268 Shares 6719 views

Biografia Puszkina Oksany – historia jednego dziennikarza

Dzisiejsza gwiazda rosyjskiej telewizji wybrała przypadek dziennikarza. Jej matka pracowała zawsze w telewizji, więc zdziw się, że po szkole dziewczyna wstąpiła na uniwersytet w Leningradzie na Wydziale Dziennikarstwa, nie jest to konieczne. Jednak biografia Pushkin Oksana zawiera informacje, że w dzieciństwie miała duże możliwości zarówno w sporcie, jak iw muzyce. I już od dziesięciu lat był mistrzem sportu w gimnastyce rytmicznej! Jeśli nie było to dla mojej matki, biografia Puszkina Oksany rozwinęłaby się inaczej, ale jej wpływ i chęć przyszłego dziennikarza, aby zawsze wyrażać swoją opinię, determinowały jej przeznaczenie.

Według samej gwiazdy, pierwszym rozczarowaniem w jej życiu była rozwód rodziców, co zdarzyło się, gdy właśnie została studentką. Była rozdarta między matką a ojcem, która oskarżyła się o wszystkie swoje grzechy i oboje byli nieszczęśliwi. Kiedy mój ojciec miał nową rodzinę i dziecko, Oksana wcale nie musiała tego robić. Musi iść do pracy jako sprzątaczka dla nabiału! Być może biografia Pushki Oksany rozwinęła się zupełnie inaczej, gdyby wtedy się załamała, ale pokonała okoliczności i siebie. Przypominając dziś, że trudny okres, Oksana twierdzi, że cieszy się z tego, że jest. "Dobrze karmione" dzieciństwo i opieka nad rodzicami nie mogły dać jej takiego twardnienia, które później okazało się tak przydatne w życiu.

W czwartym roku początkujący dziennikarz staje się żoną znanego prezentera TV Vladislav Konovalov. Przez dwadzieścia lat był młodszy od Oksany Puszkina. Biografia, mąż, który był obecny od 27 lat, nie był bogaty w mężczyznę. Oksana szanowała i kochała męża, pomimo obecności w życiu drugiego kobiety i rodziny, o której wiedziała. Drugi raz gospodarz poślubił pod koniec 2012 roku. Tym razem jej wybrana była o wiele młodsza od niej. Alexei Shirokih jest zwykłym pracownikiem banku, który nie zapobiega szczęśliwym małżonkom.

O Oksana Pushkina wie o osobistych szczęściach i rodzinach najlepiej w rosyjskiej telewizji. Jej biografia nie byłaby kompletna, nie wspominając o programie "Historie kobiece o Oksanie Pushkina". Program ten urodził się pod wrażliwym autorem dziennikarza kanału ORT w 1997 roku i był publikowany nieprzerwanie przez dwa lata. Po konflikcie z kierownictwem kanału, Oksana została zmuszona wyjechać do NTV, gdzie pojawiły się jej "historie" do tego roku.

Nie tak dawno temu Pushkin wrócił do ORT "rodzimych", gdzie dziś można go zobaczyć w programie "I file for divorce". Najlepszym rozmówcą i słuchaczem rosyjskiej telewizji wie z własnego doświadczenia wszystkie "rozkosz" rozwodu – przeszedł przez swoje własne i nadal smutno przypomina zerwanie stosunków między rodzicami. Jej szczerość, życzliwość i hojność wobec emocji przyciągają do ekranów telewizyjnych miliony wdzięcznych widzów, których poparcie i miłość pozwoliły jej zostać laureatką nagrody Olympia. Jest przyznawana sławnym kobietom, które osiągnęły znaczący postęp w swojej dziedzinie. I o tym, oczywiście, i świadczy o biografii Oksana Pushkina.