514 Shares 6622 views

Spowodować poronienie. Jak zrobić w domu?

Okoliczności życiowe są nieprzewidywalne sposoby. A czym jest szczęście dla niektórych, dla innych może to być prawdziwa tragedia. Do takich zdarzeń mogą obejmować, na przykład ciąży. Jak często kobieta po wizycie u ginekologa myśleć o aborcji? Nie będziemy w tym artykule dotyczą etycznych, moralnych i etycznych aspektów aborcji. Wystarczy wziąć do tego, że ta potrzeba pojawia się bardzo często. Znacznie gorzej niż w innych czasach. Niestety, w ostatnich czasach miał pozytywny wynik testu ciążowego w rękach bardzo młody i niedoświadczony młodych kobiet, które nie mają własnych pieniędzy dla wykwalifikowanej pomocy medycznej w tak delikatnej kwestii, a rodzice boją się przyznać wszystko. Wtedy spontanicznie mają na pytanie: „Jak zrobić sobie poronienie nie idzie do lekarza, aby mama i tata nie wiem” I to przełom aktywnym poszukiwaniu wszelkiego rodzaju metod, girlfriends desek i forów. I to było straszne – takie metody można znaleźć. Oto kilka takich przykładów.

  1. Nadmierny wysiłek fizyczny może spowodować poronienie. Jak zrobić w domu, tak, że ciąża została przerwana? Na przykład, podnosić ciężary lub wykonać bieg multi-kilometr. Ale o ile tej metody jest uzasadnione? Tak, być może, być w stanie zakończyć ciążę, ale nie zapominaj, że poronienie być koniecznie towarzyszyć krwawienie i ból. Po tej interwencji w procesie naturalnego. A co się stanie, jeśli krwawienie jest zbyt silny i nie pojawi się obok nikogo, kto mógłby pomóc?
  2. Niektóre dziewczyny osiągnąć taką rozpacz, że są gotowi zrobić wszystko, by wywołać poronienie. „Jak to zrobić w domu, który ma sposób?” – to pytanie można realizować je do tego stopnia, że są jeszcze gotowe, aby dostać się do wypadku, a niektóre organizują się wypadki. Prawdopodobnie nie trzeba nikogo przekonywać o absurdalności tej metody, ze względu na nadmiernie niefortunnych konsekwencji w tym przypadku nikt nie jest odporny. A mogą cierpieć i niewinni ludzie … I zachować sekret będzie nadal zawodzą.
  3. Więcej „Zaawansowane” młode panie starają się skorzystać z pomocy środków farmaceutycznych. Po przeczytaniu zalecenia i po wysłuchaniu rady przyjaciół, staje się antykoncepcja apteka awaryjnych, mając nadzieję, że pomogą one zorganizować poronienie. Jak zrobić w domu, więc oznacza to działało? Nic. Po pierwsze, gwarancja aborcji tam, ale żeby mieć dziecko z zaburzeniami po zażyciu tych leków jest całkiem możliwe, ponieważ powodują one ogromny cios dla hormonalnej tle kobiet. W tym artykule celowo nie określił nazwy leków, aby uniknąć „pokusy”. Ale o tym myśleć, nie na próżno w instrukcji dla tych leków oznacza, że mogą one być stosowane wyłącznie w ciągu trzech dni po stosunku. I leki mogą powodować poronienia gwarantowany tylko nie sprzedawane. Nawet na receptę. Kupują tylko instytucje medyczne, które mają licencję.

Trzeba powiedzieć, że to pytanie było istotne w każdym wieku: „Aborcja … Jak zrobić w domu”, a w każdym wieku, kobiety znalazły tradycyjnych metod. Transakcja poszła i sublimacji i chininę oraz proszek z terpentyną. Ale nikt rozważyć, jak wiele kobiet nie przeżyło takie aborcji. Dlatego też, jeśli kobieta zainteresowany Jak zrobić wczesny termin poronienia, należy skonsultować się z lekarzem. Tylko w ten sposób można uniknąć nieszczęśliwych konsekwencje w przyszłości, kiedy nie będzie chęć urodzić zdrowego dziecka.