435 Shares 4777 views

Określić charakter pisma

Dziś, aby określić charakter człowieka może być na wiele sposobów: analiza twarzy, rąk, wykres, preferencje smakowe, ilość i kolor samochodu, itd. Wiarygodność takich „badań” jest przesłuchiwany coraz więcej ludzi, ale są też tacy, dla których te cechy są czymś w rodzaju prawd.
Czy to prawda czy przemyślnie zamaskowane kłamstwo, każdy z nas przynajmniej raz w życiu musiał spojrzeć w horoskop – zarówno z wiarą w nadprzyrodzone, albo po prostu z ciekawości. Podobnie jak to, czy nie, ale ja wciąż zastanawiam się, co możemy powiedzieć o liczbie apartamentu, poziome zmarszczki, czy, powiedzmy, naszego pisma.
Określić charakter pisma może każdy z nas jednak, że jest mało prawdopodobne, będzie można nazwać to badanie wysoki stopień wiarygodności danych. Aby przeanalizować potrzebę ręcznie napisany tekst jest nie mniejsza niż 3-4 linie, a napisy okolicznościowe na kartach nie liczą.
Jest to ważne: charakterystyka ludzkiego pisma może zmieniać się w różnych odstępach czasu (np, 20 lat i 50 lat). Najbardziej wiarygodne wyniki po przeanalizowaniu pisma z ludzi w wieku od 25 do 50 lat.
Przystępujemy do analizy. Będziemy badać pismo od kilku kryteriów: ciśnienie, wielkość liter, ich kształtów, nachylenie liter i kierunku rzędowym.
Przede wszystkim zwracamy uwagę na ciśnienie (oczywiście w większym stopniu wszystkie powyższe będzie miało zastosowanie do pisma z pióra). Silna presja będzie mówić o pewności siebie i tężyzny autora listu, osoby te mają dużą zdolność do pracy, łatwo go na kontakt z optymizmem w przyszłość.
Delikatny nacisk daje romantyczną naturę, marzycielski wrażliwy. Tacy ludzie mają bogaty świat wewnętrzny, na którym wolą skupić. To pracownicy odpowiedzialni i bez pośpiechu akkuratisty duże, a nawet ciśnienie światło sygnalizuje słabą wolę.
Kolejnym punktem odniesienia, w którym poznać charakter pisma, to nachylenie liter.
Lekko chudego w lewo oznacza, że pisarz indywidualisty list, dla których ich własne interesy nad interesy grupy. Gwałtowny przechył w lewo powoduje charakter samowystarczalny i niezależny, przyzwyczajony mieć swoje poglądy na absolutnie żadnego problemu.
Lekkim nachyleniem w prawo jest typowe dla większości ludzi i mówić o spokojnym i zrównoważonym charakterze. Posiadacze takiego pisma towarzyski, ale jest im obce i samotności, ludzie są podatne na wahania nastroju.
Silna skłonność do prawej pokazuje poświęcenie i ostrość. Posiadacze takich dużych maksymalistami pisma odręcznego, miłosne charakter i skłonność do zazdrości.
Bezpośredni zapis mówi o harmonii wewnętrznej, salda racjonalne i emocjonalne. Ponadto, posiadacze pisma – duży uparty.
Kolejnym kryterium – wielkość liter. Wielkość miotu mówi o ludzkiej towarzyskości. Więc otwórz emocjonalną naturę, łatwe dotarcie do kontaktu, mają dużą pisma (Letter większa niż 3 mm). Tacy ludzie są duszą firmy iw większości przypadków są liderami grupy.
Małe pismo daje natury powściągliwy, skryty i obliczania, zamknięte. Ci ludzie są w stanie w pełni skoncentrować się na tej sprawie, ale ponieważ robią wielkie wykonawców.
Twórczy charakter produkuje pisma. Wąska mówi o racjonalności i gospodarności.
Określających charakter pisma, ważne jest, aby zwrócić uwagę na zarysy liter. Okrągłe litery mówią o dobroci i wrażliwości, zdolność do kompromisu, kątowe – egoizm, pragnienie niezależności.
struny Lokalizacja powiedzieć o pozycji życiowej: optymiści linię, jak wspina się od pesymistów – dół. Postrzępione linie – dowody na częste zmiany nastroju, asymetria. Faliste linie mówić o uzależnieniu od przygód.


Co jeszcze należy zwrócić uwagę na określeniu charakteru pisma? Zauważ, czy litery są połączone ze sobą. Prosto, przedsiębiorczy charakter, mający zdolność do konstruktywnej krytyki, zwykle napisane „połączony”, łącząc nas z listem. Użytkownicy z bogatym światem wewnętrznym i rozwiniętej intuicji pisać listy oddzielające od siebie, wiązki dwóch lub trzech liter charakterystycznych dla zrównoważonych naturach.
Teraz już wiesz, jak rozpoznać charakter człowieka przez pisma. I można łatwo odgadnąć, co charakter danej osoby.