831 Shares 3333 views

Smartphone "Lenovo A2010": opinie. Opis, charakterystyka, instrukcje

W segmencie urządzeń mobilnych producenta w Chinach, „Lenovo” zajmuje dwuznaczną pozycję. Z jednej strony, produkty tej marki jest związana z przystępności i szerokiej funkcjonalności, z drugiej – model z linii firmy okresowo przedłużony przez potężnych i wysokiej jakości urządzeń. Oczywiście, do poziomu premii nawet sztandarowe urządzenie firmy nie docierają, ale w przyszłości i nie powinny być wykluczone. Dalsze potwierdzenie poważnych zamiarów liderów producentem w ruchu do końca smartfony było niedawne pojawienie się aparatu „A2010 Lenovo”. Funkcje tę pozycjonowanie modeli wyposażonych w procesor 64-bitowy i technologii 4G, wsparte przez przeciętnego metce 8 tys. Rub., Co również zwiększa atrakcyjność telefonu w oczach konsumenta masowego.


Ogólne informacje o modelu

Model pojęcie obejmuje połączenie wysokiej wydajności z szeroką gamą opcji i przystępnej cenie. Urządzenie rozwój miał w 2015 roku, kiedy segment nastąpił ciekawy trend – montażu urządzeń Android systemowych przez 5,0. Najnowsze systemy operacyjne otrzymał nie tylko model premium, ale w niektórych przypadkach, przedstawicieli klasy budżetowej. Ten telefon i zaskoczony „A2010 Lenovo”, który podsumowuje powiedzieć jej elastyczność i wydajność. I jest to zrozumiałe, ponieważ smartfon był platformą wersja 5.1, która dość zaskakujące niedrogiego modelu. Jednak urządzenie to nie tylko zainteresowanie systemem operacyjnym. Ma również szeroką funkcjonalność i dobrą konstrukcję, ale reszta z obserwowanym poziomem artykułów budżetu.

Cechy urządzenia

Kwestia wydajności i funkcjonalności urządzenia w segmencie smartfonów – bardzo częstym zjawiskiem. Takie modele można znaleźć w liniach wielu chińskich producentów. Jednak, aby utrzymać określony poziom podczas pracy nie jest możliwe wszystkie firmy. Gadżet „A2010 Lenovo”, którego opinii podkreślić zgodność z określonymi parametrami rzeczywistej wydajności, to ma wiele szans na status jednego z funkcjonalnych jednostek początkowym przedziale cenowym. Tak więc, dla 8 th. Rub. Model użytkownik będzie miał następujące cechy:

 • Procesor – quad MediaTek 1000 MHz.
 • Pamięć – 1 GB.
 • OS – wersja Androida 5.1.
 • Zarządzanie – dotykowy.
 • Karty SIM – micro.
 • Waga – 137 g
 • Wymiary: szerokość – 66,6 mm, wysokość – 130,5 mm, grubość – 9,98 mm.
 • Wyświetlacz – ekran dotykowy TFT do 16,780,000 tysięcy kolorów ..
 • Przekątna smartphone – 4,5 cala.
 • Aparat – 5-megapikselowy moduł.
 • Pamięć podstawowa – 8 GB.
 • Karty z większą ilością pamięci – do 32GB.
 • Pojemność baterii – 2000 mAh.
 • Dodatkowe funkcje – odtwarzacz MP3, radio FM, Bluetooth, Geo tagging, Wi- Fi, czujniki zbliżeniowe i światła otoczenia, USB i 4G LTE.

Opinie na ekranie

Nawet według standardów średniej wielkości smartphone ekranu jest niewielki. Ale rozważyć model jako wydajne i kompaktowe też nie warto. Chociaż wyświetlacz rozwiązania budżetowe wygląda przyzwoite, nie jest to matryca IPS. Stąd pochodzenie wszystkich niedociągnięć ekranie. W szczególności, opinie na smartphone „A2010 Lenovo” uwaga zawężony Scenic narożniki niezadowalający obraz w słońcu i całkowitego zanikania obrazu. W odniesieniu do kolorów, rozdzielczość i model ostrości również nie odpowiadają poziomowi tych urządzeń posiada nowoczesny system operacyjny z Androidem.

Ale jeśli porównać model bez smartfony ultrachetkimi kosztują więcej niż 15 tys. Rub., Potem wszystko wraca na swoje miejsce. Oczywiście, producent przesunięcie inwestycji w wydajności, użycie słabej matrycy kosztorysowej dla „Lenovo A2010”. Opinie, jednak należy pamiętać, że modele w swojej klasie do 10 tys. RUB. ekran spełnia swoją funkcję odpowiednio.

Recenzje komory

W stosunku do tradycyjnych schematów komór wykonany z 5 megapikselowy podstawowego modułu a przednią dyszę 2 Mn. Jednak i ta konfiguracja jest już dzisiaj wydaje się nieaktualne w modelach tła z 8 MP, wśród których znajdują się również urządzenia budżetowe. O A2010 „Lenovo” Front Camera zazwyczaj powściągliwy, chociaż pozbawione konkretnej krytyki. Oczywiste wady podczas fotografowania nie jest przestrzegane, co jest bardzo dobre dla modułu dodatkowego. Ale głównym kamera rozczarował wielu. To nie jest nawet niewielka ilość pikseli oraz z naruszeniem podstawowych ustawień. Na przykład, wspólna krytyka automatycznej regulacji balansu bieli – zdjęcia są nie tylko ciepłe i z odrobiną żółtego. Sytuacja pogarsza się w słabym świetle, kiedy ramy uzyskuje się zaciera, a szczegóły i nie różnią.

instrukcja obsługi

Pod względem ergonomii i kontroli sytuacji nie jest tak tragiczna. Pod ekranem znajdują się tradycyjne kierownica, centralny wśród których jest menu. Ustawienia telefonu są dość szerokie i obejmują pełen zakres opcji urządzenia. Dogodnie odcinki segmentowe pozwalają szybko dotrzeć do żądanej pozycji. Wiele elementów sterujących przedstawionych na obudowie. Przycisk zasilania znajduje się niemal w samym środku strony, a objętość tuner jest nieco wyższa. Nawiasem mówiąc, jak zauważył opinie ( „Lenovo A2010”), bardzo dobry głośnik robi jego funkcja odpowiednio przejawiający się w trakcie rozmowy, a podczas korzystania z odtwarzacza muzyki. Producent już dawno opanowali konfiguracji do nałożenia mechanicznych przycisków po prawej stronie twarzy, dzięki czemu można łatwo zarządzać wszystkie kluczowe parametry i funkcje smartfonu, bez naruszania menu.

wniosek

Model programiści wnieśli znaczący krok w kierunku zwiększenia wydajności low-end, ale nie mógł połączyć się z nowego poziomu systemu operacyjnego z innymi cechami. Wynika to w pewnej symbiozie z premii i przystępnej cenie, która sprawia, że telefon wyjątkowy „A2010 Lenovo”. Gości w tym momencie wiele słabych punktów smartphone, w tym niskiej jakości fotografowania i tani ekran macierzy. Ale można żyć z nimi, jeśli chcesz szybko i wydajne urządzenie. Jednak, aby cieszyć zrobionego zdjęcia podczas przeglądania dużym ekranie, model ten nie jest odpowiedni. Warto zastanowić się go jako praktyczny i w pewnym sensie uniwersalnym środkiem komunikacji, ale nie więcej.