nie tylko bohatera okazji, ale także jego przyjaciele i krewni. Kto nie lubi odpocząć od monotonii codziennego życia w firmie zabawy? To święto można zrobić tradycyjnie, z rodziną do uroczystego posiłku z prezentami i ciasta, i można wymyślić zabawy na urodziny iz okazji jego niezwykłe. W tym przypadku opłata z żywością i dobrego nastroju potrwa kilka tygodni. A jeśli okaże się, że mężczyzna urodzin jest bardzo zajęty i nie miał czasu nawet pomyśleć o nadchodzącym święto, aby pomóc, jak zawsze, będzie pochodzić dobrych przyjaciół.


Gags Urodziny przykładowy scenariusz

Więc zdecydowaliśmy, że twój przyjaciel, brat, siostra lub może to urodziny konieczne jest, aby uczcić niezwykłe i zabawne. Opcje mogą być masowa, najważniejsze, że wszyscy się podobało, zwłaszcza urodziny. Gags urodziny stworzyć miłą atmosferę światła. Cóż, jeśli to pora roku, pozwoli na opuszczenie miasta – do rzeki lub w lesie. Prawdopodobnie nie znaleźć człowieka, który by nie kochasz piknik: dym z ognisko, grill, wino, lekką bryzę i świeże powietrze. Opcja ta uroczystość jest szczególnie przyjemne dla ludzi, którzy przez pięć dni w tygodniu odbywa się w biurze, a jeśli wybrany na weekend gdzieś, więc jest to klub nocny i teatr. Przygotować niespodziankę bohater okazji: zorganizować piknik, zaprosić gości, gotować prezenty wybrać gospodarza, który będzie koordynował obchody. Cóż, teraz wszystko jest gotowe do dostarczenia do miejsca uroczystości, w celu, dla którego to wszystko się zaczęło. Można zorganizować gangsterski chwyt: przejąć sprawcę, aby wsadzić go do samochodu, zastępując pistolet, z zawiązanymi oczami, a tym samym doprowadzić do żądanej lokalizacji. Najważniejsze – nie przesadzaj: nie straszyć urodzin i sąsiadów, a potem trzeba obchodzić święto w bullpen. Po tym wszystkim przybyć w wyznaczonym miejscu, bohater okazji trzeba dać prezenty, ale po prostu dać im nie jest oryginalny, ponieważ przygotowaliśmy gagów urodzinowe. Ukryj prezentu z góry i dać kartkę urodzinową, która wskaże miejsce, tak zwany skarb. Kiedy występują wszystkie „skarby”, jesteś gotowy do grilla. W międzyczasie można zorganizować konkurs: „Najlepsze z lasu dar”. W tym celu, goście iść do lasu i wnieść coś stamtąd: grzyby, jagody, ciekawe korzeni, bukiet kwiatów, patyk, kij, jodła stożek i tak dalej. Zwycięzca wybiera urodziny.

Konkurs „Co jeśli …?”

Do wypoczynku być zabawa, trzeba przygotować z wyprzedzeniem rozrywki dla publiczności. Jeden z tych zawodów mogą być wykonane bezpośrednio na stole. To się nazywa „Co jeśli …?” Moderator wybiera kilku uczestników i zadać im pytania na temat tego, co zrobić, gdy:

  1. Przypadkowo usiadł na torcie urodzinowym?
  2. Czy jesteś następny dzień po moich urodzinach, obudził się w obcym miejscu, z nieznajomym?
  3. Aby przyszedł nagle magika w niebieski helikopter i dał pięćset popsicle?
  4. Złamałeś wazę, która jest realizowana na urodziny?
  5. Zapominasz, że masz dzisiaj urodziny, a goście zostali zaproszeni z góry?
  6. Ty urodziny dał żywego krokodyla?

Konkurs „Księżniczka Nesmeyana”

Goście dzielą się na dwa zespoły: jedna grupa będzie Nesmeyanov księżniczka, a drugi będzie starał się uczynić je śmiać się na wszystkie możliwe sposoby. „Nesmeyana” wziąć poważny wyraz twarzy i stara się je zachować, człowiek, który się śmiać – na bok, tak zwane klaunów. Zwycięzcą jest ten, który będzie trwał najdłużej.

Gra "Battle of the Balony"

Gags urodzinowe nie może obejść się bez zabawnych gier. Wybierz kilkunastu uczestników, związać je do kostki z balonów (wątek powinien być co najmniej czterdzieści centymetrów). I pod wesołych odtwarzaczy muzycznych powinien starać się utrzymać piłkę i przebić sąsiedztwo.

zabawne urodziny

Opcje konkursy i gry może być dużo. Pamiętaj, aby zorganizować tańce przy ognisku, czy może ktoś z gości jest w stanie grać na gitarze, a ostatnia część wieczoru może być liryczny z ulubionymi piosenkami. W każdym razie, cieszyć się zabawa z okazji urodzin brata, siostrę, przyjaciela i współpracownika, najważniejsze, że zostały one wymyślone serdecznie.