273 Shares 3259 views

Dziecko Fiodor Bondarczuk – następcą dynastii aktorów

Sergey Fodorovich Bondarczuk – słynny radziecki reżyser i scenarzysta, który wziął obraz „Wojnę i pokój” epokowe „Cichy Don” i wiele innych, opuścił ten świat nie tylko jego słynne kreacje. Reżyser dzieci Natalia, Alain, Fiodor Bondarczuk rozpoczęła również na ścieżce i krytyków sztuki filmowej zyskały wysoką ocenę jego pracy. dyrektor wnuki kontynuować również do czynienia z rzemiosła aktorskiego. Starszy dziecko Fiodor Bondarczuk Siergiej ma już 20 lat, aby zagrać w kilku głośnych filmach.


Najstarszy syn

Dzieci Fedor i Swietłana Bondarczuk – jest najstarszy syn, Siergiej, który urodził się w 1991 roku, a córka Barbara. Różnica między narodzinami spadkobierców Theodore wynosi dziesięć lat. Sergey Ros flighty dziecko najstarszy syn, dziecko zaangażowany w boksie i na stałe wszedł do jakichkolwiek konfliktów. Dorastając, nie opuszczają swoje brutalne działania, a nawet kiedyś walkę z Maratom Safinym. Gwiazda w filmie Siergieja nigdy planowany jako dziecko, ale życie był taki, że działające geny nadal widoczne w chłopca.

kariera

Pierwszym filmem, w którym wystąpili najstarszym dzieckiem Fodora Bondarchuka Siergiej, był obraz „Pajęczyna babie lato”. W filmie, Siergiej grał epizodyczną rolę. Potem następuje wzorca „steward”, serialu „odwilży”. W filmie nominowanym do Oscara „” Siergiej wraz z innymi podmiotami w castingu do roli radzieckiego żołnierza i został zatwierdzony. Gra aktora pozwoliło krytyków filmowych przyznać, że Siergiej Bondarczuk potomek nie jest tylko jego nazwisko. praca aktora jest bardzo ceniona. To było po roli w filmie „Wojownik”, który został wyprodukowany przez Fiodor Bondarczuk. bokser Sergey rola nadaje się pod każdym względem, a po zatwierdzeniu prac aktor poradził sobie najlepiej. Film „Champions. Szybciej. Wyższe. Stronger” był następny obraz, który wystąpił Siergiej Bondarczuk Jr ..

rodzina Bondarchuks

Najstarsze dziecko Fodora Bondarchuka Sergei prędzej zrobiłem ich rodziców dziadków. W wieku 20 lat ożenił się ze swoją dziewczyną Tatiane Mamiashvili kiedy okazało się, że była w ciąży. Młodzież spotkała się ponad rok, a związek zakończył się logicznie ślubu. Po Sergei stał się ojciec rodziny, zmienił się na lepsze, pozostawił swoje nawyki walki i zajmuje się tylko z rodziną i pracą. Dziś para ma dwie córki – Faith i Małgorzata. Może to rodzaj kontynuatorem Bondarczuk będą godnymi przedstawicielami dynastii działającego.

Najmłodsza córka Fodora Bondarchuka

Fiodor Bondarczuk dzieci – syn i córka – najważniejszymi osobami w życiu aktora i reżysera. Z urodzenia najmłodszej córki Svetlana i Fiodor zebrał dalej – Dziewczynka urodziła się przedwcześnie, a po raz pierwszy jej życie było w niebezpieczeństwie. Lekarze uratował dziecko, ale jego rodzice musieli pogodzić się z poważną chorobą, która była Varya do końca życia.

Rodzice nie dmuchać, co się stało, starając się dać córce maksimum uwagi i miłości. „To niemożliwe, by kochać” – mówi Swietłana i Fiodor Bondarczuk o swojej dziewczynie. Gotowanie – bardzo miły i delikatny człowiek, zawsze chętnie do rodziców i krewnych, natychmiast musi sobie. Leczenie prawie wszystko robi za granicą, w specjalistycznych klinikach, gdzie dziecko Fodora Bondarchuka znacznie łatwiejsze niż mogłoby się wydarzyć w Rosji odzysku, studiując w szkole specjalnej.

rodzina Bondarczuk woli nie widzieć osobę chorą lub problemami córki. Niektóre ograniczone możliwości dziewczyna – to jest punkt widzenia, z którego rodzice spojrzeć na problem, że produkt niezwykły fakt, że rodzina ma szansę dać córką najlepszej opieki i przygotować ją do przetrwania w życiu dorosłym.