180 Shares 8747 views

Jak jeść makaron: tylko o najważniejszym

Aby dowiedzieć się, jak jeść makaron, wśród uczciwych legend seksu! Fani wspaniałych przysmaków i pysznych dań kuchni włoskiej starają się nie tylko do wzmocnienia smaku, ale także dbanie o figurze, w celu zmniejszenia zawartości kalorii. . Dlatego ważne jest, aby dot «I» w kwestii, jak prawidłowo jeść makaron.

tło historyczne

Na początku tej historii Chcę zwrócić uwagę na pastę, która jest najlepszym kucharzem we Włoszech. Teraz to danie jest lepiej znany jako sos do makaronu. . Dlatego ten rozdział spodoba się fanom „Lapshina kuchni.”

Jeśli jesteś zainteresowany, jak jeść makaron, szukać przodków: kiedyś takie wspaniałe danie z gołymi rękami. Tak, dokładnie! Przodkowie, nie myśląc, wziął garść makaronu spaghetti lub podlewa wspaniałym sosem i natychmiast wysłał w ustach. Zakłopotanie? Niechęć? Tak, wszystko jest tam! Dlatego nie taki soczysty historycznego przykładu jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych sztućców.

Nowoczesna rzeczywistość: sposoby upletaniya makaronu

Oczywiście, pytanie „Jak jeść makaron?” Ukazał się w głowie nie jest przypadkowy. Jest bezpiecznie założyć, że takie myśli przyszedł po to zapraszamy na posiłek w przytulnej restauracji Europejskiej. ! Cóż, w takim razie, chętny do pomocy nie jest zwyczajem, aby zostawić w potrzebie!

Włochy. Tu każdy szanujący się mieszkaniec zjada tylko sos do makaronu z talerza. Brak urządzeń pomocniczych! Mocno uhvatyvaya sztućce w grupie roboczej, podpatrzyć kilka nitek makaronu! Należy uważać, aby nie myśleć o tobie, jeśli nie wiesz, jak prawidłowo jeść tradycyjne włoskie jedzenie! Maskarada tak dokładnie jak to możliwe.

Dalsze wzmocnienie pozycji i upewniając się, że „wiarygodność” uchwycić każdy spaghetti, delikatnie podważyć korek na wysokości klatki piersiowej. Uwaga! Upewnij się, że zawartość nie są opuszczane do płyty, co daje i siedzący obok sosu wybuch!

Ponadto, kilka gładkie ruchy pomoże delikatnie nawijać makaron. Należy zauważyć, że cewka musi być średniej wielkości. Ale w kwestii „mniej lub bardziej” Zaleca się, aby zdecydować się na małej wysokości. Nić jest lepiej uchwycić szczyt. Uważaj, że nie są zawieszone od widelca, gdy będziesz wysyłać je w ustach.

zasady decorum

Jest o wiele łatwiej poradzić sobie z makaronem w głębokim talerzu. Jedyną rzeczą, którą warto rozważyć – nie więcej niż 2-3 wiatr wątków naraz. Jeść to jedzenie stoi również cicho. Nie jest konieczne do parodii przykłady z filmów, bo to zły smak! Przy okazji, jeśli chcesz spróbować sosu, a następnie pierwszy widelec zrobione trochę mieszaniny, a następnie do makaronu rany wątek.

Innym sposobem jedzenia pasty makaron jest impaling a następnie ich opakowanie. Warto zauważyć, że Włosi wierzą, metoda ta nie jest całkiem w porządku, więc najlepiej korzystać z tradycyjnej „szkoły”.

W trakcie jedzenia nie jest konieczne, aby wyciąć makaron, ponieważ w społeczności lokalnej, takie działania są uważane za w złym guście. Powyższe wskazówki będą uczyć nie tylko jak jeść makaron, ale także do przestrzegania podstawowych zasad etykiety kuchni włoskiej.

A teraz jest kolej na słodycze i orzeszki!

Jak jeść makaron? To pytanie jest zadawane nie tylko do miłośników kuchni włoskiej, ale także wielkim łakomczuchów. . Teraz skupimy się na pastę z orzeszków ziemnych, które mogą być rozłożone na niczym.

Pierwszym problemem jest stosowanie tego produktu polega na jego charakterystyczny smak. Receptory słodki smak jednocześnie wypełnia słonym smaku. I do tego najistotniejszego potrzeby dodać dźwięk „tłuszcz”. Z jednej strony, to połączenie ujawnia specyfikę produktu, a z drugiej – sprawia, że jest żywy i niezapomniany.

Zastanawiasz się, „Jak mieć masło orzechowe?” Ważne jest, aby wiedzieć, kiedy się zatrzymać, ponieważ jest nie tylko pożywne, ale też bardzo ciężki posiłek! Dlatego też duża ilość mieszanki mogą mieć negatywny wpływ na przewód pokarmowy. . Wszelkie dania z pastą porównywalne do tej samej ilości masła.

Pomimo pewnych negatywnych aspektów, makaron nadal jest doskonałym dodatkiem do wielu potraw. Na przykład, naleśniki z cienką warstwą słodkiej czekolady z orzechami uczyni Państwa niezapomniany dzień! W tym przypadku nie ma znaczenia, uporczywej oraz wagi: optymalnym rozwiązaniem jest połączenie pasty orzechowe i kwaśnych produktów spożywczych, takich jak ser, kiwi, jabłka. Oto jak jeść makaron!

Metody użyć pasty: słodycze

  1. Jak jeść makaron z łyżką? Prosto ze słoika! Ale z umiarem! Nie zapomnij o normę, ponieważ nadmierne korzystanie z takich pokarmów wysokokalorycznych może być szkodliwe dla zdrowia.
  2. Łyżka pasty w połączeniu z porannej owsianki nie tylko tworzy wspaniałe śniadanie, ale także doskonałe samopoczucie.
  3. Green Apple + Paste = prawy tosty.
  4. masło orzechowe może być punktem sałatkę nawet jeśli używasz go jako nadzienie.

Metody wklej użycie: dodatek do innych potraw

  1. Masło orzechowe z bakłażanem rolkach tworzy ciekawe połączenie, ale niezwykle smaczne!
  2. Jak jeść makaron? Dodano do koktajli!
  3. Makaron i domowe ciasteczka – magazyn jest obróbce w porównaniu z tworzeniem?
  4. sos curry, duszone warzywa i masło orzechowe zapewniają wspaniałą mieszankę smaków: użyteczny i rozpływają się w ustach!

Teraz już wiesz dokładnie, jak się prawidłowo odżywiać i włoski makaron z sosem, i tak proste i niezwykły deser orzechowe.