444 Shares 3264 views

Jak pozbyć się rozstępów na udach i innych części ciała?

Rozstępy są blizny, które towarzyszą zmiany hormonalne w organizmie (laktacji, ciąży) przy zbyt szybkim przejściu do innej kategorii wagowej.


Występowanie rozstępów jest ze względu na niską elastyczność skóry, a także bardzo wpływowy czynnik dziedziczny w tej materii. Zbyt szybkiego rozciągania się skóry prowadzi do rozpadu tkanki w najbardziej narażonych miejscach na ciele.

Jak pozbyć się rozstępów na udach?

Oczywiście, należy usunąć, opłukać, wytrzeć i po prostu pozbyć się tych brzydkich listew świetlnych, które mają defekt kosmetyczny skóry, każda kobieta chce. Aby pomóc w trudnej walce z przetrwałym wroga pochodzić nie tylko folk i kosmetyków, ale także operacji.

Na pytanie „Jak pozbyć się rozstępów na udach?” Częściej Obawy kobiet. Po tym wszystkim, hip – jest najczęstszym miejscem powstawania blizn.

Ciąża – jest najczęstszą przyczyną rozstępów na ciele kobiety. Ale możemy im zapobiegać. Oto kilka wskazówek, które pomogą zachować skórę gładką i nawet po ciąży:

– zrównoważona dieta. Stare powiedzenie „masz dwa, a jeść dla dwojga” – jest największym nieporozumieniem. Jest to ważne dla jakości żywności, a nie jej ilości. Dlatego lepiej jest mieć dużo świeżych owoców i warzyw oraz produktów zawierających białka mlecznego i zamiast dać pierwszeństwo do wypieków.

– ręcznik i wody pomoże zachować piękno piersi. Wspierające biustonosz nie pozwoli deformować piersi, wspierając go delikatnie.

– wspierającym pasa opatrunek nie pozwala skórze na rozciąganie i pękać.

– istnieje wiele ćwiczeń fizycznych, zaprojektowanych specjalnie dla kobiet w ciąży. Lekcje te koncentrują się w tym zwiększonej elastyczności skóry, co z kolei jest korzystne dla zachowania jego integralności.

Jak usunąć rozstępy na ciele, jeśli są one już tam są?

Lekarze mówią, że bezpłatne skórę od tej wady całkowicie w mocy lasera. Ale są na tyle różne rodzaje produktów kosmetycznych, które maksymalizują efekt gładkich brzydkie blizny.

Przede wszystkim dotyczy to zarośla. Peeling do domu oparte są sól, cukier, kawa mielona lub fusy, jak również roślinnego / olej z oliwek lub śmietany. Wszystkie składniki miesza się, a otrzymaną mieszaninę stosuje się w taki sam sposób jak konwencjonalne zarośla z rury.

Zastanawiasz się, jak pozbyć się rozstępów na biodrach, kobiety podszedł z różnych tarcie, które pomagają poprawić elastyczność skóry i widocznie niejasnych wadliwych objawy skórne. Dla vtirany stosować olejów roślinnych, naturalnych soków owocowych oraz wyciągi z różnych ziół.

Dobrze sprawdzony mumię. Ma korzystny wpływ na skórę, nie tylko pozbawienie go cellulitu, ale również znacznie zmniejszyć wielkość rozstępów na całym ciele. Ale mumia powinny być podejmowane tylko w czystej postaci. Pastylkach stracił prawie wszystkich swoich właściwości leczniczych.

Masaż – to swego rodzaju panaceum – sprawia również znaczący wkład w walkę z defektów skóry. Jeśli myślisz o tym, jak usunąć rozstępy na pośladkach, biodrach, klatki piersiowej, talii, upewnij się, zapisać się na masaż. Silne ręce profesjonalnego masażysty będzie czynić cuda. Aby przywrócić elastyczność skóry, a schudnąć po przejściu kursu masażu.

Jak pozbyć się rozstępów na udach w salonie kosmetycznym?

W biurach oferowane wystarczająco szeroki wachlarz zabiegów, które są zaprojektowane, aby dostarczyć ludziom z tego brzydkiego problemu. Wśród aromaterapii, zimne i gorące okłady, balneoterapii, thalassoterapii i znajdziesz mezoterapia, ozon, tlen terapii, peelingi chemiczne, i oczywiście, laserowy.

Niektóre kobiety korzystają z usług przeszczepach skóry, ale jest to drastyczny środek, aby wyeliminować tę wadę, rozciągania.