540 Shares 2530 views

Jak nie kupić kredyt samochodowy i rozpoznać oszustwo?

Nie każdy właściciel samochodu, który kupuje samochód na kredyt, usilnie wypełnił swoich zobowiązań wobec banku. Ktoś celowo „stracić” PTSD i otrzymał duplikat, sprzedać swój samochód, tym samym skazując bona fide nabywcę poważny problem. Po zakupie samochodów, jak wiemy, jest to własność banku aż do momentu pożyczka jest w pełni spłacony. Jeśli kupujesz samochód nie jest w kabinie, z bardzo wysokim ryzykiem jej prowadzenia do takiej opcji. Dlatego też potencjalni nabywcy muszą być bardzo ostrożnym. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak uniknąć kredyt na zakup samochodów.


Prawo nie jest po twojej stronie

Przed zakupem urządzenia zawsze o tym pamiętać. Kupiony od nieuczciwego sprzedawcy samochód należący do banku (czyli w zastaw). Jeżeli płatności hipotecznych przestanie działać, bank weźmie samochód i siebie. Nawet jeśli nowy właściciel dokonał zakupu zgodnie z prawem, sąd będzie oferować go złożyć pozew przeciwko oszusta, a same samochody dać prawdziwego właściciela.

Jeśli użytkownik zdecyduje się pozwać, to będzie to bardzo trudne. Po pierwsze, spekulant zwykle zwraca kredyt społecznie upośledzonych osobiście i zapłacić mu za korzystanie z paszportu. Najczęściej należą do tej kategorii osób bezdomnych. Z takiego „pana”, którzy nawet nie zagłębia się programów pożyczek na samochody oraz kwoty odsetek jest mało prawdopodobne, aby coś osiągnąć. Ten sam oszust znika natychmiast, i uważają, że jest prawie niemożliwe. Kwota Po drugie, w umowie sprzedaży mogą być obejmowane jest znacznie mniej niż prawdziwa. A jeśli niefortunne właściciel samochodu kupuje samochód za 300 tysięcy, jak określono w umowie o 100 tysięcy, żeby coś więcej nie mógł. Dlatego jest zawsze określony w umowie faktycznie dał ci kwoty.

Zdajemy sobie sprawę oszustw

Główną rzeczą, która przynosi potencjalnych nabywców – to pragnienie, aby otrzymać nowy samochód jest o wiele tańszy niż jego cena na rynku rzeczywistym. Tacy ludzie nie są nawet świadomi, że istnieją ogłoszenia, które pod pozorem sprzedaży konwencjonalnej zamaskowanego samochodu kredytowej. Więc jeśli ktoś oferuje kupić nowy „Mercedes” lub „Ford”, obsługiwany praktycznie z minimalnym przebiegiem o 10-15% poniżej średniej ceny rynkowej, jest to powód do niepokoju.

Podczas pierwszego badania maszyny zapytać gospodarza, który został zainstalowany bezpośrednio po zakupie. Jeżeli mężczyzna wziął samochód dla siebie, to musi umieścić pieniądze w dodatkowe urządzenia, takie jak nawigacja lub sygnalizacji. Jeżeli właściciel samochodu została pierwotnie zakupione w celu odsprzedaży, a następnie wydać na „dopy” nie będzie.

Nie mniej podejrzane, a fakt, że samochód nie pokazuje właściciela określonego w TCP (może to oznaczać przetwarzanie pożyczki dla „przypadkowo” paszportu). W niektórych przypadkach właściciel może otrzymać do podpisania umowy, ale nie siedzieć za kierownicą i nie biorą pieniądze. Wszystko to zajmie się mediator. Nawiasem mówiąc, z dużym prawdopodobieństwem „właściciel” nie pokaże swoje dokumenty.

Potencjalny nabywca, który nie wie, jak nie na zakup samochodów kredytowych, opowiedz historię szlochać, wyjaśniając potrzebę sprzedaży prawie nowych samochodów. Najczęściej jest to względne choroby lub problemy w biznesie. Zaufany człowiek, oczywiście, byłoby to uwierzyć.

weryfikacja dokumentów

W kredytu maszyny, starają się odsprzedać, prawie zawsze ten sam zestaw dokumentów: duplikat tytuł (powiedzmy utracone, ale w rzeczywistości oryginał jest w banku) oraz brak polityki CASCO. Ponadto, istnieje niezgodność z nazwą danych sprzedawca TCP.

Jak się chronić?

Nawet wtedy, gdy wiesz, jak nie kupić kredyt samochodowy, nie ma absolutnej ochrony przed nadużyciami. Ale istnieje kilka sposobów, które można zapobiec wątpliwy interes. Można zapytać sprzedawcę, aby zweryfikować numer TCP od znajomego z policji drogowej. Nawet jeśli nie są znane, oszust będzie zobaczyć w tym „zagrożenie” i od razu „wycofać” swoją propozycję.

Jednym z najbardziej niezawodny sposób sprawdzania – poprosić do wglądu oryginały umowy sprzedaży z dokumentu płatniczego potwierdzającego, że właściciel zapłacił za samochód gotówką lub przelewem.

Kolejne dwa sposoby

Koszt w niepełnym wymiarze godzin od zamówienia – jest to jeden z najbardziej popularnych sztuczek stosowanych przez oszustów sprzedaż samochodów kredytowych. Sprzedaż w Moskwie, Sankt Petersburgu i innych dużych miastach, identyfikując liczne przypadki oszustw to potwierdza tylko. Więc należy być ostrożnym! Umowa kupna zawsze oznaczają pełen koszt zakupu samochodu.

W końcu, jeśli można przejechać do rzeczywistego sprzedawcy (nazwanego w TCP), a następnie, poprzez zadawanie kilku czołowych pytania, można dowiedzieć się dokładnie, czy jest to maszyna. Na przykład, można zapytać o ubezpieczenie lub radia, liczba ich drodze do zestawu kluczy, a także wewnętrzną lokalizację sprzedał konia „żelazną”.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak nie kupić kredyt samochodowy. Nabycie takich samochodów – prawdziwe niebezpieczeństwo czyha na wielu potencjalnych nabywców. Więc nie zapomnij o ostrożność podczas odbierania lukratywnych ofert w cenie. Sumienny sprzedający nie boi się szczegółowej kontroli, ale oszust będzie wyglądać bardziej naiwne ofiary.

Nawiasem mówiąc, sprzedaż samochodów kredytowej może odbyć legalnie. Pytasz o to, co trzeba zrobić? Nic specjalnego! W tym przypadku, sprzedający z kupującym idzie do banku, a ten wypłaca saldo kredytu. Po spłacie procedury otrzymuje wszystkie dokumenty na maszynie i staje się jego właścicielem. Tak że możliwe jest w takich warunkach na zakup samochodów kredytowych. Nieruchomości w tym przypadku będzie sumienny sprzedawcą.