409 Shares 6765 views

Tłuczone ziemniaki: przepis w nowy sposób

Ziemniaki gotowane, smażone, wbity … Być może jest to ostatnia opcja wszystkie te występują częściej na biurku jako dodatek do dań mięsnych i rybnych. Puree lub prościej „tolchenka” loved powodu jej blasku, lekkości i delikatności. Klasyczny przepis przewiduje włączenie dodatkowych składników, ponieważ tylko masło i mleko. A co będzie smakować tłuczone ziemniaki, jeśli połączyć naczyniu nowe komponenty? Poprzez różnorodne produkty będą świeże ozdoba do smaku i trochę ekstrawaganckie. Spróbuj ugotować nowy sposób tak prosty i na pierwszy rzut oka, znanym danie – puree. Przepis jest przedstawiony w kilku przykładach realizacji. Z pewnością jednym z nich będzie jak w domu dzięki nowemu połączeniu z tradycyjnymi produktami i dodatkiem pachnących przypraw.


Tłuczone ziemniaki: przepis gotowania danie ze smażonymi pieczarkami i cebulą

Może być używany jako świeże grzyby i zamrożone. Pokroić na małe kawałki i wymieszać z posiekaną cebulą. Mass ustawić grill na średnim ogniu. Po grzyby uruchomienia soku, zmniejszenia ciepła i gotować do wrzącej cieczy. Sól, a następnie umieścić w szalce dostateczną ilością masła, po czym nie było raczej suchy. Sos powinien dostać trochę różowo. Chociaż istnieją przygotowane grzyby, gotować ziemniaki puree w zwykły sposób. Dobry spustowy dokładnie sufitów i wymieszać z masą grzybowym. Podawać na gorąco z kapustą i kapustą świeże, solone ogórki.

Tłuczone ziemniaki: przepis na danie z tartym serem, czosnkiem i ziołami

Specjalna tkliwość i poignancy nadać potrawie wonne przyprawy. Można korzystać z tych, które lubisz najbardziej. Ale dla harmonijnego smaku w połączeniu z serem i zieleni będzie odpowiadał najbardziej oregano i czosnku suchego. Z regulować aż gotowanych ziemniaków dokładnie spuścić rosołu. Masa sufitu, a następnie pokonać z mieszadłem. Stopniowo wchodzi w puree tarty ser, posiekane zioła, śmietana, sól i przyprawy. Ponieważ masa jest wystarczająco gorąca, wszystkie składniki stają się gładkie i jednorodne mieszaniny. Aromat jest nie do opisania!

Tłuczone ziemniaki: przepis na danie z pomidorów i papryki

Szczególnie uderzający danie uzyskuje się za pomocą kolorowych warzyw. Ruszt marchew, papryka kruszyć w paski i cebuli – pokrojone w kostkę. Umieścić gulasz warzywny na średnim ogniu, dając im trochę smażyć. Następnie wlać masy kleik drobno pociętych pomidorów. Połącz wbity sos z ziemniakami. Mieszanina soli, pieprz i podawać na gorąco w tabeli. To puree szczególnie lubiany przez dzieci ze względu na jasny kolor pomarańczowy z zielona papryka przeplatane. Witamina Assorted gotowy!

Można również przygotować puree multivarka, oparta na przepisie powyżej. Rezultatem jest zaskakująco smaczne potrawy, które mogą być podawane jako samodzielne danie, bez łączenia go z mięsa lub ryby. Przyjemny smak!