302 Shares 5548 views

Przepis na bitą śmietaną

Bita śmietana – to wspaniałe desery, które jest smaczne we własnym zakresie i jako składnik potraw słodkich, kochany przez wszystkich. A jeśli nauczyć się gotować je prawidłowo, wówczas problemy z dekoracji ciast i ciastek, a także inne wątroba nie będzie.

Klasyczny przepis na bitą śmietaną jest prosta i składa się tylko z dwóch elementów. Musimy wziąć kufel śmietany 35% tłuszczu i pół szklanki cukru. Najlepiej, chcesz cukier puder, to kwestia, jak zrobić bitą śmietanę, zostanie dodatkowo uproszczone.

Przygotować bitą śmietanę , jak następuje: podstawą krem zimno, jak to możliwe, aby uniknąć zamarzania oraz ubij aż do grubości mieszalnika pianki. Gdy białka są wystarczająco przewiewne cicho wlać sproszkowany cukier lub cukier i nadal pokonując bez zatrzymywania się. Proces nie zabiera dużo czasu i śmietanę chęci sprawdzenia się w tradycyjny sposób, który jest używany przez wszystkich doświadczonych hostess: umieścić w wielu łyżką, a jeśli trzeba, to krem jest gotowy. Napełnić go cukier waniliowy, łyżeczka kawy rozpuszczalnej lub kakao, przeciery berry dodać, wlać orzechy. To wszystko zależy od gustu i potrzeb przygotowania deserów. I wtedy można po prostu usiąść i zacząć pić herbatę lub ozdobić słodyczy chcesz zaprezentować jak uroczystej dekoracji stołu.

Kwestia, jak zrobić bitą śmietaną, są zwykle zainteresowani podczas przygotowywania ciasta. Niech nasza recepta bita śmietana nie będzie bezzasadne, a zatem możemy uzupełnić opis uroczej tort ozdobiony jest to deser.

Pierwszy piec jasny herbatniki ciasto. Dla niego podjęcia 5 jaj, pół szklanki cukru, łyżeczkę cukru waniliowego i proszku do pieczenia, pół szklanki mąki. Jeśli wziąć taką samą ilość składników i dodać do niej łyżkę kakao, dostaniesz ciemniejszą wersję ciastka, które można upiec następnym razem. I można zrobić ciasto i dwa tonu, ale dostał dość wysokie. Ale to jego smak nie stracisz nic, ale raczej zyskać.

Aby dowiedzieć się, jak biszkopt piecze, można dowiedzieć się z innego źródła, ponieważ celem tego artykułu jest informacja najbardziej kompletne gospodyń domowych, jak zrobić bitą śmietanę.

Ciasto na liczbę składników trzeba więcej kremu, około 600 gramów cukru i może trwać mniej, bo jest wystarczająco dużo żywności ciasto słodkie. Zajmie około ¾ kubka, lub ciasto można uzyskać smak zbyt mdłe. Pokazał także zażądał poprzedni przepis bitą śmietaną. A następnie smaruje gotowe shortcakes gęsto gęsto. Jeśli przygotowany startą czekoladę, można posypać każdą warstwę ciasta miękiszu, co da jeszcze więcej uroku do Twojego produktu.

Według przepisu bitej śmietany może być stosowana do wytwarzania rolek. I tak, aby nie zaśmiecać głowę nowymi opisami herbatniki, przyjąć jako podstawę taka sama jak zostało uznane. Tylko teraz gotowe ciasta pokroić w szerokie paski obmazh ich śmietany bo jak zrobić bitą śmietaną, już wiemy. Posypać paski impregnowane smaczne kremu z wiórkami ciemnej czekolady i wyłączają rolek. To jest piękne i smaczne słodkie kulki pomiędzy warstwami, które występują przez bitą śmietaną. Kładziemy go na płytce pokrytej rolki ze wszystkich stron przez śmietaną powietrza.

Teraz dekoracji i smaczne. Wyciąć cienkie plasterki kiwi, bananów, wyciągnął zapasów puszkach plastry brzoskwiń lub moreli i rzeźbić je ze wszystkich stron na wynikającym z masłem. Nie przejmuj się, że na krawędziach owocu nie będzie trzymać. Wystarczy tylko wyciąć plasterki były cieńsze.

Jeśli w domu jest w zasięgu ręki i przygotować żelatynę galaretkę z tego samego soku morelowego i zalać roll top, wówczas deser nie będą równe.