746 Shares 3877 views

Cocktail 'Mint Breeze'

Koktajl "Mint Breeze"

Jest to świetny, orzeźwiający koktajl , który spodoba się wszystkim miłośnikom chińskiej herbaty, chcąc dać znajomy smak herbaty Da Hong Pao nowego brzmienia. Każda dziewczyna chętnie korzystają z tego koktajl w romantycznej atmosferze. Ale w koktajlu, bardzo dużo zależy nie tylko od jakości mięty i owoców, ale także z herbatą, a także z wody, w której jest parzona. Nie zaniedbuj sporządzenia niniejszego zasad koktajlowych, ponieważ jego smak może znacząco zmienić, jeśli nie ich przestrzegania. Jednocześnie, ten koktajl jest nie tylko smaczne, ale także użyteczne, ponieważ posiada wszystkie przydatne funkcje tego wspaniałego chińskiej herbaty, że wiele lat temu, doceniane jednym z chińskich cesarzy. Według legendy, to herbata wyleczyć go z silnym bólem w jamie brzusznej, po czym cesarz doprowadził do przyznania z krzewu herbacianego, z których herbata została zebrana, duże czerwone szaty. Dlatego ta herbata jest nazywany – Da Hong Pao.

Tak więc, z jednej szklance koktajlu „Mint Breeze”, trzeba będzie:

  1. Chinese Tea Da Hong Pao- (250 ml Kup Da Hong Pao może być w prawie każdym sklepie Internet @, ale przede wszystkim nie należy zapominać, że jakość herbata znacznie wpływa na smak. W związku z tym, należy wybrać go w rozsądny sposób. Jak wybrać Da Hong Pao jest dostępny tutaj ,

2. Syrop miętowy – 20ml
3. Mandarin – 1szt.

4. Świeży Mint – 1 kołek

5. Apple – ¼ pc

6. Ice

Przygotowanie:

Sposób zaparzania herbaty Da Hong Pao: 5 ml na 250 ml wody. Woda – 95 ° C Spawanie zalać gorącą wodą i prawie natychmiast osuszony. Zaparzania – 3-5 minut. Herbata ma aromat owocowy i słodki posmak owocowy notatki z legkimipechenymi.

Po parzonej herbaty, należy koniecznie być chłodzone. Wziąć objętość szkła 300-400 ml. Wycisnąć sok z mandarynki bezpośrednio do szkła. Pokrój jabłka na cienkie plasterki. Gałązką mięty umieścić w szklance i ścisnąć go kilka razy łyżką tak, że lepiej jest dać smak i aromat naszych koktajl. A następnie umieścić kilka kostek lodu w szklance. Mieszać powstałą napój – i baw się!