868 Shares 9680 views

Wróżenie przez godzinę

nie to ma coś atrakcyjnego, fascynujący, magiczne strzały w gładkim przebiegu zegarków mechanicznych Cyfry blink wymiarowej zegara cyfrowego w bezgłośnym podczas sączyć klepsydry w kojący tykania i tajemniczych zegarów walczyć? kategoria tajemniczy, niezgłębiony – sam czas. Nic dziwnego, że zegarek był jednym z atrybutów wróżenia, ponieważ staramy się poznać przyszłość, aby przeniknąć tajemnicę sam czas, który jest stale tykający zegar.


znaki gwiazdowe

Jak to często bywa, możemy spojrzeć na zegarek, gdy występują „płaski” godzina czas przez trzy godziny, siedem godzin, o północy … Im więcej – tym bardziej oczywiste: to nie jest zbieg okoliczności, zegar chcemy zaproponować coś, coś, aby ostrzec. Może fatalny okres lub niektóre ważne wydarzenie. Możemy przypuszczać, że jest to znak – „X godzin” pochodzi przez tak wiele dni lub miesięcy, a nawet lat. Zbyt niejasne? Ale wróżby zawsze tak jest.

Jednak wróżenie przez godzinę, a może dać więcej betonu, jeśli wziąć zegarek z drugiej ręki i zadać im pytanie psychicznie. Chcesz pewności? Wtedy odpowiedź powinna być jasna: tylko „tak” lub „nie”. Głęboki oddech, otwórz oczy i rzucić okiem na zegar. Jeżeli druga ręka jest w tej chwili jest między numerami 12 i 3 – jest to zdecydowanie „tak”; od 3 do 6 – bardziej „tak” niż „nie”. Jeśli strzałka do trzeciego kwartału, odpowiedź jest blisko negatywna; Cóż, jeśli złapany strzałę między 9 a 12 godzin, to prawdopodobnie znaczy „nie”.

Niezawodność wrozenia znajduje się w jednym rzędzie trzy razy rezultatu granice wróżby zatem trzy razy w tym samym dniu, jest niepożądana.

Co powie zegar cyfrowy?

Może zegarek mechaniczny i wyglądają bardziej „poprawne” do wróżenia, ponieważ są one bardziej starożytnych, ale ich odpowiedniki elektroniczne mogą być również dobra pomoc w tej sprawie. Po zgadywania zegar nie jest na podstawie ich konstrukcji i na czasie, że oni pokazać.

W przypadku elektroniki, zgadywania czas na zegarze jest interpretacja liczb losowo widać, wartość ma tylko samych lub powiązanych numerów. Kombinacje dużo, więc tutaj prezentujemy tylko „rozmowy”.

00.00 – pragnienie, które pochodzi z serca, to na pewno przyjdzie.

01.01 – dobrą wiadomością pochodzić od człowieka.

02.02 – nie czekać na zaproszenie do odwiedzenia.

03.03 – otwarcie drzwi, miłość jest na wyciągnięcie ręki.

04,40 – Dziś wyraźnie nie jest twój dzień.

05,50 – zagrożenie może pochodzić z wody lub ognia.

06.06 – ślub tuż za rogiem.

07.07 – Strzeż się ludzi w mundurach.

08.08 – wolny krok na drabinie kariery.

09.09 – uważaj na kradzieży kieszonkowych.

10.10 – pochodzi swoją godzinę.

11.11 – wkrótce pojawi się w zależności od osoby i okoliczności.

12.12 – powodzenie w miłości.

15.15 – należy słuchać rad człowieka inteligentnego.

18.18 – powinien być ostrożny na drodze.

I tak dalej. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że wróżenie przez godzinę jest uzasadnione tylko w przypadku przypadkowego rzut oka na zegarek, próbując dostroić się zegar do niczego dobrego nie doprowadzi.

Najbardziej tajemnicza noc

Wigilia lub noc Sylwester – czas najbardziej nadaje się do wróżenia. Boże Narodzenie wróżby na dobę – nie wyjątkiem. Najczęstszym sposobem jest to, że na pierwszy rzut oka stary zegar bez wskazówek zegara jesteście w ciemnościach obrócić wskazówkę minutową, powoli liczyć do dwunastu, a następnie spojrzeć na to, co postać (lub bliżej od cyfry) zatrzymał strzelca.

1. Zmiany nie można się spodziewać w najbliższej przyszłości.

2. Nadszedł czas, aby zadbać o zdrowie.

3. Szczęście czeka we wszystkich przedsięwzięciach.

4. Nad tobą wisi żadnego zagrożenia.

5. Poczekaj na poprawę warunków materialnych.

6. Bądź ostrożny – problemy z chodzeniem dookoła.

7. Rise karierę lub sukcesu akademickiego.

8. Unikaj konfliktów.

9. Teraz jesteś bardzo szczęśliwy, ale wkrótce wszystko się zmieni.

10. intrygi wrogów są skazane na niepowodzenie.

11. Ci całego wsparcia bliskiej osoby.

12. Bądź przygotowany, aby zmienić sojuszników rekrutacji.

I wreszcie, jeden ze zgadywaniem godzinami na Nowy Rok lub Wigilię. Napisz życzenia na kartce papieru z pierwszego zegara dziurkowania to zapalić. Spalić się dokładnie z ostatecznym ciosem – wszystkie ukryte końca prawda!