462 Shares 3090 views

Roślin Euonymus Alatus – udekorować jasny krzak ziemi

Krzew Euonymus Alatus – piękna oryginalna roślina stosowana w krajobrazu do tworzenia żywopłotów. Karłowate odmiany roślin nie są zwykle więcej niż osiemdziesiąt centymetrów. Mogą nawet być uprawiane w doniczkach – tak Euonymus Alatus Compactus® urządzić taras lub przestronny balkon. Jeden krzak może stać się punktem małym trawniku lub Rockeries pasuje do składu i zjeżdżalnia alpine.


Euonymus Alatus – zwłaszcza rosnące w okolicy i w pokojach

Roślina zdobi ogród monochromatyczny listowia nasycony kolor. I bliżej do jesieni wydaje się czerwonawy owoce. Czasami Euonymus Alatus i pstrych liściach – rzadko kwitnie i owocuje. Roślina jest odpowiedni odcień częściowe lub rozproszone światło. Wskazane jest, aby umieścić go na swojej stronie tak, aby znalazł się obok rozległego drzew owocowych. Jasne słońce nie będzie powodować znaczne szkody trzmieliny, ale tylko sprowokować pojawienie się żółtawego odcienia na liściach i brązowych plam na łodygach. Gęste rośliny cień będą rosły wolniej. Kolor liści zanika trochę – będzie to zmniejszyć liczbę efektem dekoracyjnym, który eresklet skrzydlaty. Zdjęcia tego krzewu wykonany z obfitym słońca i cienia, różnią się radykalnie.

Najlepiej jest sadzić poczują się jak w dwudziestu stopni Celsjusza. Na tym wyższa powinna być często podlewane i rozpylany codziennie. Jeśli trzymać Euonymus Alatus w pomieszczeniu, w zimie musi być przeniesiony do chłodniejszego pomieszczenia. W żadnym wypadku nie umieścić roślinę w pobliżu centralnej baterii ogrzewania – będzie prowokować resetu liści. W domu, częste podlewanie, opryskiwanie, a nawet umyć liście również są wymagane. Jeśli roślina jest pozostawiony na zimę w otwartym polu, konieczne jest, aby ukryć lub trocin sosnowych igieł. Wczesną wiosną Euonymus trzeba powoli zacząć wody, zwiększając ilość wody stopniowo. Jeśli mróz powinien ukryć ponownie. Jeśli rośnie w doniczce w domu, każdego roku euonymus trzeba przesadzać w świeżej ziemi i paszy. Z pokoju można przenieść na ziemi – to powinno być zrobione w późną wiosną, po ustalonym ciepłej pogody. Zakład należy wyciąć rocznie. Ale to jest niemożliwe, aby połączyć tę procedurę ze zmianą – będzie zbyt dużym obciążeniem dla trzmieliny, tak, że może stać się osłabione i umrzeć.

Cechy jasny krzak

Euonymus Alatus ogrodnik pomaga radzić sobie ze szkodnikami. Jeżeli zostaną one włączone drzew owocowych, a potem są problemy z spryskiwanie ich pestycydów (nie chcą tego robić). Obsadzone w pobliżu przynęty Euonymus szkodniki – przechodzą one na niego i może być łatwo zniszczone przez jakichkolwiek chemikaliów. Jedynie w przypadku mól i roślin kwiat chrząszcz nie pomoże. Inną cechą trzmieliny, zmuszając ją leczyć ostrożnie – jest trujący owoc. Dlatego, jeśli masz małe dzieci, to jest prawdopodobne, roślina ta nie jest dla ciebie. Jedzenie owoców może spowodować poważne zatrucie.