493 Shares 3491 views

Dzhon Galyano (John Galliano): biografia i życie osobiste od ekstrawagancki projektant mody

Gwiazda świata mody, błyskotliwy i nieprzewidywalny, nieskończenie utalentowany były główny projektant domu mody „Diora” … Oczywiście, jest to Dzhon Galyano.


Narodziny gwiazdy

Nieznany chłopiec Juan Carlos Antonio (teraz Dzhon Galyano) urodził się w Gibraltarze w 1960 roku. Kiedy miał sześć lat, rodzina przeniosła się do Londynu. ojciec Jana był hydraulikiem, matka i dzieci uczestniczące w domu. Nauczyła ich potomstwo piękny taniec flamenco i stale je ubrać, nawet jeśli trzeba było iść tylko do piekarni. W szkole był stale rysowania. Po jej ukończeniu naukę w prestiżowej angielskiej Kolegium Mody i Designu w Saint Martin i zamierza udać się do Nowego Jorku, aby pracować ilustrator mody. Jego praca składała się z ośmiu strojów, które zostały zakupione dużą Londynie butik. Raz stało Diana Ross, który kupił kamizelkę przyszłą gwiazdę …

W ten sposób rozpoczął karierę jako wielki maestro Dzhon Galyano.

stolica mody – Paryż

John nie jechać do Nowego Jorku. Stał się geniusz London mody. On stworzył świetny model, który każdy podziwiał, ale nadal nie Przełom nastąpił, w tym finansowe. Na początku 1990 roku opuścił Londyn i udał się do Paryża. Przyjechał do stolicy świata mody bez pieniędzy, musieli spać na podłodze w mieszkaniu starego przyjaciela. Jeden z jego przyjaciół przeszedł kilka metrów w czynszu swoich fabrykach.

kwitnienia godziny

Jego godzina przyszedł w 1994 roku. Podczas gdy na wybiegach iść chudy modelu w sukni z konopie. Na tym tle, pierwszej kolekcji projektanta bomba. On jest genialny pracy, pełen ekstrawaganckich luksusu. Kolekcja obejmuje siedemnaście próbek przed osiemdziesięciu, który wystawił innych domów handlowych. Prace te wykazały siedemnaście najlepszych modeli na świecie, w tym Linda Evangelista, Naomi Campbell, Keyt Moss. Cała akcja rozgrywa się w starym opuszczonym dworku. To nie był tylko pokaz mody, a akcja poluteatralnoe – fascynująca i niezwykła. Powrócił w modzie piękna, a Galliano projektant wzrosła do najwyższego etapu światowej mody.

Po dwóch latach, a następnie zaproszenie domu mody „Diora”.

„Upadłe anioły”

Jeśli zdarzy się, poprosić o swoim ulubionym maestro pracy, upewnij się, słysząc, że ta kolekcja, stworzona przez niego na cześć okresu Directory. Ten zestaw sukienki muślinowych że łączy nazwę „Fallen Angels”. Przed wydaniem modeli na wybiegu, wylał wiadro wody – w czasie, według projektanta, było modne nosić strój mokre. W tym odcinku pokazuje cały geniusz Galliano. To nie tylko tworzy niesamowite obrazy, ma niesamowity magnetyzm, który sprawia, kapryśny wzorce potulnie znosić wszystkie swoje eksperymenty.

"Givenchy"

Ogromne projektant talent został szybko zauważony przez Bernarom Arno, a on zaprosił Johna do objęcia stanowiska dyrektora domu „Givenchy”. Jednak ta współpraca trwała tylko rok.

Fashion House "Dior"

Według maestro, założyciel tego domu był bogiem mody. Nie mógł nawet marzyć, że był na tyle szczęście, aby stać się jego projektant. Dzhon Galyano – postać jest niejednoznaczna. On jest często nazywany królem kiczu i skandaliczne. Jednak to nie przeszkodziło mu prowadzić jeden z najbardziej konserwatywnych domów mody w Europie.

Galliano jakby stworzony dla „Dior” – on w pełni podziela jego pasję do kobiecości. Wizerunek kobiet „Dior” dziś zmysłowa i bardzo romantyczny. Wysoko uniesioną głową, naszyjnik kaskada, kolczyki wykonane z pereł drop, latające sukienki, dopasowane na ukos i wysokich obcasach – tak dzisiaj wydaje Galliano.

Tworzenie nowej kolekcji, Dzhon Galyano, który zawsze miał niepohamowaną wyobraźnię może być inspirowane przez bohaterki powieści historycznej osoby, a może jego muzą byłoby wytworem jego wyobraźni. To może być w pełni przypisać do swojej kolekcji.

"Lucretia księżniczka" (1994)

Ten obraz był zupełnie przez przypadek po przeczytaniu artykułu o badaniach szczątków rodziny królewskiej w Jekaterynburgu. Ta historia jest tak uderzony przez kapitana, stworzył kolekcję suknie balowe, spódnice, tafty, pikowane płaszcze, które zadowolić swojego princess-uciekiniera.

Jak stworzyć kolekcję

Gdy samica obraz jest w pełni ukształtowany w umyśle projektanta, zaczyna tworzyć i gromadzić szkice. Interesuje się wszystkim wybranym obrazie: włosów, przyciski, części i akcesoriów. Kobieta marzy o ideę Galliano powinny zmaterializować i pojawiają się przed entuzjastycznym spojrzeniem publiczności.

Poruszył nacisk na wieczór, wprowadził specjalny ciąć na ukos, znacznie aktualizowana kolekcja futro.

Kult Dior

Jednym z wielkich osiągnięć słynnego projektanta jest to, że udało mu się ożywić kult wielkiego Dior. Oznacza to, że ten styl – kobiecy i romantyczny – są teraz z powrotem na wysokości mody.

Galliano Fashion House

Oprócz pracy z „Dior” projektant mody badane i własną marką. Według samego maestro, to dwie zupełnie różne tendencje mody. W „Dior” działa w czasie i historii, które powinny być traktowane bardzo ostrożnie, ponieważ jego postać – tym razem arystokratyczny dekadencja, który jest łatwy i wdzięcznie porusza się w czasie.

Marka Dzhona Galyano – jest ucieleśnieniem współczesnego Nowego Jorku z jego gorączkowym stylu życia, wieżowce, tętniące życiem ludzi. Zainspiruj głównego zdolną i normalną wycieczkę do klubu i wizytę w muzeum lub wystawy. Jego New York Muse – kobieta z bólu, ewentualnie z ciemnej historii. Te dwa przeciwieństwa się żyć w taki sam sposób, geniuszu. marka własna dla Galliano – to sztuka w najczystszej postaci. Tu nie jest ograniczony żadnymi granicami. Każdy jego koncert – wydarzenie, które można porównać z wielką teatralnego.

Moim ulubionym modelem

Po raz zapytany przez dziennikarzy o to, czy on ma ulubionego modelu, nie wahał się odpowiedzieć, jest to strój, który stworzył dla niezrównanego Penelope Cruz. Minęła ją na czerwonym dywanie na festiwalu filmowym w Cannes w 2003 roku. Aby stworzyć to arcydzieło, Galliano udał się do Rosji, gdzie ogromny zbiór pięknych sukienek są przechowywane w archiwach muzealnych. Był szczególnie uderzyło kostiumy, które były wykorzystywane w przedstawieniach teatrów Maryjskiego i Bolszoj.

Dzhon Galyano. skandal

Słynny projektant stał się stroną skandalu w 2011 roku. W jednym z barów w Paryżu, będąc w stanie skrajnego upojenia, pozwolił sobie na antysemickie, błędnych stwierdzeń dotyczących niektórych odwiedzających instytucji. W tym podręczniku domu mody „Dior” Galliano zwolniony ze swojego stanowiska. Również on został pozbawiony doręczenia 2010 Legii Honorowej. Projektant poszedł do sądu pozew do piętnastu milionów euro wobec domu mody „Diora”. Francuski sąd uznał go za winnego wypowiedzi rasistowskich i grzywną mu sześć tysięcy euro.

W 2013 roku, uczniowie szkół mody w Nowym Jorku odmówił mu dać ludziom master-class, promuje rasistowskie slogany i alkoholu nadużywa. W czerwcu 2013 roku w amerykańskiej telewizji nadawane popularnego talk show. Aby wziąć udział projektant publicznie przeprosił za swoje wypowiedzi. Obiecał zadośćuczynić i wyjaśnił swoje zachowanie uzależnienie od alkoholu.

Życie osobiste Galliano zwykle nie reklamowane, ale mimo wszystko, to wiadomo, że był przez wiele lat, mieszka ze swoim stylistą Aleksisom Roshe.

Zapach "Dzhon Galyano"

Pierwszy skład został opracowany przez specjalistów Selective Beaty. Aromaty „Dzhon Galyano” jest dedykowany do piękna i doskonałości kobiecego ciała. Perfumy o tej samej nazwie został wydany w 2008 roku. Są grupą kwiatowych zapachów. Znakomity zapach łączy w sobie nowoczesność i elegancję.

Otwiera kombinacji składu arcydzięgiel, aldehydy, bergamotki. W jej sercu znajduje się tajemniczy kwiat odcień róży, irysa i fiołka. Nuty bazy – łagodny szlak paczuli, kadzidła i cedru. Idealny do zimnych porach roku. Zapach dla zmysłowych i eleganckich kobiet.

przed północą

Ta nowa Woda toaletowa dla mężczyzn z Dzhona Galyano. Czarujący zapach z grupy Woody, orientalny zapach dla aktywnych i ekscentrycznych członków silniejszej płci, którzy kochają imprezy zabawa i głośno. Tacy ludzie są nieskrępowany i elegancki, nowoczesny i młodych duchem. Luz zapach „podstawiony” w prostokątnym butelki grubości szkła. Jest ozdobiona figura muszkę. Koronowany butelka blue cap.

Aromat ujawnia biały pieprz, jabłka i kardamon. W samym sercu skład – liści fiołka, lawendy, śliwki. Nuty bazy – ambra, bób tonka, niuanse tytoniu.