622 Shares 9854 views

Jak nauczyć papugę Corella powiedzenia wskazówki właściciel

Jeśli istnieje papuga, więc konieczne jest, aby spróbować nauczyć go mówić. Zwłaszcza jeśli to nimfa – kochany przez wielu gatunków papug. Uważa się, że jest ono nierozerwalnie związane z możliwością odtwarzania dźwięku, ale jest znacznie mniejszy niż w przypadku większych gatunków. Jak nauczyć papugę Corella powiedzenia, że trzeba wiedzieć, aby to zrobić? Oto kilka zaleceń, po których można to zrobić. Pamiętajmy jednak, że kwestia „jak uczyć mówienia papuga papugę” nie ma gwarancji. Więc przestań torturowanie ptaka, jeśli widzisz, że nie porusza się do przodu.


Jak uczyć papuga Corella rozmawiać? zauważ, zwłaszcza

Wielu właścicieli ptak był w stanie osiągnąć to, czego nauczyli się grać dźwięki papuga. To brzmi, ponieważ ptaki te mogą być powtarzane nie tylko mowę ludzką w postaci słów, ale także odgłosy natury, a sygnały krajowe (gdy dzwoni telefon, alarm, urządzenia czasowe sygnałów).
Jednakże, zdolność ptaka do reprodukcji mowy – jest indywidualną cechą określonego papugą, a nie cecha rasy. Dlatego też, jeżeli nimfa po kilku lekcjach i nie mówić, to, najprawdopodobniej, to nie nastąpi nigdy. Zostaw swoją próbę, nie wymyślać nowe sposoby uczenia się. I po prostu cieszyć się towarzystwem tym ciekawym stworzeniem.

Tak, jak nauczyć papugę Corella powiedzenia:

  1. Naucz się być tylko jednym z papugą. W przypadku dwóch z nich, więc na ptaki podczas treningu powinny być rozdzielone. Osoby w parze nie muszą komunikować się z kimś innym.
  2. Bardziej zdolne do uczenia męskich nimfy znalezione. Mówiąc kobieta – to rzadkość.
  3. Odstawić czas na praktykę, rano i wieczorem. Czas nich powinien być w ciągu 15-30 minut.
  4. Start z jednym słowem – krótki, ale jasny i pojemny, powiedzieć „cześć”. Wiem, że pierwsze słowo – najważniejsze, mówiąc to, twoja papuga może zacząć recytować poezję. Ponadto są przykłady.
  5. Wybrane słowa mówią jasno, wyraźnie i wysokich możliwościach brzmieniowych. Ptaki łatwiej dostrzec właśnie to pytanie. Trzeba wziąć dużo powtórzeń, za każdym razem mówią to samo słowo.
  6. Sport nie powinien być ograniczony do rano lub wieczorem godziny. Za każdym razem zdał komórkę, powiedzieć słowo na głos oduczyć.
  7. Skutecznie współpracować z papug, że stare 2,5-3 miesięcy.
  8. Lekcje były dobre, stworzyć komfortowe warunki. Parrot nic nie powinno odwracać uwagi od procesu, zatem wyeliminować źródła dźwięków, światła. Upewnij się, że zwierzę zostało karmione, nie pić, i był w dobrym nastroju. W przeciwnym razie jesteś po prostu tracić czas.
  9. Jeśli myślisz o Jak nauczyć papugę papuga porozmawiać, użyj specjalnych dysków szkoleniowych. Jednak to nie znaczy, że trzeba trzymać się z dala od procesu. Kółka ułatwiają zadanie, gdyż jedno słowo będzie powtarzany wiele razy. Ponadto materiały te zawierają zapisy różnych melodii i dźwięków, z których reprodukcją widzieli wielkie nimfy zdolności.
  10. Spędzać tyle czasu nauczania, być w dobrym nastroju, nie używać skomplikowanych zwrotów, powtarzaj słowa wyraźnie i powoli. Edukacja powinna być metodyczne i prawidłowe, nie okazjonalny. Jednak, jak wspomniano, to należy przerwać, jeśli ptak przez dłuższy czas nie wykazuje pożądane rezultaty.

Oto najważniejsze z procesu uczenia się dla takich ptaków jak papugi cockatiel. Jak nauczyć się mówić to bez żadnych problemów i jest to możliwe? Wiele będzie zależeć od twojej cierpliwości i swojej natury zwierząt, co najważniejsze, nie nakładają się na procesie wielkiej nadziei. Następnie w przypadku awarii, nie będą rozczarowani.