795 Shares 2640 views

PDF Editor: przegląd najlepszych programów

Prawie każdy użytkownik komputera wie, format pliku PDF, ponieważ jest on używany w wielu różnych celach. Ale główną zaletą tego formatu jest możliwość wykorzystania go na różnych platformach. Oznacza to, że plik jest samotny spojrzenie na wszystkich systemach operacyjnych i na dowolnym sprzęcie. Wszystko to przyciąga twórców e-książek, gazet, czasopism. Ze względu na tak szerokie wykorzystanie konieczne staje się zmieniać i tworzyć pliki w tym formacie. Obecnie istnieje wiele różnych programów, z których trudno jest wybrać naprawdę dobrą PDF Editor. Ten artykuł pomoże Ci zapoznać się z narzędzi w tej kategorii.


Microsoft Office. Wszyscy użytkownicy korzystający z systemu Windows, co najmniej raz doświadczyło z programów pakietu Microsoft Office. Tutaj istnieje wiele narzędzi do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami, dokumentów tekstowych. A jeden z nich w programie Microsoft Office pozwala na tworzenie i edytowanie plików PDF. edytor Microsoft Word posiada zaawansowane funkcje, w którym można wpisać tekst, wstawiać zdjęcia, rysować kształty. Ale są też wady stosowania tego edytora. Na przykład, nie jest zdolna do konwersji plików, które zostały utworzone w programie Microsoft Word. Plus, może to obejmować minimalny zestaw opcji. To PDF Editor jest wolny.

"Universal Document Converter". To oprogramowanie jest bardzo różni się od pakietu Microsoft Office. Należy zacząć od tego, że może być użyty do konwersji dowolnego pliku do formatu PDF. Redaktor zrobi to za Ciebie. Możliwość ta jest osiągnięty przy użyciu wirtualnej drukarki. Program zainstaluje niezbędne sterowniki. Po drukarki (nieistniejąca) zostanie utworzony. Otwierasz plik (za pomocą standardowego edytora) i wysłać go do drukarki. W tym momencie, program „Universal Document Converter” rozpoczyna swoje działanie. To automatycznie rejestruje pliki i konwertuje je do formatu PDF. Rezultatem jest całkowicie nowy dokument. W przeciwieństwie do programu Microsoft Word, program ma wiele różnych ustawień dla pliku wyjściowego. Na przykład, głębia koloru, kompresji, odcienie.

"Adobe Reader". Oczywiście, najczęściej używane w dokładnie tym programie, ponieważ jest to standard dla tego formatu. Natychmiast należy powiedzieć, że ten edytor PDF jest bezpłatne. W każdej chwili, każdy może pobrać oprogramowanie z oficjalnej strony „Adobe”. Ale przede wszystkim „Adobe Reader” jest zbudowany w postaci standardowej aplikacji. Ten program jest bardzo przydatny zwłaszcza do czytania. Tutaj użytkownik posiada funkcję wyszukiwania tekstu, zoom, tryb pełnoekranowy. Ponadto, istnieją specjalne narzędzia, które pozwalają wstawić dowolny element w dokumencie. Może to być zwykły tekst lub obraz graficzny. Program posiada wygodny i intuicyjny interfejs, więc jest zalecane dla początkujących, aby rozpocząć pracę z plikami PDF z tego edytora.

"Jaws PDF Editor". To PDF Editor jest uniwersalnym narzędziem, które pozwala na wiele operacji. Jednak warto zauważyć, że podczas gdy program ma wiele narzędzi do edycji, nie jest możliwe aby utworzyć pliki w tym formacie.