617 Shares 3781 views

Jak wywołać w Ameryce – to nie jest trudne

Wielu Rosjan w dalekiej Ameryce ma bliskich krewnych lub przyjaciół, które okresowo muszą rozmawiać przez telefon, ponieważ ten rodzaj komunikacji jest zdecydowanie najbardziej mobilnych. Pomimo wielkiej odległości Ameryki z Rosją, jesteśmy w każdej chwili poprzez wywołanie możemy usłyszeć głos żądanej osoby z dalekiego kraju, ponieważ nie bariera odległość nie jest na telefon.

Jedyne, co jest potrzebne w tym przypadku konieczne jest, aby wiedzieć dokładnie, jak zadzwonić do Stanów Zjednoczonych z Rosji prawo nie być w błędzie. W ogóle, to nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Jeśli już wiesz, numer telefonu znajdujący się daleko od oceanu, należy również dowiedzieć się więcej o kod kraju. Można to zrobić za pomocą informacji katalogów na międzynarodowych kodów telefonicznych lub dowiedzieć się za pośrednictwem Internetu. Istnieje wiele stron internetowych, na stronach, na których zawsze można znaleźć nie tylko kody wszystkich krajach świata, ale także szczegółowe informacje o tym, jak nazywają w Ameryce z dowolnego punktu naszej planety.

Jak to jest zrobione jeszcze

Oto kilka porad dla tych, którzy zdecydowali się rozmawiać z osobą z innego kontynentu. Zanim zadzwonisz w Ameryce, upewnij się, że telefon jest w stanie skorygowanego, a kod i numer żądanego abonenta w Stanach Zjednoczonych na wyciągnięcie ręki.

Zaczynamy z zestawem figur 8 i czekać na sygnał wybierania. Po zakończeniu pierwszego sygnału, można bezpiecznie wprowadzić numer 10 – to międzynarodowy kod do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Następnie konieczne jest numerem 1, to pozwala określić kolejne kroki – czyli zestaw terytorialnym numerem kierunkowym.

I tutaj musimy być czujni, bo można popełnić błąd. Faktem jest, że w tym kraju to samo miasto może mieć nie jeden, ale kilka numerów kierunkowych. Na przykład, numery telefonów Nowym Jorku może być: 212, 646 i 718.

Podsumowując, trzeba bezpośrednio wybrać numer telefonu, zwykle składające się z siedmiu cyfr. Dlatego, aby zadzwonić w Ameryce, musimy następującej kolejności: 8 – (bip) – 10 – 1 – trzycyfrowy numer kierunkowy – siedem-cyfrowy numer telefonu.

Aby nawiązać połączenie z telefonem komórkowym w Stanach Zjednoczonych z telefonu stacjonarnego z Rosji, potrzebują takiego łańcucha 8 – bip – 10 – 1 – lokalny numer telefonu.

Wiele z nich jest także zainteresowany Problemy, jak nazywają w Ameryce na telefon stacjonarny komórkowego z Rosji. W tym przypadku, zestaw powinien być: 1 – numer kierunkowy – numer telefonu.

Jest to o wiele łatwiejsze, aby nawiązać połączenie z telefonem komórkowym Federacji Rosyjskiej na to samo w Stanach Zjednoczonych. Trzeba tylko wybrać: + 1 – lokalny numer telefonu.

Najtańszym sposobem komunikacji jest rozmowa przy pomocy Skype, jak i technologii sieciowej w Stanach Zjednoczonych są powszechne. Prawie 80% populacji ma okrągły całodobowy dostęp do Internetu, zarówno w domu i w biurze. Tak, aby dotrzeć Amerykanie mogą być w każdej chwili, jeśli obok niego znajduje się komputer.

Teraz, gdy wiesz, jak zadzwonić do Ameryka zadzwonić rozmowa z dowolnego abonenta nie jest trudne. Wystarczy pamiętać powyższą kombinację.