348 Shares 6017 views

Opieki nad zwierzętami. Jak dbać o koniach

Jazda konna jest bez wątpienia jednym z najbardziej ekscytujących hobby. Ponadto, jest to jeden z najdroższych hobby na świecie. Dla koni jest bardzo trudno opiekować, a one wymagają dużo więcej uwagi i bardziej konkretne jedzenie, niż psy i koty. Opieki nad zwierzętami, co może zostały one wielkość i charakterystyka jest bardzo ważne, a właściciel powinien zdawać sobie sprawę z tego, zanim podejmie swoje zwierzę na edukację. Jeśli dbasz o niego, zwierzę będzie traktować cię z szacunkiem i miłością każdą minutą komunikacji przyniesie radość i dobry humor.


Wygląd zwierzęcia jest ważna nie tylko w różnych konkursach i wystawach. Każdego dnia, schludny wygląd domowych powinny zadowolić swoich panów. Opieka koń wymaga dużo odpowiedzialności od właścicieli, ponieważ nie jest prostym zwierząt, gigant, jeśli porównamy jego rozmiar do wielkości innych ssaków. W trosce o nich jest prosta – najważniejsze, aby poznać możliwości ich zawartości i korzystać z zaleceniami specjalistów. Po zapoznaniu się z doświadczeniami hodowców krajowych i zagranicznych, staraliśmy się opracować uniwersalne zalecenia, które ułatwią opiekę i przekształcić go w ekscytującym doświadczeniem.

potrzebna jest opieka koń nie tylko do poprawy wyglądu, regularnego czyszczenia wełny i skóry będzie je zdrowe i pomagają zidentyfikować guza, obrzęk i różne zespoły. Jest czyszczenia konia jest integralną częścią opieki i pielęgnacji dla zdrowia zwierzęcia. W przyrodzie wszystko, co oni sami monitorować: pływać i jeździć w kurzu, ocierają drzew i gryzienie siebie. Współczesne konie są już przyzwyczajeni do faktu, że wszystkie z tych procedur sprawia człowiekowi. domowych opieki wymaga wysokiego ciepła i życzliwości, będą tylko wtedy dziękuję z tym samym.

Zaledwie sekunda trwa ringu, gdzie można zobaczyć konia w całej swej urody, ale jej nienaganny wygląd muszą nauczyć się, jak dbać o nią na długo przed promenady.

Każdego dnia, zwykle zalecany do czyszczenia i pielęgnacji zwierząt, na specjalne okazje – idealny do czyszczenia. Opis procedury zależy od typu konia, pory roku, pogody, dyscypliny i kontroli. Ale w żadnym wypadku nie należy umieszczać na brudnym stroju konia lub kocem. Szanuj siebie i zwierzę. Jeśli nie masz czasu, czyste tylko te części, które będą nosić uprząż.

Zalecenia dotyczące sposobu opieki nad zwierzętami nie jest ograniczony do końcówek włosów i pielęgnacji skóry, trzeba podnieść i podawany prawidłowo. Przede wszystkim trzeba wiedzieć o potrzebach twój koń jest. Im większe zwierzę, tym więcej żywności potrzebuje. Nie zapominaj, że koń zużywa trawy i siana, potrzebuje dużo błonnika i wody. Zwierzęta spędzają dużo energii podczas biegu, dlatego muszą odnowić go w dowolnym czasie, kiedy chcą jeść.

Opieka koń wymaga dużo cierpliwości. Podobnie jak wszystkie zhivtnye, mogą mieć indywidualne preferencje w żywności. Niektóre bardziej jak siano, kiszonki z drugiej, trzeciej – słoma. Jeśli koń będzie bez jedzenia co najmniej raz dziennie, istnieje ryzyko, że „zarobić” wrzód żołądka, który jest bardzo źle traktowany. Dla jednego dnia, zwierzę musi konsumować paszę tak wiele, tak aby były one około 2-4 procent wagi jego ciała.

pielęgnacja konia przewiduje również szczepienia i odrobaczanie. Wśród obowiązkowych zajęć wliczone szczepienia przeciw tężcowi, wścieklizna i grypy. Podnieść preparat do szczepienia będą tylko przyprawione weterynarza.

Jak widać, opieka dla zwierząt – to pewne zobowiązania przyjęte przez właściciela. Powinniśmy nie tylko kochać konie, dbać o nich, trzeba wiedzieć, jak to zrobić.