557 Shares 5997 views

Najlepsze gry dla nawigatora

Nawigator, w rzeczywistości, to interaktywna mapa obszaru. Z ich pomocą wskazówek i poszukiwaniu sposobów, aby stać się znacznie łatwiejsze. I ostatni przykład jest już patrząc bardziej jak pełnoprawny tablet, ponieważ w nich, oprócz głównej funkcji może być obecny, i kilka dodatkowych, najpopularniejszy z nich – gra dla nawigatora. Są tam w obfitości.


Wybór GPS-Navigator

Jeśli tylko zamiar kupić to urządzenie i nie wiem co się zatrzymać, pierwszą rzeczą, aby oszacować ilość pieniędzy masz zamiar wydać na zakup. Cena urządzenia może być dość niska, ale nie jest prawdopodobne, nie będzie żadnych dodatkowych funkcji ani łatwy w obsłudze interfejs. Jeśli chcesz dowiedzieć się nie tylko drogi, ale także w ruchu bawić i słuchać muzyki, przygotuj się do opuszczenia sklepu bardzo przyzwoitą kwotę pieniędzy – Urządzenia jakości tradycyjnie są drogie.

gry Navigator

Aby zainstalować na urządzeniu w każdej grze, na początek, upewnij się, że obsługuje je. Przynajmniej w interfejsie przeglądarki, aby być obecny punkt dotyczący gry. Jeśli nie znaleźli go w lewo lub w jakichkolwiek wątpliwości, wystarczy spojrzeć w dokumentacji urządzenia. Powinien on być wymieniony jako zdolność do zainstalowania gier i ich formatu, z których najczęściej – Flash (SWF).

Najlepsze gry flash dla nawigatora

wiadukt Designer

W tej grze w stylu steampunk trzeba pervezti ładunek w poprzek wąwozu, do budowy mostu. Ale to nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka, ponieważ prawa fizyki gry, a właściwie zbudowane struktury mogą być łatwo zniszczone!

Super Go Karting

Ten symulator 3D wyścig, w którym trzeba nie tylko dotarcie do mety pierwszy, ale także na ich wygraną, aby uaktualnić swój samochód, aby pokonać silniejszego przeciwnika.

Istnieje również sytuacja, w której urządzenie wspiera rozwój formatu. Na przykład, gry dla Prestigio nawigatora mają apk przedłużacza, gdyż samo urządzenie działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android.

Najlepsze gry dla d Android.Gizm Nawigacja

angry Birds

Dzięki tej zabawy, prawdopodobnie już wiesz wszystko. Konieczne jest, aby strzelać ptaki z procy, a nawet tak, aby dostać się do zamku ze świniami i zniszczyć go.

Need for Speed: Most Wanted

Nie mniej słynny wyścig, który ma wiele trybów. Na przykład, trzeba wybić poza torem wszystkich rywali, aby wziąć udział w pojedynku 1×1, a nawet być w roli policji. Dodatkowo, masz szeroki wybór samochodów i akcesoriów.

Instalacja gry dla nawigatora

Tak więc, można znaleźć i pobrać pożądaną grę. Aby go zainstalować, należy wykonać kilka prostych kroków.

Podłączyć urządzenie do komputera za pomocą specjalnego kabla, który jest dostarczany wraz z urządzeniem. Ponadto, niektóre modele obsługują funkcję Wi-Fi, dzięki któremu można podłączyć do komputera zdalnego.

Teraz komputer powinien niezależnie rozpoznać nowe urządzenie i wyświetli je na liście napędów. Co do zasady, praca z zawartością dysku jest taka sama jak w przypadku zwykłego dysku.

Wiele nawigator mają auto zainstalować gry. Na przykład, podczas łączenia, program powinien uruchomić urządzenie do komputera, dzięki której można pobrać aplikację na urządzenie.

To wszystko. Życzymy przyjemna gra!