151 Shares 5393 views

Co pomaga zgaga: folk recepty

Zgaga objawia się w postaci pieczenie w przełyku. To ma miejsce, gdy zawartość kompozycji kwasu żołądkowego wylewa się do przełyku, albo gdy istnieje niewłaściwe działanie przewodu pokarmowego. Zgaga często dręczy tych, którzy mają zapalenie żołądka, wrzody, zapalenie pęcherzyka żółciowego. We wszystkich powyższych przypadkach, zgaga, należy skonsultować się z lekarzem. I poniżej spojrzymy na to, że pomaga w zgaga, spowodowane nietolerancją do pewnego produktu spożywczego. Aby to zrobić, doskonale nadaje porady tradycyjnej medycyny, ale do uciekania się do pomocy leków niekoniecznie.


Jak pozbyć się zgagi za pomocą skorupkę

Proszek Chop skorupę jaja, przy użyciu młynka lub moździerza i tłuczka. Wystarczy pół proszek łyżka jedzenia, popijając wodą. I tak – trzy razy dziennie. Środek ten jest wskazany dla osób, które mają kwasowość żołądka wzrosła.

Co pomaga zgaga: soki z surowych warzyw

Pocierać drobno starte surowe ziemniaki i ścisnąć za pomocą gazy soku z pulpy. Pij sok przed jedzeniem trzy razy dziennie. Sok z kapusty zaleca się użycie 50 ml za pomocą zgagi tylko do tych, które nie mają tendencji do gazu. Ponadto, można przyjść na ratunek i 125 ml soku z ogórka.

Co pomaga zgaga: Wody mineralne

Kupić wodę mineralną, ale nie jest proste, ale taki, który zawiera zasady. Jedyną rzeczą, która należy pamiętać w plastikowych pojemnikach alkalicznych przechowywane złe, ponieważ starają się znaleźć wodę mineralną w szkle. Zastosowanie wody powinna być w postaci ciepła.

Co zrobić z zgaga: przepisy na napary ziołowe

Jeśli zgaga jest wykonane w głowicy przeszkadzać można wlać kilka łyżki nasion lnu z wrzącą wodą (125 ml). Domagaj lek dwa lub trzy godziny, a następnie wypić w stanie nagrzanym, przed pójściem do łóżka. Ten przepis ma zastosowanie dla tych, którzy zwiększyli intensywność wydzielania żołądkowego.

W takim przypadku, jeśli przyczyną zgaga – żołądka z niskiej kwasowości, w równych proporcjach Take liści babki lancetowatej, posiekane korzeń prawoślazu, oregano (herb), dziurawiec (ziele), kminek (owoców). Wymieszać wszystkie składniki. Wziąć materiału roślinnego łyżce, napełnia się wodą (250 ml), doprowadzić do wrzenia i gotować przez 15 minut, przy zastosowaniu utwardzania trwać dwa łyżka cztery razy dziennie w ciągu pół godziny, przed siedzieć.

Co pomaga zgaga: cudzych rad

Sól. Trzeba będzie tylko trochę szczyptę tabeli (duży) soli, którą należy umieścić w jamie ustnej i rozpuścić, przełykając ślinę ten sposób powstaje. Fakt, że sól kwasu spowoduje wybrane enzymy, które zobojętniają działanie żółci. Ale soda na zgagę – to nic więcej niż „bomba zegarowa”.

Orzechy. Migdały lub orzechy drobno zinterpretować i zjeść łyżkę.

Grochu. Garść surowych groch zalać wrzącą wodą i pozostawić na kilka godzin, aby go trochę na parze. Po określonym czasie, trzy groszek wziąć się w ustach i żuć kilka minut. Pozostałe grochu mogą być przechowywane w lodówce, po opróżnieniu z niego wody.

Owies, jęczmień. Kilka ziaren jęczmienia i owsa żucia, połykania śliny jest tak utworzony. W niedalekiej przyszłości zgaga perstanet męki ciebie.

korzeń lukrecji. Trzeba szlifować go na proszek, a pojawienie się zgagi wziąć sporo – na czubku noża.

Gryka. Niewielka ilość gryki perezharte suchej patelni w minimalnej ilości ciepła aż granulki akwizycji ciemnobrązowej. Interpretować gryki w moździerzu lub młynek do mielenia kawy na. Proszek gryka wziąć na czubku noża trzy razy dziennie.

Miód i ocet. W wodzie (250 ml) dodaje się do łyżeczki miodu oraz ilość octu jabłkowego. Pić dwa razy dziennie przed lub po posiłku. Środek ten jest wskazany dla osób z niską kwasowość żołądka. Przed użyciem tej przepis na zgagę upewnić się, że nie jesteś uczulony na miód.

I wreszcie, jeśli zgaga jest częstym gościem w żołądku, konieczne jest, aby jeść na czczo gryki, a ponadto, starać się pić więcej wody i ograniczyć spożycie tłustych, pikantnych i inne fast-food.