626 Shares 9740 views

Jak przesłać pieniądze z „Yandex” na WebMoney?

Jak to się mówi, bogate także płakać. I rzeczywiście, szkoda jest, jeśli masz fundusze dostępne, ale je kupić nic nie można zrobić. Ta historia mogła się z tymi, których fundusze są przechowywane w torebce, znajduje się w systemie elektronicznym „Yandex”. Co zrobić, jeśli pieniądze w tej torebce, która nie została przyjęta, a środki pieniężne potrzebne, aby przejść do innej torebce? Jak przesłać pieniądze z „Yandex” na WebMoney? Można to zrobić, ale trzeba majstrować sporo.


Teraz można zapoznać się z jak przenieść pieniądze z „Yandex” na WebMoney. Aby to zrobić, muszą być spełnione następujące warunki:

1. Trzeba mieć oczywiście konto w „Yandex”; Ten wydatek musi być zidentyfikowany.

2. System WebMoney, musisz być właścicielem certyfikatu, posiadające pewnego poziomu (w tym przypadku – nie mniej niż formalne), wszystkie dane które potwierdziły;

3. Dane identyfikujące tożsamość musi być taka sama na obu stronach – Systemy „Yandex” i WebMoney.

Tak, jak przelać pieniądze z „Yandex” na WebMoney? Aby to zrobić, trzeba wykonać pewną sekwencję działań i wiem, niektóre funkcje (przy okazji, przeniesienie środków z was usunięte prowizję w wysokości 4,5%). Aby rozpocząć operację o nazwie „jak przelać pieniądze z” Yandex „na WebMoney” trzeba wykonując wszystkie z powyższych warunków, aby powiązać wynik jeden system płatności na inny. W tym celu WebMoney Internecie przejdź do sekcji zatytułowanej „operacji rozliczeniowych”. W tej sekcji, wybierz obraz z ikoną „Yandex”, aby wprowadzić numer konta i przesłać prośbę o połączenie. Wraz z raportem powinna przyjść i sprawdzić numer. Zapamiętaj go, zapisz lub zapisz w dowolnym miejscu, ale nie starają się stracić!

Po związaniu, ale przed przelać pieniądze z „Yandex” na „WebMoney”, potwierdzić realizację procedury wiążącej, przechodząc do niego na służbę „Yandex”. Aby potwierdzić potrzebę, aby przejść do liczby kontroli (mam nadzieję, że nie stracił jeszcze). Jeśli wszystko zrobione dobrze, dwie usługi pojawi się okno, które wskazują, że procedura wiązania zostały zakończone powodzeniem i można teraz swobodnie i bez żadnych trudności, aby przenieść swoje środki do innego portfela.

I ostatni punkt, w jaki sposób przekazać pieniądze do „WebMoney” – upoważnienia do systemu „Yandex”. Przechodzenie do tytułu, zostanie wyświetlony numer swojego konta ikonę WebMoney. Kliknij na niego, a potem przez to przed oczami masz formularz, który należy wypełnić, tak że przeniesienie środków została przeprowadzona pomyślnie. Wpisz kwotę płatności i potwierdzenia wykonania operacji, wprowadzając odpowiedni kod weryfikacyjny i hasło. Należy jednak pamiętać, że w „Yandex” transferu ilość jest ograniczona. W dzień można przetłumaczyć „Yandex” na portfelu w WebMoney nie więcej niż piętnaście tysięcy rubli, aw ubiegłym miesiącu, kwota ta nie powinna przekraczać trzysta tysięcy. Co do minimalnej kwoty, płatność jednorazowa nie może być mniejsza niż jednego rubla.

Jeśli transfer pieniędzy pomiędzy torebki, które nie są już potrzebne, można przeprowadzić procedurę anulowania WebMoney torebkę przywiązane do konta w „Yandex”. Aby to zrobić, trzeba tylko przejść do strony witryny i postępuj zgodnie z instrukcjami w serwisie.