638 Shares 3589 views

Brusnikina sportowiec Olga: biografia, osiągnięcia i ciekawostki

Jest jeden sport, który nie jest po prostu związane z wodą, polega na realizacji konkretnych ruchów sportowców w basenie. Z nich są różne dane, które są tak popularne wśród publiczności. Cała ta akcja odbywa się w rytm muzyki, co czyni go bardziej trudne, ale odnosi ciekawy i bardzo piękne. Oczywiście, mówimy o pływaniu synchronicznym.


Gimnastyka mistrz brakowało

urodzony Olga Aleksandrowna Brusnikina 9 listopada 1978 w stolicy naszego kraju – miasta Moskwa, w kraju, który już nie istnieje na mapie – ZSRR. Rodzice przyszły mistrz Aleksander A. i Anna Mihaylovna Brusnikiny chcą dbać o zdrowie swej ukochanej córki, a zatem to, co zaczął wybierać sport, dziecko zrobi.

Pierwszym wyborem była gimnastyka, ale Olga nie miała jak jej wzrost nie był odpowiedni dla tego sportu. Po pewnym namyśle postanowił rozważyć sportów wodnych. Dla zdrowia dziecka, które będzie doskonałym rozwiązaniem. W 1985 roku, matka zabrała córkę pierwszej sesji treningowej.

Studiowała z trenerem Olga Elena Vyacheslavovna Chumakova. Wtedy nikt by nie uwierzył, że z prostej dziewczyny rosnąć Moskwa dziewczynę reprezentować swój kraj na arenie międzynarodowej. Kto wie, co by życie być rozwijane jeśli potem Olu wziął gimnastyki.

Okulizacja

Pod kierunkiem Chumakovoy Eleny Vyacheslavovny Brusnikina Olga trenowałem przez dwa lata. Lata ciężkiej pracy nie poszły na marne, gdyż dziewczyna 16 lat był postrzegany jako sportowiec, pełen obietnic. W 1987 roku, nikt nie ma pojęcia, że wkrótce wszystko się zmieni. Nawet upadek kraju, nie mogą wpływać na niezniszczalny charakter sportowców i chęć wygrania.

Wszystko to będzie się działo dalej. I choć Brusnikina Olga znalazł nowego mentora w osobie Maria Romanowa Voves. kontynuował trening, a Ola pokazała się jako poważny i obiecującego sportowca.

Ze względu na doskonałą wydajność i poświęcenie bliscy rozpaczy zawiadomień Brusnikina i bierze na siebie wspaniały trener, Elena Nikolaevna Polyanskaya. Nowy trener ma szczególne zainteresowanie Olga, sprawia, że to działa i daje 100%, może w oczekiwaniu na wielką przyszłość sportowych dziewczynki. I Polyanskaya nie pomylić. Jest to szkolenie pod kierunkiem Eleny Nikolayevna Brusnikina w przyszłości osiągnąć najwyższe miejsca na podium w sporcie.

Należy jednak dodać, że zespół powstał dopiero wraz z pojawieniem się Lyudmily Filippovny Tarasovoy, który okazał się być wybitnym choreografem.

Szkoły specjalnej i pierwsze osiągnięcia

Olga Brusnikina został przeszkolony w specjalistycznej szkole dla uzdolnionych dzieci numer 1113. niezbędne warunki odegrały ważną rolę w rozwoju sportowców. Już w 15 lat Ola grał dla Moskwy „Dynamo”. Wtedy jego głównym osiągnięciem było tytuł w Mistrzostwach Świata Juniorów. W 1993 roku Olga wygrała konkurs, występując zarówno solo, w parze z Yuliey Pankratovoy.

Od tego czasu Brusnikina Olga – nie tylko członek zespołu juniorów, ale także dorosłych. Rok dla dziewczyny okazały się bardzo udane. Jako część zespołu dorosłych Brusnikina wygrywa mistrzostwo Europy. A w 1995 roku, rosyjska reprezentacja, która przeprowadziła Olga, powtórzył ten sukces w stolicy Austrii.

tylko zwycięstwo

Osiągnięcie sukcesu, Olga Brusnikina nadal uczyć. Ona przychodzi do Rosyjskiej Akademii Kultury Fizycznej. Później Olga postanawia przenieść się do działu rehabilitacji. Od czasu, to nie wystarczy, zdecydowała się przejść do działu korespondencji.

W rok po wprowadzeniu RGAFK sportowiec zaczyna wykonywać jej idol młodego wieku – Olgoy Sedakovoy. Workmate długotrwały programie także przeszkolony pod kierunkiem Polana, była znana w międzynarodowych kręgach sportowych, i wielką władzę. Po Brusnikina powiedział dziennikarzom, że przed uwielbiał patrzeć, jak pociągi Sedakov.

doświadczenie Sedakova i potencjał Brusnikina mieli sukces w postaci złota w mistrzostwach świata odbywających się w Chinach. A także na Mistrzostwach Europy w Hiszpanii. Ponadto, nie była walka o to, kto będzie solistą. I tu Olga omija swojego partnera.

Powodzenia w przyszłości, kiedy Olga wygrywa złoto na mistrzostwach świata, nadal rozmawiając z Sedakova. wygrywa także w ćwiczeniach grupowych z Mariey Kiselovoy.

I wydawało się, że Olga Brusnikina (pływanie synchroniczne) nigdy nie przestanie wygrać i zdobyć wszystkie nowe nagrody. Mistrzostwa Europy i Świata w USA, Turcji, Finlandii i Seul – wszędzie był tylko złoto.

medale olimpijskie

Olga Aleksandrowna Brusnikina został mistrzem igrzysk dwukrotnie:

  • 2000 – Duet z Mariey Kiselovoy i ćwiczeń grupowych;
  • ćwiczenia grupowe – 2004.

Jeśli Olga Sedakova, zakończył karierę w 1998 roku, zastępując Maria Kiseleva, ten ostatni otrzymuje nie było tak łatwe. Zresztą pod koniec gry w Sydney Kiseleva emeryturę.

przejście na emeryturę

Pozostawiony bez partnera, Olga Brusnikina nie zmienia siebie i wielkich czynów w mistrzostwach świata w Japonii. Pod koniec programu solowego był oklaskiwany nie tylko fanów sportowca, ale również sędzia. Kiedy opadła muzykę Rimskiego-Korsakowa „Szeherezada”, nikt nie miał wątpliwości – to złoto.

Po uzyskaniu kolejny sukces na mistrzostwach w Japonii, zawodnik zdecydował się na emeryturę.

triumfalny powrót

W 2001 roku Olga Brusnikina, biografia jest przedstawiona uwagę artykuł, żeni Sergei Yevstigneyeva, odtwarzacz piłka wodna, z którymi były one od dawna znane. Następny urlopu pary do życia i pracy we Włoszech jako Sergei zaprosiła włoskiego klubu. Olga też nie usiąść i uświadomić sobie, pracując w Federacji Włoskiej pływanie synchroniczne. Brusnikina miał nawet czasu na trening sycylijskiego klubu Catania.

W rok po zakończeniu kariery Olga nagle dostaje propozycję od swojego byłego partnera Marii Kiselovoy. Ona chce zrobić Brusnikina w 2004 roku Igrzysk Olimpijskich w Atenach. Olga zgadza.

Ponadto, nie było tak gładkie jak chcielibyśmy. W walce o prawo do reprezentowania Rosji na duet Olimpiada Brusnikina-Kiseleva daje młodszych sportowców i konkursy iść Davydova i Ermakova.

Dziewczęta wygrywając złoty medal w Atenach. Ale ten sukces to możliwe, i nie byłoby nie do dzielenia się bezcennym doświadczeniem Olga. Tak więc, to wydarzenie stało się kolejne małe osobiste sportowców zwycięstwo.

Po zakończeniu kariery sportowej

Przestając mówić, Olga Aleksandrowna Brusnikina otwarto w miejscowości Czechowa szkole sportowej, gdzie szkoli młode talenty. Jest także przewodniczącym Komisji sportowców na Komitet Olimpijski i inne działania związane z życiem sportu Rosji. Dzięki swojej aktywności zawodowej, Rosjanie mają zaufanie do tego, że nie będzie więcej sukcesów i zwycięstw.

Ze względu na służbę dla kraju, która chwaliła za jego zwycięstw, Brusnikina Olga Aleksandrowna, która nagradza już liczne, został zasłużenie uhonorowany Orderem Honoru i „dla Zasługi”.

Nasz kraj ma być dumni, a młodsze pokolenie wziąć jeden przykład. Pozwól nam życzyć powodzenia Olga Aleksandrowna we wszystkich swoich przedsięwzięciach!