886 Shares 3135 views

Komedia show „Wyjdź za mnie”. Treść Opis działki, informacje o aktorach

Większość teatrze już zapoznać się z ciekawą komedię romantyczną Valery Sarkisov „Wyjdź za mnie”. To historia życia jest niewątpliwie rozpraszać widza od codziennego zgiełku codziennego życia i pracy, dać chwilę radości, dobrego humoru i pełen spokoju. Bohaterem gry jest dosłownie rozdarty pomiędzy trzema kobietami, poznawanie cena miłości, szczęścia, wiary i snów. Obejrzeć mecz znanych aktorów przyjemność.


Na tworzeniu spektakli

W sercu zabawny komediowym spektaklu „Marry Me” jest dobrze znany kawałek Nadzieja Ptushkina nazwie „Cry naprzód milion dolarów.” Nasycony śmieszne zabawne sytuacje wydajność „Marry Me” (Opinie widzów w tym punkcie) jest bardzo popularne. Ta historia została ujęta w swoim repertuarze wiele teatrów, które oferują społeczeństwu swoją interpretację tej intrygującej historii błahych. Porozmawiamy o entreprise stworzonego przez dyrektora producenta Valeriem Sarkisovym.

Co to pokazać?

Bohaterką N. Ptushkina nie jest już zbyt młody komediowe igraszki, raczej starszy mężczyzna o imieniu Michael. Jest aktorem, a nawet człowiek damskiej. W tej chwili ma trzy kobiety: oddaną żoną, kochanką w ciąży i zmysłowy biznesledi sponsor jego wydajności.

Wszyscy trzej mieli dość trudne relacje. Spektakl rozpoczyna się sceny seksu w którym widzimy naszego bohatera w łóżku małżeńskim z kobietą biznesu, jego sponsor Lipa. Który wskazuje na burzliwej nocy spędzonej razem, a Michael oferuje się z nią ożenić, a przez rok życia razem dostaje milion dolarów. Taki wniosek został zaskoczony starszych Lovelace. Że rozwiązać? Jak być i kogo wybrać? Po tym wszystkim, jest kochanką i żoną. Więc co jest wykonanie „Wyjdź za mnie?” Recenzje pokazać – miłość! I że każdy człowiek ma swoje własne i dążyć do tego wszystkiego inaczej.

Różnica pomiędzy pierwszą i drugą część pokazu

Ten zabawny entreprise składa się z dwóch części, które są bardzo różne od siebie ich nastroju. Wydarzenia spektaklu odbędzie się w Sylwestra, kiedy może się zdarzyć, cokolwiek. W pierwszej części tego dowodu, wygląda na to, że historia nie jest całkiem przyzwoity żart.

W drugiej części, widzimy zupełnie inną postawę. Fabuła i dialogi komedia jest teraz wypełniony czymś innym, to poezja wzniosłe. I tu jest dotknięte jako temat relacji międzyludzkich, a tematem sztuki. Michael monolog o teatrze sprawia, że publiczność wrażeniem. Widzowie, którzy obserwowali spektakl „Wyjdź za mnie”, opisy, recenzje różnych liści, zgodnie z oczekiwaniami, ponieważ każdy na swój sposób postrzega „do myślenia”, który wychodzi ze sceny.

Performance „Wyjdź za mnie”. Aktorzy i działania bohaterów

Bohaterami spektaklu „Marry me” będzie miał trzy piękne kobiety i jeden mężczyzna. On – aktor, w wieku heartthrob Mihail Aleksandrowicz Rastyapov, charakter działających wokół którego całe zwroty akcji. On gra jego Siergiej Kolesnikow. Na głównego bohatera ma wierny, ale ma długie męczące żona Polina Sergeevna. Jej rola zostanie przeprowadzone Olesya Zheleznyak. I młody kochanek nazwie Natusya, który jest również w ciąży. Rola tej młodej bohaterki – aktorka Daria Mihaylichenko. A potem przychodzi trzeci – Olimpiady Nikołajewna Sidorova, bogaty wielbiciel, który decyduje się sponsorować jego audycję żonę na rok za milion dolarów. Postać grana przez słynnego Larisa Udovichenko. Tutaj jest to, że obsada obejmuje wykonanie „Wyjdź za mnie”.

Opinie o grze znanych aktorów

Wiele teatrów umieścić w tym spektaklu, odpowiednio głównych bohaterów granych przez różne podmioty. Główną część spektaklu Valeriya Sarkisova odgrywa takimi podmiotami jak Larisa Udovichenko Siergiej Kolesnikow, Olesya Zheleznyak, Darya Mihaylichenko. Ale podczas trasy może być wymiana aktorów. Na przykład, w niektórych miastach, publiczność mogła zobaczyć w komedii Valeria Garkalina Natalia Kolesnikova Korchagin zamiast C i O. Zhelezniak.

Co dziwne, ta sztuka i aktorzy odgrywają wiele negatywnych opinii. Niektórzy nie lubią historię, uznają go niekompetentny. Inni uważają, że stwierdzenie jest fałszywe, na niskim poziomie. Gra, wielu znanych aktorów również nie są zadowoleni. Uważa, że nie spróbować, tylko służył swój czas na scenie, nie leżąc i nie wysiłku. Ale ilu ludzi – tyle opinii o rachunku „Wyjdź za mnie”. feedback wydajność jest sprzeczne. Istnieją poglądy poszczególnych teatralnej publiczności, że ta komedia jest uznanych za tendencyjne. Warto zauważyć, ciekawa fabuła, która jest łatwo dostrzegalne i każe nam myśleć. aktorzy grać jak wielu uważa doskonała. Niektóre izolowane Olesya Zheleznyak, podobnie jak inni w szczerej roli Larisa Udovichenko, wskazują również talent Kolesnikow i Dari Mihaylichenko.

Sugeruje to, że obiektywnie ocenić wydajność „Marry me” opinii nie pomoże. Aby zwrócić uwagę na siebie.

O bilety na koncert „Wyjdź za mnie” i nie tylko

Miłośnicy teatru z pewnością oglądać plakaty w swoim mieście. Dlatego wielu z nich szczęśliwie kupić bilety do entreprise Metropolitan „Wyjdź za mnie”. Wydajność, prawdziwy dowód, nie wszyscy lubią. Większość widzów zobaczył plakat ogłoszony takich znanych artystów jak Larisa Udovichenko, Olesya Zheleznyak Siergiej Kolesnikow, nie wahaj się kupić bilety na spektakl „Wyjdź za mnie”. Spodziewamy się znacznie od ustawienia, tak jak wynika z wielu ludzi mocno rozczarowana tym, co widział, biorąc pod uwagę, że koszt wykonania nie jest tego warta.