714 Shares 6412 views

Jak uzyskać pitching? kulturyści zdjęcia

Kulturystyka – zatrudnienie satysfakcjonujące i użyteczne nie tylko dla ciała, ale dla duszy. Nie bez powodu wielu psychologów powiedzieć, że prawdziwie szczęśliwym tylko człowiek, który jest w dobrej formie fizycznej. Tutaj możemy przypomnieć nieśmiertelne powiedzenie „zdrowym ciele – zdrowy duch”. Wszystko to prawda, oczywiście, ale wszyscy, którzy biorą udział w zajęciach sportowych, jak również tych, którzy są zainteresowani w specjalistycznej sportu, należy wiedzieć, że w kulturystyce ma swój Brink i ich ramy, krzyż, który nie jest zalecany w żadnych okolicznościach.


Najczęściej problemy

Wielu ludzi jest bardzo zainteresowany na pytanie: w jaki sposób są pitching? Innymi słowy, inni zyskać masę mięśniową i zwiększyć siłę mięśni? Jak udaje im się szlifować sobie taki ideał, postać ulgi? Hormony? Motywacja? Równowaga w diecie? Odpowiedź jest prosta i jednocześnie kompleksowego wystarczy – trzeba wszystko powyższe. Rzeczywiście, aby zbudować ogromną masę mięśniową i pracy po liczbie ulgi, trzeba spełniać określone wymagania, które obejmują wiele elementów – od odpowiednich posiłków do niektórych technik szkoleniowych. Wszystko to będziemy wyjaśniać zamówienia.

konsystencja

Dla każdego na ścieżce kulturystyce i kulturystyce powinny być przede wszystkim jeden cel – spójność. To musi być w trybie żywności, snu, ćwiczeń. Jest bardzo ważne, aby opracować spójną nawyk wyraźny podział ich dzień, w przeciwnym razie trudno będzie się rozwijać. To, nawiasem mówiąc, przynosi samodyscyplinę i zdolność do planowania ich życie w ogóle.

Zrozumienie celów

Aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób uzyskać pitching tych, którzy tego pragną, trzeba dokładnie to, co chcesz osiągnąć wiedzieć – tylko nieznacznie masy mięśniowej i ustalić wynik, albo przez wiele lat rosnąć i rozwijać się jako profesjonalny kulturysta? W tym ostatnim przypadku, gdy chcesz trochę rozczarowujące – nie każdy może odnieść sukces w dziedzinie profesjonalnego sportowca. Ale sprawa z dla siebie jest zawsze warto, bo stan fizyczny osoby zależy tylko od siebie. Niektóre są w kulturystyce i kulturystyce nudów, inni przez pragnienie, aby zobaczyć realne wyniki, inni po prostu chcą pozostać zdrowym. Powody, dla wszystkich wiele, ale cel – jeden.

reżim

Ścieżka do pompowania mięśni zazwyczaj zaczyna się od prawidłowego odżywiania – są wymagane w porze śniadania, lunchu i kolacji, między którymi znajduje się co najmniej jeden posiłek. A jeśli nie zazwyczaj mężczyźni są problemy, kulturyści, kobiety powinny uważać – to jest konieczne, aby nie za dużo, i często. Najbardziej skuteczna będzie w trybie, w którym między posiłkami weźmie pięć do sześciu godzin, aby te przedziały czasowe wstawionych przekąski.

lekcje

Następnie – szkolenia. Zawodowych kulturystów skrzydło szkolenia są bardzo różne od tych kochanków, ale nadal coś wspólnego tam. Każdy wybrał kulturystyki, tak, że ma do czynienia z żelaza i ciężarkami. Urządzenie do pompowania mięśni stają się coraz trudniejsze, jako osobistego rozwoju sportu. Zazwyczaj w pierwszym okresie szkolenia, które trwa od jednego do dwóch lat, sportowcy opanować podstawowe ćwiczenia z dodatkowymi ciężarami. Jest bardzo ważne, aby uniknąć szkolenia w izolacji ćwiczenia, czyli te, które mają na celu opracowanie poszczególnych mięśni. Początkowo zawsze należy odwołać się do rozwoju wszystkich grup mięśniowych, a rok lub dwa można uruchomić specjalne ćwiczenia.

specjalne posiłki

Moc kulturysta – również bardzo ważny element w prawidłowym tworzeniu sportowca. Że zawiera wiele witamin (B i E) i minerałów, a także wystarczającej ilości białka. I, oczywiście, ciało trzeba stale karmić wymaganą ilość wody, inaczej będzie radzić sobie z odwodnieniem, zamiast kwasu mlekowego. Ponadto, kulturyści, a szczególnie zawodowych kulturystów uciekają się do rozmaitych suplementów sportowych, które znacząco zwiększają efektywność szkoleń i przyspieszają procesy kataboliczne, które przyczyniają się do wzrostu i wzmocnienia mięśni. Należy dodać, że w przeciwieństwie do różnych dodatków chemicznych, sport nie zawierają szkodliwych substancji, a wręcz przeciwnie, wszystkie naturalne składniki. Oczywiście, trzeba wiedzieć, kiedy przestać, gdy są one wykorzystywane.

Kobiety w sporcie

Kulturyści Kobiety są oddzielnym tematem rozmów. Ktoś ich nie faworyzować, ktoś wręcz przeciwnie, szczerze zadowolony, że pani i może wyglądać naprawdę silna. Oto, jak mówią, smak i kolor … ale nie zapominaj, że kobiece ciało jest szkodliwa czuć zbyt ciężkich ładunków i wiele ćwiczeń wykonywanych sportowców mężczyzn, dziewczęta i kobiety robią zupełnie inaczej ze względu na czysto anatomiczne różnice w budowie ciała.

Wiek i siłownia

Muszę powiedzieć, że kulturyści na starość wyglądają całkiem dobrze, pomimo bardzo powszechne przekonanie, że bliżej starości „mięśnie stają się wiotkie i zdumieni.” W rzeczywistości tak nie jest. Jeśli nie rzuca treningu i utrzymać zdrowy i aktywny tryb życia, który odbywa się w młodości, nawet w starości nie będzie żadnych problemów ze zdrowiem lub z rysunku.

Brak motywacji? Jest sposobem zdjęcia Kulturyści wyglądać które mamy przewidziane w tym artykule nie jest wystarczającym argumentem, aby poważnie myśleć o kształcie i zdrowia?

rekreacja

Nawiasem mówiąc, nie jest kolejnym punktem, który koniecznie musi być brane pod uwagę – cyklu szkoleniowym niekoniecznie musi pokrywać się z cyklem świątecznym. Że jest dużo poćwiczyć, trzeba też mieć dobry odpoczynek, dając organizmowi szansę na przetwarzanie swobodnie najedli i napili witamin, aby radzić sobie z procesów katabolicznych i daje sygnał do mięśni, aby rosnąć. Jeśli zbyt dużo i zbyt często do ćwiczeń, mogą wystąpić pewne trudności i problemów do rozwiązania, które są czasami bardzo trudne. Tzw „Grind”, czyli nadmierne ćwiczenia, często prowadzi do odwrotnego procesu w mięśniach – zmniejszają, tkanina jest zdeformowany w nich, co może nawet prowadzić do niedożywienia. Oczywiście, endomorphs i mesomorph (osoby o średnim i gęstego ciała) nie jest szczególnie groźne, ale dla ectomorph (cienki build), to problemem może być katastrofalne.

To jest odpowiedź na pytanie, jak uzyskać pitching. Oczywiście, wiele osób przyjeżdża do tego sportu, kiedy już osiągnął znaczny sukces na poziomie amatorskim. Jednak nawet te napompowane faceci, którzy nie uczestniczą w konkursach światowym poziomie, ale po prostu zaangażowani w siłowni, na ulicy lub w domu, jest doskonałym przykładem tego, jak można osiągnąć stonowanych i nadmiarowe dane w tzw domu.

dodatki szkodliwe i niebezpieczne

Wiemy, jak się pitching innych sportowców. Istnieje również łatwiejszy sposób, aby budować mięśnie – ale jest również najbardziej niebezpieczne. Być może, już nie istnieje takiej osoby, która nie słyszała o sterydach i podobnych dodatków chemicznych. Działają one na mięśnie jako silnego katalizatora, zmuszając je do rozwoju w jak najkrótszym czasie. Naturalnie, nie jest bez problemów zdrowotnych. Nawet doświadczeni kulturyści powinni nadal budować duży postęp i wyłącznie na własną rękę – i już z tym sensie, i radość, wiedząc, że byli w stanie zbudować sobie postać swoich marzeń.