388 Shares 9625 views

Zabawa w wojsku: nasz kraj nie może wygrać!

Opowieści o co zabawa w wojsko stało wojskowych – jeden z ulubionych tematów męskiej firmy oraz wyszukiwań na stronach rozrywkowych. Poczucie humoru wojsko pomaga przezwyciężyć wszystkie trudności rutynowych wojskowej.


Który służył w wojsku, cyrk nie śmieje

Dowcipy o wojsku, w szczególności o absurdalności niektórych zleceń przypomina, że jest jednym z najbardziej popularnych tematów dowcipów. Istnieje duża ilość zasobów. W wielu miejscach rozplanowany różnych zdjęć, opowieści o zabawy dzieje się w armii i filmy. Istnieją przypadki, kiedy żołnierze rezerwy siły roboczej przyciągnęły do takich działań, takich jak czyszczenie kolej przed podjęciem część Komisję. Absurdalność i chęć do pomocy ze strony władz przez poborowych wygląda tragiczne i śmieszne zarazem.

Dowódca zbudował firmę i zadaje pytanie:

– Krok do przodu, tych, którzy idą kopanie ziemniaków!

Kilku mężczyzn wyszedł z szeregów. Oficer kontynuował:

– Wszystko jasne. Resztę pól ziemniaczanych w podróży na piechotę!

Warrant – to stan umysłu

Zabawa w wojsku związanych z doświadczonych, zaradność i komercyjnej nakazu żył, są kolejnym celem armii humoru. Najczęściej są one przedstawiane w żartach myślących ludzi, którzy nie przegap okazji zdobycia korzyści i wydawanie słownych perełki, że piorun stał się popularnym wyrażeniem.

Ensign urodziny przedstawiony elektroniczny zegarek. On idzie na drodze, podziwiając prezent. Przechodząc przez staruszki pyta:

– wojskowych, powiedz mi jak długo?

– Siedemnaście podzielony na trzydzieści dwa. A co będzie, babciu, do matematyki.

Oczywiście, obraz rosyjskiej chorąży przesadzone. Jest to zbiorowy wizerunek, który uosabia negatywne cechy, takie jak chciwość, chciwość, głupota, chęć oszukania. Zakłada się, że zabawa z chorążych wojsko jak czas jest tworzony w celu zachęcenia pragnienie nie do naśladowania działania tych ludzi.

Nie zapominaj, że ranga chorążego jest jednym z najstarszych w wojsku. Wcześniej były to standardowe nosicieli i powołała na to stanowisko jednego z najwybitniejszych i wyróżnili się bojowników.

Armia rosyjska – powód do dumy!

Francuski agenta wywiadu wprowadzony do armii rosyjskiej. Wrócił do domu i stwierdził:

– W języku rosyjskim najszybszych i najmocniejszych zbiornikach statku powietrznego! Ale najważniejsze jest niebezpieczeństwo stwarzane przez żołnierzy batalionu budowy! Są to prawdziwe zwierzęta, ale takie, które nie dają nawet broń!

Ludzie, którzy przeszli służbę wojskową lub pracowników na bieżąco, wie z pierwszej ręki, jak trudne życie w wojsku. Rygorystyczne dyscypliny, przestrzegania statutu, wyczerpujące ćwiczenia robić z mężczyznami tych myśliwców. Mogą być dumni z armii rosyjskiej. Dowcipy, anegdoty, historie, zdjęcia i filmy będą rozmawiać z humorem o zaletach życia wojskowego. Zdolność naszych wojskowych znosić trudności i przeciwności z ducha walki, bez utraty poczucia humoru, dzięki czemu wojska Federacji Rosyjskiej, jeden z najpotężniejszych.