495 Shares 1114 views

Przeżuwający karłab: jak zadzwonić i jak wygląda

Jaki dzieciak nie lubi tych tajemniczych, wciĘ … gajĘ … cych młodych mę żczyzn, które pomimo swojej małej wysokości, mogĘ … zaspokoić najchę tniejsze pragnienia? Tak, tak, mówimy o gnomach. Te magiczne stworzenia z reguły żyją pod ziemią i wyróżniają się starannością, odpowiedzialnością, różnymi umiejętnościami i niezliczonymi bogactwami. Pomimo narzekań i ogromnego niezadowolenia, te mistyczne istoty są uważane za najbezpieczniejsze z tych, które można nazwać równoległymi światami. Najbardziej hojnym i słodkim sercem jest gnome przeżuwaczy. Dlatego też poświęcimy nasz artykuł i staramy się zrozumieć, jaka jest gnome przeżuwaczy, jak prawidłowo to nazwać, aby uzyskać słodkie słodycze.


Kto jest przeżuwaczem gnome?

Kto wśród nas w dzieciństwie nie spowodował jakichkolwiek mistycznych istot? Tak, prawie wszystko. Wystarczy pamiętać, jak jedziemy do towarzystwa, będąc jeszcze dziećmi, na podłodze w całkowitej ciemności z oddechem oddechu, z lekkim lękiem i próbowali przeprowadzić nieznany rytuał. Pomimo dziwnej natury sytuacji i wielu różnych historii horroru, nadal podjęliśmy ten krok.

Oczywiście, jak dotąd nikt nie może pochwalić się, że widział przeżuwające krasnoludy. Ale w niektórych źródłach wskazano, że jest bardzo mały, rozmiar małego palca. Dlatego, jako że karłowat przeżuwający wygląda, bardzo trudno jest rozważyć takie małe rozmiary, ale wiele osób twierdzi, że opuszcza gumę do żucia.

Jeśli zwrócimy się do jakichś mistycznych źródeł, wtedy krasnoludkiem jest mały człowiek z czapką na głowie. Z reguły ma długą białą brodę, a w rękach trzyma mały młot srebrny, ale nie jest to obowiązkowy atrybut. W rzadkich przypadkach krasnoludek może znajdować się w innym ubraniu, na przykład w łańcuszku i kasku. O tym, co różni się od innych mistycznych esencji przeżuwającego gnome, jak zadzwonić poprawnie i jakie są sposoby na to, porozmawiamy poniżej.

Cechy wyróżniające

Wygląd gnuów przeżuwaczy cechują się charakterystycznymi cechami. Można to wyciągnąć z opowieści o naocznych świadkach, którzy odważyli się trzymać rytuał na wezwaniu gnome. Ta istota, co do zasady, pozostawia wiele gum do żucia. A co dziecko nie chce jeść tych owoców słodyczy w przeciwieństwie do zakazy rodziców? Tak, wszystko! Dlatego dzieci idą na taki krok, pomimo własnej strachu i ryzyka.

Niektórzy twierdzą, że wezwany gnome może spełnić pragnienie, jeśli lubi traktować, że powinieneś wynagrodzić go po jego pojawieniu się. Więc czy nie, to jeszcze nie wiadomo. Ale na ten cel warto spróbować, ale nagle szczęście, a wreszcie najbardziej pożądane pragnienie zostanie spełnione?

Jak nazwać karłowatych przeżuwaczy?

Istnieje wiele różnych sposobów nawołania tego małego i cudownego stworzenia. Spójrzmy na nie poniżej, a ty decydujesz, która metoda jest dla Ciebie najbardziej dogodna.

Klasyczny sposób

Ten rytuał może być prowadzony osobiście iw towarzystwie przyjaciół. Wyłącz światło w pomieszczeniu, w którym zamierzasz spowodować karły, zapalić świece. Weź nożyczki i sznurek, których przybliżona długość to nie mniej niż 30 cm. Aby wykonać ten rytuał, potrzebujesz również kilku słodyczy. Nie bądźcie skąpy, ponieważ im lepsze jest cukierki, tym bardziej prawdopodobne jest, że spełnisz swoje pragnienie.

Następnie weź koronkę w dłoni i powiedz 3 razy słowa: "Przeżuwacz gnome, ukazuj się!"

Uważaj, bo bardzo trudno zauważyć, jak tylko się pojawi, powinien odciąć palec. Mówią, że jest z rany, że gumy do żucia powinny być wylane. Potem dziękuję krasnoludowi, zwiąż palcem sznurek i wyjęzycz następujące słowa: "Przeżuwający gnome, zniknij!" Biorąc cukierek, stwór natychmiast znika.

Zgadza się, dość okrutny i trudny, ponieważ wyciąć palec na takie małe stworzenie nie jest łatwe, a procedura cięcia palca dla dzieci jest raczej szorstka i ma sadystyczny konotacja. Ale co to do diabła nie żartuje?

Pełnia Księżyca

Ten rytuał musi koniecznie być przeprowadzony, gdy zegar uderzył dokładnie o 12 rano. Jego głównym zadaniem jest rozważenie karłowatości. W tym celu weź dowolną linę i przymocuj ją do stołu lub krzesła. Drugi koniec – do innego stabilnego obiektu, na przykład baterii lub nóg łóżka. Umieść gumę do żucia pod liną. Więc należy się ukryć, aby nie straszyć krasnoludów. Powiedz cicho "przeżuwający gnome, pojawiają się" trzy razy i chowają się. Najważniejszą rzeczą jest cisza i szelest. Po tym karzeł powinien pojawić się i podnieść cud. Jeśli masz czas, aby to rozważyć – zadanie wykonanego rytuału jest zakończone.

Zadzwoń na prośbę domu

Jeśli boisz się nazywać to stworzenie nocą, to nie ma znaczenia! Teraz powiedzmy Ci, jak poprowadzić przeżuwający karłowatę po południu. Aby to zrobić, przejdź do progu domu i włóż gumę do żucia lub cukierek w pobliżu nóg. Przygotuj chusteczkę lub dowolny kawałek tkaniny. Powiedzmy, że wyrażenie "przeżuwacze gnome, pojawiają się" cicho trzykrotnie i ostro skręcają plecami do progu, oczy muszą być zamknięte. Po usłyszeniu szelestu odwróć się i przykryj genie chusteczką. On natychmiast znika i pozostawia wiele gum do żucia.

Zadzwoń pod łóżko

Innym sposobem na to, aby powodować karłowatość przeżuwaczy w ciągu dnia, jest połączenie pod łóżkiem. Głównym warunkiem jest to, że pokój nie dostaje światła słonecznego. Dlatego lepiej jest przeprowadzić ten rytuał przy deszczowej pogodzie. W tym celu potrzebna jest biała taśma i splot białego nici. Owiń wszystkie nogi łóżka z nici i włóż cukierkę lub gumę do żucia do środka, gdy tylko gwint styka się z rogiem, powiedz "pojawia się", "przeżuwaj gnomy". Następnie położyć się na łóżku i poczekać na krasnoluda. Raptle mówi, że w końcu pojawił się i zaczął natknąć się na wątek. Nie spieszy się, aby spać pod łóżkiem, a potem przestraszyć krasnoludy. Poczekaj, aż szelest przestanie. Następnie spójrz pod łóżko, a zobaczysz opakowanie z gumy do żucia lub cukierków. Oznacza to, że gnome przeżuwaczy, których opinie różnią się, cenią twój posiłek i nie chciałbym odwiedzić swojego domu ponownie.

Połączenie lustrzane

Lustro jest atrybutem, który zdaniem magów realizuje odkrycie innego świata. Z jego pomocą zbadana jest bliska przyszłość, komunikacja z duchami zmarłego jest prowadzona, rozsyłane są różne mistyczne istoty, w tym gnome przeżuwaczy. Jak zadzwonić za pomocą lustra? Lepiej jest przeprowadzić ten rytuał w łazience ze światłami. Przynieś kawałek tkaniny lub chusteczkę. Umieść kilka gum do żucia na podłodze. Potem narysuj cukierki na lustrze i niech każdy z obecnych nazywa krasnoluda: "Przeżuwający gnome, przyjdź". Oglądaj na chwilę za lustrem. Baranek malowany musi pojawić się przed pojawieniem się tego stworzenia. Kiedy tylko zobaczysz krasnoludy, od razu włóż chusteczkę do lustra, inaczej gnom może pozostać w Twoim domu na zawsze. Ten rytuał przeznaczony jest tylko do obserwowania karła, w tym przypadku nie dostaniesz gumy do żucia.

Co nie robić podczas i po rytuałach?

  1. Nie można się śmiać, robić hałasu, ruszać się.
  2. Nie możesz zadawać głupich pytań, bo są to inne stworzenia, na przykład syrenka.
  3. Jeśli rytuał przechodzi przez lustro, nie zapomnij zamknąć go po pojawieniu się wezwanego stworzenia, w przeciwnym wypadku konsekwencje mogą być nieodwracalne, na przykład, jak przywołanie królowej pik lub krwawej Maryi.
  4. Nie można włączyć światła w pokoju.
  5. Wyłącz telefony komórkowe.

Opowieści naocznych świadków

Podobne historie opowiadają wiele dzieci już od wielu lat. Najczęściej z rezerwacją "ja sam nie widziałem, ale mój przyjaciel Vaska, Dimka widzieli".

Bardzo ciekawe, ale przeżuwający gnome istnieje ogólnie, czy nie? Odpowiedź jest znana tylko tym, którzy jej nazywali, a to, co do zasady, tylko dzieci. Oceniając ich komentarze w sieci, możemy stwierdzić, że te istoty są naprawdę realne. To prawda, że nikt nie widział ich osobiście, ale żeby usłyszeć kogoś szeptu gdzieś, szarpiąc, kichanie i mułkanie, wciąż musiał. Ale gdy tylko wszyscy zapomnieli o tym, co się stało, zaczęły się raczej dziwne sytuacje: rzeczy poruszyły się lub nawet zniknęły zupełnie. To prawda, czy nie, jest niejasne.

Jedno jest jednoznaczne: karłowatość przeżuwaczy, której zdjęcie nie zostało jeszcze zrobione komuś, jest naprawdę prawdziwe, pomimo faktu, że wiele osób w to nie wierzy, ponieważ wiele dowodów literackich, jak i relacji naocznych świadczy o tym ponownie.

W tym artykule omówiliśmy, co reprezentuje gnome przeżuwaczy, jak prawidłowo je nazwać, jest również rozważany szczegółowo, a uwierzycie, czy nie, zależy od każdego. Ale w pewnym sensie mistycyzm i magia będą zawsze obecne w naszym życiu.