90 Shares 8906 views

Kompleks mieszkalny „Neva Star” budowniczy „IRS”: adres, postęp budowy

LCD „Neva Star”, który jest budowany w dzielnicy Newski Petersburga, to kompleks budynków. Apartamenty w niej należeć do klasy ekonomicznej, które nie umniejsza ich jakości. Jednak, niestety, prace budowlane zaczną zbiegła się z początkiem kryzysu gospodarczego, ze względu na które wpływa wiele, w tym na rynku nieruchomości. Wiele obiektów i wszystkie zostały zamrożone. Ale nie tylko LCD „Neva Star”. Deweloper – firma jest dobrze znana wielu „IPS” – wyszedł z godnością z tej sytuacji. Czas dostawy przedmiotów, jednak musiał zostać zmieniony, jednak praca w miejscach nie są zawieszone nawet na minutę.


Kilka słów o firmie

prac budowlanych jest firma „IRS”. „Neva Star” – nie jest to pierwszy projekt takiego planu. Budowniczy wykorzystuje rynku dobrze zasłużony szacunek i słynie z doskonałej reputacji. Ponadto działa w bardzo ciekawej formie. Wszystkie procedury są w pełni realizowane przez samego autora – od procesu tworzenia projektu, a skończywszy na bezpośrednich robót budowlanych i instalacyjnych. Organizacje osób trzecich do działalności firma nie przemawia, ale ponieważ obiekty są zawsze wykonuje w terminie i bez wad.

Troska bardzo odpowiedzialne podejście do swoich działaniach stara się zaoferować najkorzystniejsze ceny mieszkań St Petersburg, dokładając wszelkich starań, aby jakość obudowy nie cierpi. Wszystkie prace są prowadzone przy użyciu najnowszych technologii w dziedzinie budownictwa i wyłącznie z najlepszych materiałów.

O ośrodku

LCD "Neva Star" (St. Petersburg), jak już wspomniano, jest to kompleks budynków. Jest to okolica, wyposażony własnych obiektów niezbędnej infrastruktury – zarówno społeczne i zakupy. Planowane jest oddany do użytku pięć różnych wysokościach dom, składający się z kilku części. Konstrukcja jest mieszany technologii – monolityczną szkieletu za pomocą częściowego bloków krzemianowych. Równolegle buduje domy i infrastrukturę, a także dwa parkingi. Po zakończeniu będzie pełnoprawnym miastem, którego mieszkańcy będą mogli korzystać ze wszystkich zalet cywilizacji, bez konieczności opuszczania miasta.

Już dziś można kupić mieszkanie w kompleksie mieszkaniowym „Nevskaya gwiazdy.” Faza 1 została uruchomiona na początku 2016 roku, na tym etapie, trwają prace przy budowie budynków drugiego i trzeciego etapu.

postęp budowy

Projekt jest uważane za skomplikowane, ponieważ planowana jest budowa będzie prowadzona w kilku etapach. Jak już wspomniano, prace rozpoczęły się w poważnym kryzysie. W związku z tym (i nie z winy producenta) terminy musiały zostać przełożone z końca 2014 roku, na początku 2016-ty. Który spowodował wiele plotek na temat LCD „Neva Star”. Recenzje i udziałowcami, a ci którzy są uważane za złożone jako opcja na zakup mieszkań, zostały w tej chwili jest bardzo negatywna. Niemniej jednak, firma przetrwała i dziś można kupić mieszkanie w kompleksie każdy z 404 oferowanych do sprzedaży w pierwszej kolejności.

Na tym etapie jest budowa domów drugim i trzecim etapie. Wszystkie prace są prowadzone w ścisłej zgodności z harmonogramem, bez opóźnień nie są przestrzegane, tak że, zdaniem ekspertów, terminy mają być przechowywane. Trzyczęściowy dom 20 piętra zostanie oddany do użytku na początku 2017 roku. Nawet dziś można kupić żadnej z proponowanych 342 mieszkań w oparciu o kapitał własny w domu drugiego etapu kompleksu mieszkaniowego „Nevskaya gwiazdy.” 3 wszystko jedno, którego budowa jest również szybkie tempo, zostanie oddana do użytku w 2019 roku.

Deweloper „IRS” daje każdemu pełnej informacji o postępach w budowie i pozwala nieruchomości inwestorów i potencjalnych klientów do odwiedzenia ich budowach. Tak, że każdy może znaleźć osiedle mieszkaniowe „Neva Star” przy ul. Babciu, uch. 61.

ekologia regionu

dzielnica Newski jest uważany za bardzo bezpieczny pod względem warunków środowiskowych. Przedsiębiorstwa przemysłowe nie są, ponadto graniczy strefie podmiejskiej, w związku z czym jest on usytuowany w pobliżu lasów i rzeki. Ponadto, w celu poprawy sytuacji na środowisko deweloper planuje masowe prace nad ekologizacji obszarów sąsiedzkich.

transport

Kompleks apartamentów znajduje się w bliskiej odległości od stacji metra „proletariackiej” stacji, co jest zaletą w warunkach życia w metropolii. Oprócz metra, lokatorzy LCD mogą korzystać z usług autobusów i taksówek, który zatrzymuje się w pobliżu domów. Według prospektu obrony Obuchow można dostać się do centrum miasta (w przypadku braku zatorów drogowych weźmie nie więcej niż dziesięć minut jazdy samochodem), a ponadto istnieje napęd dwie minuty spacerem od zjazdu z dwoma pierścienia, który sprawia, że wygodnie podróżować na trasie Leningrad regionu.

infrastruktura

Newski dzielnica ma swój własny, ugruntowany infrastruktury, w związku z czym wszyscy lokatorzy LCD „Neva Star” nie zabraknie z usług swoich obiektów. Obok szkoły istnieją trzy skomplikowane, a jeden z nich – orientacja poprawczych. Istnieje również kilka e / s. Nie daleko to stadion „Zvezda” i duże centrum fitness z pewnością odwołanie do wszystkich fanów zdrowego stylu życia. W pobliżu stacji metra znajdują się trzy duże supermarkety, tam gdzie znajduje się również duże centrum handlowo-rozrywkowe. Brakuje w tej dziedzinie, a bary i restauracje.

Ponadto, jak już wspomniano, deweloper zamierza wybudować obok kompleksu budynków szkolnych i D / s. We wszystkich domach, ale pierwszy pokój dwa pierwsze piętra posiadają nieruchomości komercyjnych, tak że po oddaniu do eksploatacji będą one pomieścić sklepy, apteki, zakłady usługowe, banki, urzędy.

mieszkanie

„Neva Star” odnosi się do nieruchomości w klasie ekonomicznej, w związku z tym, co jest oferowane w domach mieszczących stosunkowo niewielki obszar. Wiele apartamentów typu studio i „odnushek”. Na przykład, w drugim domu będzie 37 i 42%, odpowiednio. Jednak istnieją dwa i trzy noclegi sypialnia. W odniesieniu do łącznej powierzchni mieszkania, to jest między 30 a 75,5 „kwadratowy”.

Mieszkania ostrożne planowanie rozpatrywane. Eksperci zrobili wszystko co możliwe, aby korzystać każdy metr użytkowy. Wszystkie pokoje, niezależnie od wielkości, posiada balkon. Co do łazienki, w niektórych studio i apartamenty z jedną sypialnią są łączone, w pozostałych pomieszczeniach mieszkalnych są oddzielne. Kuchnie są na tyle duże, w korytarzach, istnieją nisze do zdobienia lub opatrunek montaż przestronną szafę.

Specjaliści firmy starali i zapewniają nabywcy do wyboru kilka opcji dla decyzji projektowych mieszkań każdego formatu. Tak więc każdy będzie mógł wybrać coś odpowiedniego.

wysokość sufitu wynosi 2 m do 60 cm. Wszystkie pokoje rozpatrywane cienkiej końca.

dekoracja

Deweloper słusznie uznał, że mieszkańcy nigdzie nie przejmować się naprawami, i dlatego oferuje mieszkania z drobnym wykończeniem. W zasadzie decyzja jest prawidłowa, zwłaszcza, że firmy „IRS”, starając się dostarczyć kupującemu wraz z produktem „ekonomiczny” wartości, zrobił wszystko, co możliwe, aby zakończeniu pracy nie jest szczególnie wpływ na ceny.

Więc, co dostanie nowych lokatorów? Wykonane, i połączenie komunikacji, liczniki wodomierz i gazu, wejście metalowe fornirowane drzwi wewnętrznych, podwójne oszklenie w otworze okiennym. Podłogi łóżko linoleum, sufity malowane są farby lateksowej na ścianach – tapety. Istnieje również wszystkie armatury; ściany łazienek i toalet, kuchni są wyłożone płytkami ceramicznymi. Wszystkie balkony są przeszklone z systemu innowacji „Vanguard”. Nie za mało dla klasy ekonomicznej, zgadza się. Na ogół nie bardzo kapryśne właściciele mieszkań mogą być natychmiast zajęte i zadzwonić znajomych na imprezę mieszkaniu.

Koszty mieszkań

Jak już wspomniano więcej niż jeden raz, mieszkanie oferowane w LC „Neva Star”, deweloper jest pozycjonowany jako obudowie klasy ekonomicznej. W tym względzie, a koszt to dość przystępne. Tak więc, w studio w 30 „kwadratów” trzeba zapłacić średnio około dwóch i pół miliona. Obszar „Odnushka” z około 37 tys. m wyniesie trzy miliony rubli kopiejki „fragment” (około 60 „kwadratów”), cztery i pół miliona rubli „trzy rubli” – z pięciu i pół do sześć i pół miliona. Średni koszt „kwadrat” – od 75 do 85 tysięcy rubli.

opinie

Co mówią o kompleksie mieszkaniowym „Neva Star” tych, którzy już kupili mieszkania w nim, jak również te opcje, które dopiero rozważają ich zakupu? Większość ludzi, rozmawiać i budowniczym, a on zbudował dom w główny pozytywny. Pasja, wre w czasach, kiedy ogłoszono przesunięcie konstrukcji opadła, dzisiaj wszystko idzie zgodnie z planem, więc argumentować i omawiać w tym względzie nic specjalnego. Jeśli ktoś znajdzie jakieś błędy w swoim nowym domu, budowniczy natychmiast eliminuje je. Niektórzy nie są zadowoleni z wykończeniem. A nie dla jego jakości, a kolor drzwi lub wzór na tapecie. Po pierwsze, jest to łatwo usunięte z czasem można zorganizować wszystko do swoich potrzeb. A po drugie, jak mówią przeciwnicy, teraz tworzyć własne naprawy takiego planu, a nawet raczej skromne, będzie kosztować kwotę znacznie przekraczającą milion rubli. Więc wniosek jest w rzeczywistości, teraźniejszości, a nie jest to potrzebne. Koszt obudowy jest niemal wszystko, o którym mowa w normie, więc, że ceny mieszkań nie będą zawyżone.

Ludzie tacy jak fakt, że obok domu wiele z niezbędną infrastrukturą, choć niektórzy uważają, że daleko położonych klinik. Wszyscy są bardzo zadowoleni z układu apartamentu, za pracę projektanta właściwy i wyrazić im za to ich wdzięczności.

wniosek

Oczywiście, dzisiaj każdy jest zmęczony kryzysu i problemów z nim związanych. Niemniej jednak, trzeba gdzieś mieszkać. Na rynku nieruchomości funkcjonuje w taki sam sposób jak pracował przed pojawieniem się problemów globalnych, programiści próbują wszelkich starań, aby utrzymać ceny w ryzach, tak aby ludzie mogli kupować mieszkania w kompleksach zbudowanych przez nich. Jeden z nich – LCD „Neva Star”. Jeśli jesteś zdesperowany dla własnej obudowie i rozważają w tej chwili wszystkich dostępnych opcji, należy umieścić go na liście.