428 Shares 1616 views

Maska do włosów do szybkiego wzrostu: zdecydować się na kobiecy i romantyczny

Długie zadbane włosy załączony do ich właściciela niesamowitej kobiecości i romantyzmu. W oczach wielu ludzi jest piękne włosy jest uważana za jedną z najważniejszych oznak kobiecej atrakcyjności i zakusy.

Jeśli jesteś zmęczony krótkiego „jeża” i zdecydowaliśmy się długie loki, i chcą, aby ich szybko i w sposób naturalny, a następnie szukać sprawdzonych narzędzi, które pomogą Ci poradzić sobie z zadaniem.

Zatem oznacza numer jeden – maskę na włosy szybko rosnąć. Gotować je łatwo w domu. Te przepisy są bezpieczne dla zdrowia i ma na celu zapewnienie włosy to nie tylko szybki wzrost, ale również na żywo połysk i sprężystość.

Kilka wskazówek na temat pielęgnacji włosów

Środki te pomogą zapewnić szybszy wzrost włosów

· Staraj się nie myć włosy wieczorem. Lepiej zrobić to w godzinach popołudniowych lub w godzinach porannych. Owiń włosy po kąpieli w suchym ręcznikiem przez około 15 minut.

· Zaleca się płukanie włosów w celu dodawania do wody, wywaru infuzji lub świeży sok w proporcji pół szklanki pokrzywy pokrzywy w litrze wody.

· O raz w miesiącu, stosuje się na włosy żółtka, rozpuszczone w wodzie, które mogą być utożsamiane z działaniem szampony, odżywki i maski do włosów jednocześnie.

• Nie używać metalowych grzebieni.

· W czasie pozbyć rozdwajaniu.

Maski do włosów szybko rosną: testowany recepty

płukanka z pokrzywy

Wytwarza się go przez wylanie pokrzywy łyżka pozostawia kubka wrzącej wody. Wywar powinien nalegać na godzinę, a następnie odcedzić. Wcierać w skórę głowy. Wolno używać 2-3 razy w tygodniu.

Maska cebula

Wytwarza się z cebuli i miodu. Cebuli muszą ruszt i uzyskaną zawiesinę miesza się z miodem w proporcji cztery do jednego. Maskę należy wcierać w korzenie włosów. Pozostawić na 40 minut. Spłukać wodą.

Ziołowy wywar, aby przyspieszyć wzrost włosów

30 g korzenia łopianu (starte), 20 g chmielu oraz 10 gramów nagietka mieszanki i wylać wrzącej wody. Wrzenia przez około pół godziny, a następnie chłodzi się bulion szczepu. Włosy trzeba płukać po każdym myciu.

Witamina olej – skuteczny aktywator wzrostu włosów

olej z nasion lnu, łopian „Aevitum” witaminy (20 kapsułek) zmieszano w stosunku 1: 1. Zastosuj maskę na skórze głowy, starannie zacierając mieszanki. Owiń włosy z celofanu i ręcznikiem, pozostawić maskę na godzinę. Zmyć wodą bez szamponu. Zaleca się, aby zrobić maskę kilka razy w tygodniu, aby osiągnąć szybki efekt.

Suche Maska z pietruszki

Garść nasion pietruszki trzeba zmielić na proszek. Uzyskaj proszku sproszkowane loki konieczne, pożądane jest, aby zrobić to kilka razy w tygodniu.

Odżywczy maska do szybkiego wzrostu włosów

Łyżka musztardy, dwa żółtka, i kubek jogurtu wymieszać na gładką masę. Zastosowana masa stoją na włosach na około godzinę przemyć gorącą wodą. Ta maska powinna być stosowana raz w tygodniu przez miesiąc.

brandy Maska

Sok z aloesu, miód, żółtka i brandy zmieszane w równych proporcjach z siebie. Nałożyć mieszankę na włosy na całej ich długości. Owinąć głowę w celofan i ręcznikiem. Godzinę moczyć przez włosy i spłukać wodą.

Maska witamin i cytryną

Dimexidum, witaminy A i E (zakupiony w aptece), sok z cytryny – wszystkie dwie łyżeczki mieszać aż do uzyskania jednolitej konsystencji. Zastosuj w potrzebie korzeni. Pozostawić na włosach, owinięte w celofan i ręcznikiem, a pół godziny. Wystarczy zastosować raz w tygodniu, aby poczuć efekt. Maski do włosów szybko rosnąć wydzielają ten przepis jako jeden z najbardziej przydatna dla długich włosów.

I wreszcie sprawdzony przez setki włosy i udowodnił swoją skuteczność w serii maska przepis włosów dla szybkiego wzrostu.

olej rycynowy, balsam do włosów i nalewki papryka ostra miesza się w ilości 1 łyżka każdego składnika, a także nakłada się na włosy bez pocierania.

Uwaga! Nie należy wpisać maskę w oku.

Zakasać włosy ręcznikiem i przechowywać do dwóch godzin. Ta maska zapewnia silny przepływ krwi do korzeni włosów, odżywia mieszki włosowe i znacznie przyspiesza wzrost włosów. Do szybkiego efektu, należy użyć kilka razy w tygodniu.