471 Shares 3751 views

Klepsydra we wnętrzu: piękny i nowoczesny

Patrząc na klepsydrę, nie mógł pomóc myśleć, jak genialny w swej prostocie i trwałość wykorzystywać to słodkie maleństwo. Wymienienie zegara z piasku do pomiaru odstępów czasu znaleźli się we Francji w 1339 roku. Nawet wtedy, ludzie starali się je poprawić, dawać rady i zalecenia, w którym wypełniaczem jest najbardziej odpowiedni. Piasek z czarnego marmuru chipsy, gotowane w wina dziewięć razy, została uznana za najlepszą.


Francja stała się trendy stylu i mody w wielu dziedzinach. Pod jego wpływem były wszystkie sfery życia. Ja wyjątkiem i wnętrza mieszkania. Wiele obszarów pomysłów opracowanych w dziedzinie aranżacji i dekorowanie miejsce, gdzie większość część życia ludzkiego. Ale classic jest zawsze popytu i nieelastyczne.

Co przyciąga klasycznych rozwiązań projektowych i domów zwykłych ludzi, i tych, którzy mogą sobie pozwolić na droższe sytuację? Przede wszystkim – jest to prostota i wygoda.

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać surowe wnętrze, jeśli nie Puritan. To nie od razu połączyć się z tej sytuacji. Po przybyciu do domu, przede wszystkim chcą czuć się zrelaksowany, domową atmosferę.

Aby nasz dom stał się częścią nas, czy będziemy stać się częścią tego, dbać o to, co będzie wypełnić przestrzeń. Godna meble mogą stworzyć atmosferę przytulności i komfortu.

Bardzo dobrze razem we wnętrzu rzeczy, które przypominają nam o więzi z przeszłości z przyszłością. Idealne rozwiązanie tego problemu będzie drewniany klepsydry. A w stylu „antyk”, są one organicznie pasuje do naszej klasycznej atmosfery i wzornictwa.

Jak wiele wieków minęło, a nie klepsydra wypadł z użycia w naszym życiu. Ich rygor i zwięzłość bardzo zbiega się z klasyki, które wypełniają nasz dom. Niespodziewana decyzja, która opiera się na kształcie klepsydry mogą być realizowane w naszym wnętrzu z zasłonami.

Ich zaletą jest również fakt, że te zasłony łatwo zrobić samemu. Potrzebujemy kawałek materiału, rozmiar szerokości okna plus kilka centymetrów do zespołów, które są włączone w kurtynie. Praktyka pokazała, że można bezpiecznie przyjąć dwie podstawy szerokość okna. Głębokie zmarszczki na kurtynę będzie wyglądać bardziej solidne niż płytkie. Obsługiwać wszystkie strony produktu zgodnie z zasadami szycia.

Przyszyte wewnątrz górnych i dolnych pasów tkaniny zasłony. Paski dobrane tak, aby ich szerokość może umieścić zasłony na gzyms. Dolny drążek nie powinny być bardzo lekkie. Ma to zapewnić, że zasłony tkanina mogła pękać pod jej ciężarem. I ostatnia uwaga – umowa kurtyna w środku pięknej koronki lub tkaniny pięknej, które zostaną połączone z głównych zasłon odcień tkaniny. Ten odcień będzie dobrze wyglądać we wnętrzu kuchennym.

Jeśli tkanina jest bardziej wyrafinowany i szlachetny, a następnie zastosować tę samą drogę do „Hourglass”, a w salonie iw biurze zasłon zająć godne miejsce. Wszakże nawet taki szczegół jak postaci zasłon można zmienić pokój nie do poznania.