559 Shares 9904 views

Przydatne do pieczenia – ciasto z wiciokrzewu

Niestety, wiciokrzew – nie jest zbyt powszechne jagoda, tak, że pomimo dużej ilości składników odżywczych, kupić je na rynku może być trudne. Ze względu na bardzo specyficzny kwaśny smak do wykorzystania go w postaci świeżej jest bardzo problematyczne, szczególnie trudne karmić swoje dzieci. Co mogę gotować pyszne wiciokrzew, nie wie każda gospodyni. W rzeczywistości, każdy kwaśny berry było pyszne, to wystarczy do słodzenia. Ale lepiej jest nie robić za pomocą cukru i dodając coś pożytecznego, takie jak miód lub masy skrzepu. Jeśli mamy wystarczająco dużo czasu i pragną trochę zamętu w kuchni, można upiec ciasto z wiciokrzewu. Jest wykonana z piasku, twaróg lub ciasta drożdżowego. Z nadzieniem też może wymyślać.

Placek z ciasta twarogowego z wiciokrzew

Korzyści z tej potrawy można mówić długo, to tylko skarbnica witamin, ale nadal w twarogowego zawierał wapnia. Jednak, podobnie jak cała potrawa ciasto staje się bardzo pożywne, ale w umiarkowanych ilościach większych szkód to przyniesie do figur.

Oprócz wiciokrzewu można gotować ciasto z malin, porzeczki lub innych owoców. Ale jeśli będzie to słodsze i cukier w wypełnieniu lepiej wlać trochę mniej. Na ciasto będzie potrzebować szklankę mąki, worek z proszkiem do pieczenia, 2 jajka, ćwierć kubka mleka, taką samą ilością oleju roślinnego i cukru, a dalsze 150 g twarożku. Nadzienie jest wykonany ze szkła świeżych owoców, 300 g kwaśnej śmietany, 100 g cukru, 2 jaj i worek z wanilii. Że okazało się grubsze, można dodać łyżkę skrobi.

Aby przetestować jajka zmieszane z cukrem i dodać do nich postrzępioną ser. Wtedy nie jest wysyłany mleko, masło, proszek do pieczenia, mąkę przesiane i zagniata miękkie ciasto, które umieszcza się w lodówce przez czas gotowania napełniania, nie zapominając folia owinąć go. Następnie ciasto jest walcowane i zakwaterowany w postaci zdejmowanego, smarowane.

Aby przygotować nadzienie bitą śmietanę z cukrem i jaj i waniliowy dodaje skrobię miesza się i przelewa się do kształtu z ciasta. Jagody ozdobić ciasto górę, umieść je losowo. Upieczone ciasto z wiciokrzewu w umiarkowanie gorącym piekarniku przez 50-60 minut. Podawać go lepiej w postaci ciepła, ale będzie schładzany jest również bardzo zły smak.

Opcja z twarogu

Inną użyteczną i prosty przepis wymaga gotowania nadzienie z twarogu z wiciokrzewu. Ciasto uzyskuje się w zwykły piasek, który jest odpowiedni do takich wypełniaczy. Jest ugniata z filiżanki mąki, jajka, pół paczki masła, 100 g cukru i dodać łyżeczkę proszku do pieczenia. Do napełniania na pół kilo sera trzeba 2 szklanki wiciokrzew, 2 jajka, 100 g cukru, pół szklanki śmietany, wanilii.

Ciasto jest gotowe, przesiać suche składniki, przetarł je z miękkim masłem i łączenie za pomocą jajko. Następnie umieścić go w chłodnym miejscu i rozpocząć napełnianie. Twaróg jest mieszany ze śmietaną, cukrem, jajkami i wanilii, pokonując masowej blendera. Jagody trzeba umyć i położyć na ręczniku do wyschnięcia. Ciasto jest rozłożona na formę podziału, wypełnić napełniania i rozprowadzić na wierzchu jagód. formę wstępną umieszcza się następnie w zimnej przez pół godziny i pieczono w piecu w ciągu około 40 minut. Podawać ciasto z wiciokrzewu stygnie herbata, gorąca czekolada i kawa.