576 Shares 6299 views

Jak gotować manti w wielokolorowym "Polaris"?

Mantowie w wielostawce "Polaris" przygotowywani są znacznie szybciej niż na piecu gazowym lub w zwykłym parowniku. Ponadto, takie wschodnie naczynie, wykonane w nowoczesnym urządzeniu kuchennym, jest o wiele bardziej smaczne. Wynika to z faktu, że są przetwarzane pod wysokim ciśnieniem, ale przy małej mocy.


Jak zrobić manty w wielopoziomowych "Polaris 0512"?

Niezbędne składniki do napełniania i ciasta:

  • Bulwy ziemniaków średniej wielkości 5-7 szt.
  • Wołowa oleina bez nasion – 900 g;
  • Duże bulwy – 2 szt.
  • Pieprz czarny pieprz – ½ mała łyżka;
  • Jaja o standardowym rozmiarze kurczaka – 3 szt.
  • Sól przygotowana na ciasto i nadzienie – dodana według własnego uznania;
  • Woda pitna – 100 ml;
  • Świeży koperek i por – 1 mała grono;
  • Pszenica odschnięta mąka – od 1 kg (dodać do gęstości).

Przygotowanie napełniania mięsa

Manties w wielowarstwie "Polaris" są dobrze wykonane z wieprzowiną, jagnięcina i cielęcina. Zdecydowaliśmy się na stosowanie tylko tłustej miazgi wołowej w tak wszechstronnym naczyniu wschodnim. Musi być myte, czyszczone z folii, a następnie posiekane w mielarce mięsa wraz z główkami cebuli.

Po tym, jak mielone mięso jest w pełni gotowe, należy rozpocząć produkcję warzyw i zieleni. Należy zauważyć, że manty w wielobarwnej "Polaris" będą o wiele smaczniejsze, jeśli używasz tylko świeżych i młodych produktów do ich przygotowania. Tak więc trzeba wziąć kilka bulw ziemniaków, delikatnie oderwać je ze skórki, a następnie posiekać ostrym nożem w małe kostki (5 na 5 milimetrów). Zaleca się również posiekać koperek i pory. Następnie wszystkie przetworzone składniki powinny być mieszane w jednej misce, przyprawione pieprzem zapachowym i solą stołową.

Przygotowanie podstawy

Ciasto płaszczowe w wielowarstwie "Polaris" przygotowywane jest dokładnie w taki sam sposób, jak na pierogi. W tym celu należy pokonać jaja, zalać odfiltrowaną wodą, wlać do soli i mąki, a następnie gęstnie wymieszać i pozostawić pod folią spożywczą przez 30 minut.

Formowanie naczynia

Aby półfabrykaty z gotowych komponentów trzeba umieścić na stole dużą deskę do krojenia, położyć na niej ½ części bazy jajka i włożyć ją w cienką warstwę. Po tym, z badania trzeba wyciąć koła za pomocą dużego kubka (średnica do 8 cm). Następnie, dla każdego okrągłego kawałka podstawy, trzeba postawić 2 łyżki napełniania, przekrzyżować krawędzie i utworzyć okrągły półfabrykat.

Obróbka cieplna

Manty w kadłubie wielorodzinnym, których zdjęcia zaprezentowano w tym artykule, powinny być przygotowane w trybie pary. W tym celu należy zetrzeć narzędzie kuchenne olejem, napełnić półfabrykatami, a następnie zainstalować go wewnątrz urządzenia, uprzednio wlać wodę filtrowaną do miski. Czas gotowania takiego obfitego naczynia wynosi około 35-38 minut.

Jak serwować na kolację?

Mantany gotowane w wielowarstwowej powinny być prezentowane na obiad w stanie gorącym z ketchupem (pastą pomidorową), kwaśną śmietaną lub majonezem z tłuszczu.