435 Shares 5021 views

„Molfiks” – Pieluchy: Opinie i zalecenia rodziców i lekarzy

Pojawienie się noworodka rodziny – ważnym i znaczącym wydarzeniem dla rodziców. Od tego czasu, ich rytm życia zmienia się całkowicie. Bezsenne noce, pranie i prasowanie pieluchy, kolki, ząbkowanie – to tylko niewielka część tych problemów przez młode rodziny. Aby jakoś złagodzić ten trudny czas, opracowaliśmy produktów do higieny osobistej dla niemowląt. Wielu pediatrów zaleca, aby zwrócić uwagę na „Molfiks” (pieluchy). Opinie o nich są pozytywne, są one doskonale absorbować ciecz bez przecieka. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar. Aby dowiedzieć się, na co zwracać uwagę przy zakupie, rozmawiać w artykule.


Co wiemy o producencie

„Molfiks” (pieluchy), który tylko pozytywne opinie, wykonane w Turcji. Mimo to, wszystkie produkty testowe są w Niemczech, tak aby zagwarantować wysoką jakość towarów. Firma Hayat Kimya Sanayi wykorzystuje do produkcji tylko najnowszy sprzęt.

W Rosji, „Molfiks” pieluchy są bardzo popularne. Wynika to z ich demokratyczną cenie i wysokiej jakości produktów. Ten produkt spełnia standardy Instytutu Dermatologii w Niemczech.

Jak wybrać właściwy rozmiar

Młodzi rodzice Czytając fora, często można znaleźć zapisy, które pieluchy wycieku. W tym przypadku wszystko narzekać produktów spółki. W rzeczywistości, przyczyny takiego stanu może być kilka:

 1. Niewłaściwy rozmiar pieluchy.

 2. Produktów o niskiej jakości.

 3. Dziecko od dłuższego czasu znajduje się w pieluchy.

Przed dokonaniem wyboru, konieczne jest zrozumienie wymiarów produktów siatkę „Molfiks”:

 • Noworodka. Odpowiednie dla noworodków i niemowląt przedwcześnie urodzonych. Waga dziecka – maksymalnie 5 kg. Istnieje specjalny krój do pępka, który nie jest jeszcze w pełni uzdrowiony.

 • Mini. Odpowiednie dla dużych dzieci. W tym przypadku waga dziecka powinna wynosić od 3 do 6 kg.

 • Midi. Pakiet „3” oznaczone numerem. Można je kupić dla dzieci od 4 do 9 kg.

 • Maxi i Maxi Plus. Być może najbardziej popularny rozmiar pieluchy. Dla dzieci, których waga jest osiągnięte od 7 do 16 kg. Ze względu na fakt, że towary powtarza anatomiczną strukturę dziecko, pielucha jest idealny dla aktywnych dzieci.

 • Junior. Na opakowaniu jest oznaczone „5” numer. Dla dzieci 11-18 kg.

 • Bardzo duży. Te pieluchy są przeznaczone dla dzieci, które później stają się przyzwyczaić do garnka, albo mają opóźnienia w rozwoju fizycznym. Waga dziecka musi być więcej niż 15 kg.

„Molfiks” (pieluchy), który tylko pozytywne opinie, mają dobrą siatkę wymiarową, każdy będzie mógł wybrać produkty dla Twojego dziecka indywidualnie, na podstawie jego wagi.

Pielucha sukienka zgodnie z zasadami

Aby nie wyciekały pieluszki i dziecko w nim było wygodne, musi być noszony prawidłowo:

 • Umieścić swoje dziecko na plecach, smarować specjalny krem.

 • Umieścić pod pieluchę dziecku tak, że postać była na froncie.

 • Delikatnie dokręcić łącznik. Pamiętaj, że są elastyczne, rozciągają się dobrze, wielokrotnego użytku, nawet jeśli dostali kremu lub proszku, można mieć pewność, że są one bezpiecznie naprawić pieluchy.

 • Łączniki muszą być ustalone tak, że Molfix napis nie została naruszona.

Te proste zasady pomoże niedoświadczonym rodzicom szybko nauczyć się proces ubierania pieluchy.

Opinie lekarzy

Lekarze twierdzą, że najważniejsze – aby wybrać odpowiedni rozmiar pieluchy. W tym przypadku, produkty do pielęgnacji ciała dla dzieci nie przeciekają i natrzeć skórę. Pieluchy „Molfiks” firmy przyjęły się z jak najlepszej strony. Czołowe pediatrzy powinni wykorzystywać je dla aktywnych dzieci, ponieważ mają dobrą absorpcję i vozduhopropuskaemost. Wszystko to przyczynia się do zapewnienia, że skóra dziecka pozostaje sucha i jest zawsze w tym samym czasie pory do „oddychania”.

Lekarze mówią, wysokiej jakości produkty. Warstwa dolna jest wykonana z miękkiego materiału naturalnego. Zapobiega to występowaniu alergii i zapalenia skóry. strona rzep dobrze i wiarygodnie ustalić pieluszkę na ciele dziecka.

Oddzielnie, lekarze mówią, że produkty z serii, Newborn przeznaczone dla noworodków. Specjalne wycięcie pozwala pielucha nie pocierać pępek nie uzdrowił okruchy.

Rekomendacje rodzice

Wybierając produkty dla dzieci, trzeba mieć pewność, aby przeczytać opinię o nim. Pieluchy „Molfiks” okazały się od najlepszych partii. Rodzice mówią, że są cienkie, mają żadnych obcych zapachów. W rzadkich przypadkach, reakcje alergiczne, takie jak wysypka zaobserwowano. Ale mogą wystąpić takie zdarzenia lub z powodu indywidualnych nietolerancji lub nieprawidłowego użytkowania pieluchy.

Szczególnie zadowoleni z pieluch „Molfiks” cenie. Średni pakiet kosztuje około 350-400 rubli. W tej niezwykłej jakości produktu. Pielucha wystarczy na całą noc. Tak więc to nie przecieka, nie ma poślizgu, okruchy czuć się przytulne i wygodne.

„Molfiks” (pieluchy), który tylko pozytywne opinie, sprawdzone tylko z najlepszej strony. Rodzice są szczęśliwi, aby wybrać narzędzie opieki dla swoich dzieci.