900 Shares 2809 views

Jak wybaczyć niewierność

Jak przebaczyć zdradę, jeśli oszukany, zdradzony najbliższych, ukochanej osoby? Wydaje się niemożliwe – że zostali zdradzeni, ale to niefortunne fakt, którego nic nie można zrobić. Ale tak naprawdę – nic?


Musimy starać się uspokoić i zobaczyć wszystkie możliwe wyjścia.

Mąż, decydując, jak wybaczyć zdradę żony, musi najpierw   Rozumiem, dlaczego zdrada stało. Kobieta, która się kocha i którzy lubią zdrady nigdy, niezależnie od jej skusić.

A jeśli go – go lub niechęć, gardził nią, czy ona spadła z miłości. Powody, z miłości – niezliczone, ale najważniejsze, jak zawsze – po ślubie kobieta ze statusu ukochany przeniesiona do rangi krajowej niewolnikiem.

Do dowolnego stanu zmęczonej kobiety wciąż patrzy w lustro. A rok lub dwa widzi nie tylko tworzenie zadbane. Ale to też pamiętam bardzo różne! Co się stało? Tak szybko, w ciągu zaledwie kilku lat!

Zanim zdecydujesz, czy wybaczyć niewierność, mąż powinien zrozumieć, dlaczego jego żona zaczęła szukać uwagę od innych mężczyzn. Gdyby mógł poprosić go od niej, powiedziałaby, bez sekretnych myśli, po prostu usłyszeć komplement, że wciąż tak piękny i uroczy. A ona nie zamierza tłumaczyć flirt w coś poważniejszego.

Flirt i nie przeniósł się w bliskości z innym mężczyzną, czy jej mąż nadal zachowują się jak kochanek, a nie jako właściciela niewolników. Pogodzić młodzi ludzie nagle stracić szacunek dla tego, co tak niedawno zepsute komplementami i prezentami, który obiecał gwiazdy z nieba i rocznej podróży na Seszelach …

Teraz musimy zdecydować, Jak wybaczyć niewierność, że zdarzyło się tak nagle, że był to prawdziwy szok. Jeszcze bardziej zdumiewające jest to, że jego żona, uznając winnym, a winnego małżonka nie chce usunąć. I zapamiętać wszystkie razy, kiedy nie jest niczym innym niż niewolnika, w najlepszym przypadku – sługi, nie czuć.

Wybaczyć – trzeba zrozumieć. I zdając sobie sprawę uznają za winnego, a większa niż wymienione żonę. Mimo emancypacji, kobieta – jest a priori słabsza. Konieczne jest, aby pamiętać o wszystkich swoich zeznań i przysiąg, aby zdać sobie sprawę, że główny dług leży po stronie mężczyzny jako głowy domu, a jako dowódca jest zawsze odpowiedzialny za wszelkie wykroczenia podwładnych, a mąż powinien być odpowiedzialny za występki członków ich rodzin – jeśli zrobili coś niewłaściwego wyłącznie z powodu że głowa rodziny skimped na swoich obowiązków.

Przed nami była kwestia, jak wybaczyć zdradę? Konieczne jest, aby pamiętać, cały swój romans, i zrozumieć, że przykład z żoną nie został złożony, to zmienić tylko w odpowiedzi. To jest bardzo trudne – tylko przyjacielem, zwłaszcza wybaczyć taką straszną zdradę.

Oba – kto zmienił, a ten, kto zmienił – Przede wszystkim głęboko urażony, a nawet, w zależności od siły i głębi uczucia doświadczyli dla wybranych, może poczucie zbezczeszczenia najdroższym i cenny. Świat się rozpada, a jednostka jest w stanie nawet zabić zdrajcę.

Ale jeśli mąż wciąż szuka sposobu, aby wybaczyć niewierność, on musi postawić się w miejscu jego żony i starają się zrozumieć motywy jej działania. Musiał zobaczyć siebie oczami żony, konieczne jest, aby zrozumieć, że nie szukał przyczyny zdrady, a jego uchybienia, popchnął ją, aby to zrobić. Gdyby udało mu się dokonać takiego wysiłku, jeśli jego serce wciąż tlące się wrażenie, że kiedyś go skłoniło do złożenia oferty, będzie zrozumieć, że wybaczyć niewierność – jedyną właściwą drogę na zewnątrz!

Musisz krokiem nad jego zniewagę usiąść razem i porozmawiać szczerze. Winę za ten incydent powinien być podzielony równo, albo jeszcze lepiej – do męża do wzięcia na co najmniej jeden procent więcej. Nie jest konieczne, aby przejść do obelg i rzucania oskarżeń: najlepiej jest starać się zidentyfikować wszystkie przyczyny, które doprowadziły do smutnych wydarzeń. A jeśli rodzina chce zachować, przebaczenie – słuszna decyzja. A jeśli uzgodnienie miało miejsce, najlepszy czas i wyeliminować wszystkie wymówki, które zachęcają innych do podobnych rzeczy.