772 Shares 906 views

Trochę o słynnego japońskiego aktora Hiro Mizushima

Trudno uwierzyć, że ten popularny japoński aktor, scenarzysta, producent, pisarz i modelu, jakby stworzony na okładkach kolorowych magazynów, w jednym czasie marzył o karierze piłkarza. Ale, na szczęście, los postanowił inaczej i utalentowany młody człowiek z pięknym wnętrzem próbował swoich sił w filmie. A dziś jego wielbiciele mogą korzystać z Hero gry na dużym ekranie, a nie na boisku. Świat popularny aktor zaczął używać dzięki roli demonicznego w filmie „The Dark Butler.”


Dzieciństwo i młodość

Hiro urodził się w Tokio w dniu 13 kwietnia 1984 roku. Kiedy miał sześć lat, jego rodzina przeniosła się z Japonii do Szwajcarii, gdzie jego ojciec otrzymał propozycję pracy. Przez sześć lat, Hiro i jego starsza siostra mieszka w Zurichu, gdzie chłopiec zaczął mówić płynnie po angielsku. Uczęszczanie do szkoły, Mizushima wyraził zainteresowanie i zdolności w piłce nożnej, co nie jest zaskakujące, ponieważ jego ojciec w tym czasie był także piłkarzem. Rodzina wróciła do Japonii, kiedy Hiro Mizushima miał dwanaście lat. Ponownie dostosować się do życia w Japonii i języka ojczystego chłopiec był wart wiele wysiłku, ale mimo tego, że był dobrym uczniem w szkole średniej lub wysokiej. Ponadto, Hiro był w drużynie klubowej piłki nożnej szkoły, gdzie był pomocnikiem. Jego drużyna awansowała do półfinału mistrzostw piłki nożnej młodzieży, Mizushima i myśli o pracy zawodowej piłki nożnej, ale szkody poniesionej w jednym z meczów, zmienił swoje plany.

Hiro Mizushima: biografia aktora

W kwietniu 2003 roku Mizushima dołączył Wydział Informacji Ekologicznej Keio University, którą ukończył w marcu 2008 roku. w 2004 roku otrzymał ofertę do modelu pracy. Ponieważ płatność była całkiem przyzwoita, Hiro, który marzył, aby zarobić pieniądze, aby kontynuować studia za granicą, zgodził się. Na jednym z reżyserem pokazy poważnej japońskiej firmy w dziedzinie rozrywki, „Ken-On Group” Hiro Mizushima proponuje spróbować swoich sił jako aktor.

Telewizja i Film

Pierwsza praca aktorska Hiro stał się stałą rolę w drugim sezonie serialu telewizyjnego „Gokusen”. Potem były niewielkie role w innych serialach telewizyjnych. Popularność aktor przyszedł w 2006 roku, po zakończeniu pracy w serialu „Jeździec w masce Kabuto” w którym wystąpił. To był siedemnasty odcinek superbohatera jeźdźców, poświęcony 35. rocznicy wydania pierwszych telewizyjnych opowieści o ich przygodach.

Po tej pracy było coraz więcej ról w popularnych i ambitnych projektach telewizyjnych Hiro Mizushima. Filmy „Idealny facet” i „To The Beautiful You” przyniósł sławę aktora w azjatyckiej publiczności. Jego początek zaprosić do różnych tok- i Talan show. W 2008 roku, publiczność spotyka ukochanego aktora w dramacie „Royal Suite”, aw 2009 roku wystąpił główne role w filmach „Dvoretskiy Mey-chan” i „Pan mózgu.” W filmie „Tokyo Dogs”, który ukazał się na ekranach w tym samym 2009 roku, Hiro Mizushima miał szansę odegrania roli detektywa, który był byłym przestępcą, a także w filmie „Upadek” odgrywać rolę bandyty Tatsuya Iguchi. W 2010 roku na dużym ekranie japońska publiczność widział aktora w filmie młodzieżowym „Beck”, który opowiada historię powstawania zespole rockowym. Partner Hiro na miejscu był gwiazdą japońskiego kina Tekeru Sato.

Test pióro

We wrześniu 2010 roku Mizushima opuścił firmę „Ken-On Group” i stworzył swoją własną niezależną agencję. Jednocześnie próbuje swoich sił w dziedzinie pisania. Jego pierwsza książka „Kagero”, napisany pod pseudonimem Sayto Satosi, Wydawcy i zdobył nagrodę w wysokości dwudziestu milionów jenów za jedną z najlepszych prac pisemnych w gatunku science fiction. Książka została wydana w grudniu 2010 roku oraz w pierwszym tygodniu sprzedaży trzecie miejsce w ich poziomu po Dzhoan Rouling ( „Harry Potter i Insygnia Śmierci”) i Haruki Murakami ( „1Q84”). Od nagrodę pieniężną Hiro odmówił, podając go na cele charytatywne, a jakiś czas później opublikował dwie książki, które stały się bestsellerami w Japonii szybko.

Film „Mroczny kamerdyner” i dostęp do poziomu międzynarodowego

W 2014 r Mizushima zagrał rolę demona Sebastian Michaelis w filmie wyreżyserowanym przez Otani Kentaro Sato Keiichi i na podstawie mangi „demon” Butler, autor El Toboso Yana. W tym filmie Hiro służył również jako pisarz i koproducent. Globalna popularność aktora otrzymał po pokazując obrazy na festiwalu w Toronto japońskiego kina i Międzynarodowy Festiwal Filmów Fantastycznych w Brukseli. W sierpniu 2015 r Hiro Mizushima otrzymał ofertę od amerykańskiej firmy Home Box Office, aby wziąć udział w piątym sezonie serialu „Girls” jako gość star.

życie osobiste

W lutym 2009 roku ożenił się z Hiro japoński piosenkarz Ayake Iida. Ale nowożeńcy szczęście cieniu wiadomości z chorobą Gravesa-Basedowa rozpoznaną w Ayaka. W tym czasie para przeniosła się z dala od jego twórczości, aby spędzać więcej czasu ze sobą w trakcie leczenia.

W 2014 roku, fani i artyści byli zszokowani wiadomością, że po długotrwałym leczeniu choroba cofnęła i Ayaka para czeka na narodziny swojego pierwszego dziecka. W czerwcu 2015 Mizushima ogłoszone przez Instagram, stał się ojcem pięknej małej dziewczynki.