274 Shares 8983 views

Zakresy "Lyupold". optyka Leupold dla polowania

Segment Sport Optics jest dość specyficzna, że nie może dostarczyć problemów w wyborze odpowiedniego produktu. takie problemy są spowodowane złożonością jakości optyki procesu produkcji oraz, w konsekwencji, jego wysoki koszt. Jednak tak zwany „budżet” dla zwykłych zabytków myśliwych na rynku w szerokim zakresie. Inną rzeczą jest to, że wydajność tych produktów ich unikają nawet nieuciążliwe konsumentów. Dlatego szerszej publiczności myśliwych i miłośników strzelania sportowego jest zmuszony do poszukiwania kompromisowego rozwiązania, które oferuje amerykańską firmę „Lyupold”. Optyka tej marki jest znana z precyzji, niezawodności i ergonomii, gdy jest on dostępny w cenie i jest reprezentowana w różnych odmianach. Producent nie wytwarzają produkty dla dwóch różnych celów – z jednej strony, jest to profesjonalny optyka na misjach wojskowych, z drugiej – do użytku amatorskiego zabytków.


Cechy wzroku „Lyupold”

Aby osiągnąć wysoką jakość swoich zabytków programistów Leupold zarządzać poprzez wykorzystanie własnych sztuczek technologicznych. Na przykład, jedną z głównych cech takiego zastosowania specjalnych optycznych oznaczone mieszaniny, które są przetwarzane powierzchni soczewki. Wśród tych materiałów od firmy MULTICOAT, dzięki której zakresów „Lyupold” obdarzone właściwościami, takimi jak jasność, wysokiej przepuszczalności światła, jasności i kontrastu.

Dla uzyskania optymalnych optyki uszczelniających większość producentów suchego azotu. Specjaliści „Lyupold” opuścił tej techniki, wybierając połączenie argon-krypton. Do dyspozycji użytkownika, niezależnie od modeli wzroku są co najmniej dwie siatki optyczne, które w tym przypadku mogą mieć podświetlenie. Ponadto, nie stwierdzono znaczących różnic w nastawczych bębna i obudowy z materiałów, które zapewniają celowniki optyczne „Lyupold” w różnych wersjach. Teraz konieczne jest dalsze rozważenie najbardziej popularną serię atrakcji oferowanych przez firmę.

Seria VX-1

Być może jest to najbardziej rozpowszechniona rodzina Leupold optyka, który jest znany i rosyjscy myśliwi. Ten produkt podstawowy poziom uosabia wszystkie zalety technologiczne marki – w tym zastosowanie powłok wysokiej jakości, zaprojektowanej geometrii i niezawodności. Pod względem pozycjonowania na rynku, ten optycznych zabytków dla karabinu poziomie podstawowym, które różnią się lekki i przystępną cenę. Nawiasem mówiąc, koszt przedstawicieli tej serii, w zależności od wielości innych parametrów, począwszy od średnio 14 do 17 tys. RUB. Należy również pamiętać, że model VX-1 przedstawionej w niewielkim zakresie. Mimo to, jest to seria budżet, więc wszelkie fanaberie w wyborze nie można oczekiwać od niego. Chociaż jakość jest zdecydowanie pozostaje na wysokim poziomie.

Seria VX-2

W tej linii odmian zabytków myśliwskich wyższych i wyboru pojawia się na charakterystyce wielości i właściwości soczewek. Okulary z tych modeli wyróżnia się szybkim ostrości i możliwością zablokowania systemu. Poprzez zakup zakresów „Lyupold” rodzina VX-2, użytkownicy mają również możliwość dostosowania dotykową wielość. W niektórych rozwiązaniach, wdrożony i maszyny balistyczny celowania.

Optyka dostarczane obudowę ze szczególnym napełniania, dzięki czemu materiał nie boi jakichkolwiek zmian temperatury lub zamglenia. Oczywiście, dla wszystkich tych świadczeń muszą płacić wyższą cenę niż w przypadku prostych modeli VX-1. Średnie ceny na korytarzu zakresów dla karabinu serii waha się od 20 do 30 tys. RUB.

Seria VX-3

W tej linii można zaznaczyć dwie główne zalety. Po pierwsze, jest to poprawa cech, które pozwoliły także firmie rozszerzyć swoją linię modelową. Po drugie, rodzina VX-3, jeden z pierwszych do przyjęcia nowych rozwiązań technologicznych. Wśród nich można zauważyć, a system Xtended Twilight obiektywu, co pozwala na polowanie w późniejszym czasie. Innymi słowy, to celownik optyczny z oświetleniem, dzięki którym myśliwy może skutecznie „praca”, nawet w słabym oświetleniu otoczenia. Warto zauważyć, że takie widoki są znane, a ich trwałość. Zestawy specjalnie obliczono VX optyczne urządzenie 3 z możliwością montażu na broni z silnego uderzenia.

Seria VX-6

Podczas tworzenia modeli Leupold VX-6 eksperci mają tendencję do nadawania wysoką jakość wszystkich elementów urządzenia. W każdym zakresie wydajności tej serii zapewni korzystne dla użytkownika „obraz” z optymalnej jasności. Szczególne cechy VX-linii 6 dotyczy systemu odrzutu dojrzałość, który jest realizowany poprzez podwójne sprężyny wykonane ze stopów miedzi i berylu. Jeśli chcesz nocnego celownika, to dobrym wyborem byłaby modyfikacja, która wykorzystuje technologię FireDot. Dzięki tej iluminacji możliwości polowania w ciemnościach znacznie zwiększona, zapewniając nowe korzyści. W tej serii można ocenić zasadność zastrzeżonej konstrukcji bębna „Lyupold”. Za pomocą jednego kliknięcia posiadacza wzroku mogą wybierać spośród 12 różnych trybów jasności optycznej siatki. MST jest również interesująca technologia, która działa jako czujnik ruchu.

Mark Seria AR

Jeśli zwracamy się do drugiej serii Lyupold „modeli, które dostępne są do ogólnej masy myśliwych i strzelców również są, to na pierwszy plan wysuwają Mark AR. W przeważającej części, urządzenia te są przeznaczone do wykorzystania przez myśliwych. Fakt, że eksploatacja środowiska naturalnego modelach Mark AR są ekstremalnych i trudnych warunkach. Jednocześnie jest to tanie „zabytki” Lyupold którego cena odpowiada przedstawicieli VX serii – średnio 20-30 tysięcy rubli .. Wśród korzyści, które przypadają do właściciela takich optyki są następujące: optymalnej przepuszczalności światła z możliwością wykluczenia odblasków, okular z naciskiem szybkiego ognia, odporną na uszkodzenia obudową pokrywy i niezawodności.

wniosek

Jeśli szczegółowej analizy zakresu modelu konkurencyjnych producentów, możliwe jest, że można znaleźć dobre analogi Optyka do podobnych cenach. Jednakże, należy sprawdzić jakość produktu może być tylko w pracy. Jest to opłacalne i zakresy „Lyupold”, który jest nie tylko myśliwych w lasach i strzałki w składowiskach odpadów, ale również przez wojsko w walce. Oczywiście, w rękach amatora jest mało prawdopodobne, aby być widok armii tej marki, ale to odwołanie marki Leupold, że stara się rozpowszechniać jakość nawet w modelach niższych szczebli. Być może w oczach VX-1 kosztem 15 tys. RUB. będzie nieobecny zaawansowanej technologii w postaci czujnika ruchu i oświetlenia o wysokiej jasności, ale z wytrzymałości materiałów, optymalnych optyki geometrycznej i gwarancji producenta jasność.