469 Shares 4155 views

Historia codziennych wyzwań i przeciwności. „Ptaszek w klatce”: aktorzy i dramatyczne miłosne znaki

Krajowy serii „A ptak w klatce” – żywy przykład tego, jak procesy pomoże prostą dziewczynę z dobrego serca, aby stać się silną kobietą. Ten artykuł zajmuje się melodramatyczny serii i główny aktor.


Więcej dramat – więcej mocy

To po prostu tak się stało, że kocha kino emocjonalne historie o zwykłych znaków. On hojnie daje im różnego rodzaju testów, chociaż podkreślając, że dziewczynki z dobrej duszy jest szczególnie trudne w okrutnym świecie. Ci, okazała się seria „A ptak w klatce”, aktorzy, którzy chętnie dzielili się swoimi wrażeniami z projektu w swoich wywiadach. A my pokrótce przypomnieć, co podnosi tematy.

Stesha Ternova została osierocona jako dziecko. Za śmierć swoich rodziców, ona obwinia siebie. W małym mieście, gdzie wróciła po badaniu, to czeka na starego przyjaciela Egor. Młodzieniec właśnie służył w wojsku i jest gotów się z nią ożenić. Nawet jeśli nie chce Stesha. Ona jest bardziej zainteresowany Borysa, którego ona przypadkowo spotkał. Walka o serca dziewczyny prowadzi do wojny między ludźmi, a nie pogorszyć sytuację, Stesha zgadza się na pobyt z niekochana.

Nowe twarze wieczna historia

Historia idea nie jest nowa. Specjalny film fabularny został odtwarzając atmosferę codziennego życia, wraz z pięknem rustykalnym charakterze. W ten sposób zapoznał publiczność z serii „ptak w klatce”. Aktorzy zostali osobiście zatwierdzony przez dyrektora Anatoliem Grigorevym, który był prowadzony przez scenariuszu Natalia Shimboretskoy. Razem, w drodze, pracował wcześniej na mini-serii „A Time to Love”.

„Ptaka w klatce”: aktorów i bohaterów

Przekształcenie prosta dziewczyna Steshov spadł na barki Ekateriny Astahovoy. Pochodzący z regionu Moskwa, ukończyła szkołę muzyczną i GITIS. Młoda aktorka jest znana widzom od 2007 roku, kiedy to stał się pierwszym w serii „Królowie gry”. To bardziej rozpoznawalną rolę Zofii w „Ranetki”. Inne ważne dzieła Katarzyny – „Instytut Szlachetnych Dziewic" z serii „Jak poznałem waszą matkę”, „zawsze powiedzieć” zawsze”i

Iwan Stiebunow, rodem z Ałtaju, grał w serialu ukochana Borysa. Zdesperowany facet, on stara się wyciągnąć z domu Steshov szekli niekochana człowieka. Aktor jest w trupa teatru „Współczesnej”. Znak wielu prac, w tym ról w „Studenci”, „Ostatni weekend”, „grzmot”.

Aktor Alexander Davydov pojawił się w postaci najbardziej niekochanej Jegor, którego Stesha zmuszony umilić swoje szczęście, marzy o prawdziwej miłości. Otrzymałem uznanie widza po wystawie „Maroussia” i jego sequelu. Obiecujący młody aktor często usuwane w scenach krajowych. On gra na scenie teatru. Majakowski.

Miłość trójkąt głównych bohaterów – nie jedynym składnikiem serii „A ptak w klatce”. Aktorzy, którzy wykonali roli postaci drugoplanowych, nie mniej ciekawy i jasny. Wśród nich są uznanymi mistrzami kina rosyjskiego można wydzielić i tych, którzy pierwsze kroki: Mikhail Zhigalov, Yuri Moseychuk, Aleksandru Platonovu Natalia Vasko, Alina Grosu i in.

szczęście przez cierpienie

Serial został nakręcony w Kijowie. Premiera odbyła się wystawa na Ukrainie jesienią 2013 roku, Rosja – 06 stycznia 2014 na kanale „Rossija 1”.

O tym, jak dostać się do projektu może być oceniana przez publiczność. Zauważyli oni, że jest to dość proste codzienne historia. Oczywiście, jest to niemożliwe, aby nie cieszyć się z głównego bohatera i spadł jej udział trudności związanych z małżeństwa, dzieci i rodziny. Jak to było być na miejscu Stesha i innych bohaterów, można powiedzieć aktorów filmu „ptak w klatce”. Tak, Ekaterina Astahova nazywa Steshov typową ofiarą, który miał dobrą drgania zanim została uruchomiona. Egor dostać pierwszą osobą we wsi, wybrany wiejskich artystów kosmetyczne. Stesha cierpliwie czeka na niego z wojska i nie spotkał Borysa, bym pozostał z nim. Borys stał się prawdziwie szlachetnego młodzieńca z szanowanej rodziny, który udał się do nie mniej niż Stesha testów Zatem, na pierwszym zdjęciu ona przysięga jej miłość do niego, a następnie chowa.

Tworzenie serii, autorzy zebrała dramatyczne linii z przestępcą. Ciepłe przyjęcie publiczności wyraźnie mówi o sukcesie Odwrócił dynamiczny i bohaterów i dostosowania ich do aktorów serialu „ptak w klatce” sprawiło, że produkt wysokiej jakości kina narodowego.