305 Shares 2750 views

Jelena Tiemnikowa – złoty alto "American Idol"

Pełna nazwa Singer – Temnikova Elena Vladimirovna. Urodziła się w regionie Kurgan 18 kwietnia 1985 r. To była niezwykle zimna wiosna, a dziewczynka urodziła się chudy i słaby. muzyczny talent Leny została odkryta już w przedszkolu, gdzie wykonywała swój pierwszy utwór w duecie z jej starszej siostry Natasha.


lata szkolne i pasja do muzyki

Kompleksowa szkoła Jelena Tiemnikowa nie różni etyka pracy, jednak, kiedy zauważyła, że nauczyciel skrzypiec, zgodziła się pójść do szkoły muzycznej. Twórczy impuls był krótkotrwały. Ze względu na sytuację rodzinną i, oczywiście, lenistwo, Elena opuszczone zajęcia muzyczne. Nawiasem mówiąc, piosenkarka wciąż nie jest bardzo znane z notacji muzycznej, zapisuje dzień tylko doskonałym słuchu, z którym Elena wspomina swoje mecze.

Kiedy przyszła piosenkarka miała trzynaście lat, wszystko Rosja zaczęła angażować się w programie „Morning Star” i zbiorowej „kręcić”, która, nawiasem mówiąc, był to pierwszy krok dla wielu dzisiejszych gwiazd na drodze do sławy. W tym czasie, Jelena Tiemnikowa poważnie zainteresował się śpiewu. Natychmiast udał się do studia w studiu wokalnym, a po roku zaczął uczestniczyć w konkursach. Pierwszym osiągnięciem było Nagroda Publiczności na „Art Arena” w kategorii „Newcomer”. Elena uczestniczyła w kolejnym „Arena”, gdzie wreszcie otrzymał najwyższą nagrodę „Master of Śpiewu”. Potem piosenkarz miał 17 lat.

Moskwa i „Star Fabryka”

Po „Art Arena” Elena wzięła udział we wszystkich możliwych konkursach, w tym szkoły, aw większości z nich zajęło najwyższe nagrody. Kiedy Lena znakomicie wygrał w dwóch kategoriach konkursu „Ojczyzno, cześć i chwała”, została wysłana do rozmawiać Moskwie Katedra Chrystusa Zbawiciela, gdzie wokalista uderzył wszystkie emocjonalne wydajność i unikalne zdolności wokalne.

W dziesiątej klasie, rodzina przeniosła się do Helen Omsk, gdzie rodzice są poważnie myśli o przyszłości córki. Due hobby śpiewa Lena porzucił studia i czas dopuszczenia do wszystkiego uniwersyteckiej było blisko. Z tego powodu rodzice nie wolno robić, co lubi dziewczyny i zaproponował zapłacić cały swój wolny czas nauki. Jednak miesiąc przed ukończeniem studiów, Elena zmieniła się tak, że rodzice dali się i dał dziewczynie pełną swobodę wyboru własnej przyszłości.

muzyka piosenka pop – to droga, którą Elena postanowiła podążać Temnikova. Biografia piosenkarza jest ściśle spleciona z konkursu „Star Fabryka”, gdzie wszedł do jej prawdziwej sławy. Wyjątkowy głos dziewczyny docenione przez jurorów i publiczność. Jelena Tiemnikowa genialnie przezwyciężyć wszystkie trudności projektu, dotarł do finału i zdobył trzecie miejsce i zdobyła wielu fanów z całej Rosji i WNP.

Głównym projektem Elena – Serebro

istnieje grupa „Silver” w 2006 roku (pod kierunkiem Maksima Fadeeva), głównej partii, która staje Jelena Tiemnikowa.

„Srebro” był punktem wyjścia na drodze do światowej sławy i uznania Elena jako wykonawca. Po pierwsze, cała trójka staje się ogromnym sukcesem w Rosji, a następnie uczestniczyć w rundzie selekcji Eurowizji-2007, gdzie pokonuje znakomicie.

„Silver” znakomicie działał w europejskich rozgrywkach, wygrywając sędziów i publiczności zapalającą wydajność serca, w końcu dziewczyna przyniosła Rosji trzecie miejsce. W ostatnich latach, najlepszy wynik osiągnięty Dima Bilan, chyba, więc wykonawca poszedł bezprecedensowy chwały, ale wraz z nim wielka odpowiedzialność, bo teraz mamy „utrzymać markę”!

Elena grupę opuszczającą

Niestety, tak jak Helen i grupa „Srebrny” rozpadł się, aw marcu tego roku, wokalista opuścił zespół. Na swoim blogu Elena opublikował list pożegnalny do fanów i podziękowania dla wszystkich przeszłych i obecnych członków zespołu. Nie pozbawiony uwagę i piosenkarza Maksima Fadeeva, który wszystkie 7 lat z powodzeniem zarządza projektem. Oficjalnym powodem wycofania z grupy Helena – pogorszenie stanu zdrowia, zgodnie z PR-dyrektor „Srebro” Katarzyny Dzegun.

Jednak fani zaczęli wątpić i hipotezę, że Jelena Tiemnikowa opuścił grupę z powodu ciąży. Następnie dyskusja wybuchła w innym oddziale Maksa Fadeeva – Glukoza, który zapewnił fanów, że Fadeev uwielbia dzieci, a ciąża Ward nigdy nie spowodował zerwanie umowy. Cóż, możemy wierzyć tylko w oficjalnej wersji, i życzymy powodzenia w Helen jego przyszłej karierze i życiu osobistym …

Życie osobiste Eleny Temnikovoy

Niewątpliwie jednym z najbardziej uzdolnionych absolwentów „American Idol”, a cała różnorodność krajowym, jest Jelena Tiemnikowa. Jej biografia pełna jest informacji na temat rozwoju sytuacji na licznych konkursach, w tym na całym świecie. To nie jest pozbawiony dziewczyny i uwagi mężczyzny. Na osobistym życiu piosenkarza wiele plotek odkąd „Fabryka”. Jednak najbardziej sensacyjna historia rozpoczęła romans z Tomem brat Maksima Fadeeva.

Poznali się na innym projekcie, ale zwrócić uwagę na siebie nawzajem uwagę w 2010 roku. Przed Artem Elena był żonaty z członkiem „American Idol” Alekseem Semonovym, ale małżeństwo szybko się rozpadło, pozostawiając obie nowożeńcy nieprzyjemne wspomnienia. Artem jak Elena nie spieszy się biec do rejestratora, para chce mieć pewność prawdziwości swoich uczuć, a do rozstrzygnięcia konfliktu z Maxim, który nie jest bardzo zadowolony z wyboru swojego brata.