598 Shares 8835 views

Cytryna, miód, czosnek: przepis na unikalną mieszankę

Dzisiaj, sieci aptek nabierają zupełnie innego znaczenia. Leków jest coraz więcej reklam często wyolbrzymiają ich skuteczność, a ludzie są coraz bardziej zaangażowani w samoleczenia, zwiększając popyt na różnych grup leków. Mamy całkowicie zapomniany w kontekście ogromnego rozwoju przemysłu farmaceutycznego w przepisach krajowych, które często mają znacznie silniejszy efekt niż leki pochodzenia syntetycznego.


W rzeczywistości, prawie każda roślina jest częścią arsenału różnych materiałów, które mają działanie lecznicze. Znamiennym przykładem jest mieszanina zawierająca cytryny, miód, czosnek. Receptą na jego przygotowanie, dowiesz się nieco później, ale teraz pomówmy o każdy ze składników osobno. Citrus – magazyn witaminy C, która aktywuje mechanizmy obronne organizmu i chroni podczas przeziębienia. Czosnek – jest naturalnym antybiotykiem z szeregiem innych właściwości cudownych i miodem – produkt pszczelarstwa, co może być długa rozmowa, wymieniając listę chorób, w których jest ono pokazane.

Łącząc w jednym pojeździe najbardziej znanym produktem trzy stosowany w tradycyjnej medycynie, mamy potężny eliksir, który jest w stanie wykonać cudów uzdrowienia! Cytryna, miód, czosnek – przepis dla mieszaniny jest prosta jak również wszystkie jego komponenty. Jeśli czytasz opinie tych, którzy testowane narzędzie na sobie, widać w jego skuteczność. Niektórzy mówią o ogólnej poprawy zdrowia, inni przestali cierpieć z częstych przeziębień, inni mówią specjalną energię „OFF”. Wielu ludzi wierzy, że miód, cytryna, czosnek – eliksir młodości, i nie można nazwać inaczej. Po tym wszystkim, złożone produkty oczyszcza ściany naczynia, usuwa szkodliwe cholesterolu dezynfekuje krwi rozpuszcza się komórek tłuszczowych i usprawnia metabolizm. Jak widać, lista korzyści z dużą ilością eliksir, który pozwala nam mówić o odmłodzenie organizmu.

Takie proste trio z cytryny, miodu i czosnku. przepis na

Weź 10 kawałków cytryny, 10 szefów czosnku i jednego kilograma miodu. Jasne i czyste składniki, a następnie przygotowanie słoik, w którym mieszanka ma być przechowywany. Do tego celu jest również, aby umyć i wysuszyć. Wycisnąć sok z cytryny, czosnek i mielone. Umieścić te składniki do przygotowanego pojemnika i wypełnić je z miodem. Domagaj środki muszą być w ciągu tygodnia, utrzymując pokrywkę zamknięty w ciemnym miejscu. Należy wziąć 1-2 łyżeczki 3 razy dziennie. Leczenie powinno trwać do dwóch miesięcy, a pierwsze efekty zaczynają być odczuwalne w ciągu 2-3 tygodni od początku. Należy pamiętać, że mieszanka czosnku, cytryny i miodu powinny być podejmowane w sposób ciągły.

Jeśli czujesz, że masz to kwota pieniędzy jest zbyt duża, należy zmniejszyć składniki do pożądanych proporcjach, ale jeśli masz dużą rodzinę, a ta liczba nie jest zbyt wiele dla ciebie – podwoić składniki i przygotować eliksir zdrowia!

Tak, wszystko, co jest potrzebne – cytryna, miód i czosnek. Receptura preparatu jest prosty, a udało się to sprawdzić. Narzędzie jest odpowiednie do leczenia długotrwałych ostrych zakażeń wirusowych dróg oddechowych u dzieci. Zalecana dawka dla dzieci w wieku od trzech lat – 2 łyżeczki dziennie w przypadku braku reakcji alergicznych. Przed rozpoczęciem kursu należy skonsultować się z lekarzem na temat celowości wykorzystania środków.