652 Shares 2172 views

Ambasada Korei w Moskwie, adres, numer telefonu i zdjęcia

Korea Południowa stała się ostatnio przedmiotem zainteresowania rosyjskich turystów. Gdzie naprawdę można dobrze wypocząć dość symboliczną sumę. Dlatego w ostatnich latach napływ rosyjskich turystów do połacie Morning Calm (tak poetycko nazywa Korea) znacznie wzrosła. Każdy nasz rodak warto dowiedzieć się, gdzie jest Republika Korei ambasady w Moskwie. Po tym wszystkim, to gdzie zdecydujesz swoje problemy wizowe i uzyskać niezbędne informacje na temat koreańskiego obywatelstwa.


Federacja Rosyjska i Korea nawiązać stosunki dyplomatyczne

Stosunki rosyjsko-KRLD nie tak wiele lat, mogą być nazywane młody i aktywnie rozwija. W ubiegłym roku obchodziliśmy jubileusz srebro wejścia w stosunkach dyplomatycznych z Korei Południowej.

Niemal natychmiast po 1991 roku został otwarty pierwszy Ambasada Korei do Rosji, co oznaczało nową rundę polityki zagranicznej i stosunków handlowych naszego kraju z Azji Wschodniej. Każdego roku nasze kraje są znalezienie nowych sposobów współpracy i doprowadzić do ciekawych projektów, co prowadzi do konwergencji obu krajów.

W tej chwili, Ambasada Korei Południowej nie tylko na otwartych przestrzeniach naszego kraju w Moskwie. Koreańskie biura są otwarte w Irkucku, Petersburgu i Władywostoku. Planuje otworzyć nowe misje dyplomatyczne w centralnej Rosji, która pokazuje, jak szybko rozwija stosunki między Federacją Rosyjską i Korei Południowej.

Ambasada Korei: adres w Moskwie

W Moskwie, adres misji dyplomatycznej jest znany niemal każdego turysty. Ambasada Korei znajduje się przy ulicy Plyushchikha, dom 56. pobliżu zakładu znajduje się stacja metra „Kijów”, tak aby dostać się do misji dyplomatycznej naszych rodaków będzie bardzo wygodne. Wystarczy wpisać żądaną stację i przejść przez most na drugą stronę rzeki Moskwy. Dziesięć minut później, zostanie przedstawiony budynek misji dyplomatycznej w Korei Południowej.

Uzyskania niezbędnych informacji na numer telefonu ambasady Korei. Jeśli chcesz konsultować w sprawach wizowych, a następnie natychmiast zadzwonić na infolinię. Członkowie misji odbędzie Ci porady werbalną i zapisz się na wizytę, jeśli to konieczne. Ponadto w telefonie można dowiedzieć się o dni urlopu off, które mogą się różnić od oficjalnych dni kalendarzowych czerwony w Rosji.

Godziny otwarcia ambasady Korei Południowej

Podobnie jak wielu innych misjach dyplomatycznych, Ambasada Korei w Rosji działa z harmonogramem pięć dni. Od poniedziałku do piątku można przyjść do reprezentacji adresu i rozwiązać wszystkie swoje problemy z dokumentami. Od dziewiątej rano aż godzina dwunasta odbiera papiery od osób fizycznych i od godzina piąta do szóstej wieczorem pracownicy ambasady Korei pracują w sprawie wydawania gotowych dokumentów.

Zwykle cały proces odbywa się w kolejce. Ale jeśli są nagrane na recepcji, oczekiwanie w Twoim przypadku będzie bardzo minimalne.

Reżim wizowy między Korei i Federacji Rosyjskiej

Główną działalnością jest Ambasada Korei Południowej w Moskwie wokół wydawania wiz. Nie jest zaskakujące, że nasi obywatele zwracają się do koreańskiej przedstawiciela do tego właśnie celu. Przepływ turystów z Rosji stał się tak ważny w branży turystycznej Korei, że rząd tego kraju postanowił bezwizowego wjazdu Rosjan dla turystyki. Ustawa ta została uchwalona w 2014 roku, a teraz nasi ludzie mogą pozostać w kraju przez sześćdziesiąt dni bez wizy porannej świeżości. Polityka ta jest dwa lata całkowicie spłacone, nasze kraje były w stanie zbliżyć się do ustanowienia i jeszcze bliższą współpracę.

Ambasada Korei: zbiór dokumentów dla długoterminowego wizyty w kraju

Jeśli planujesz pobyt w Korei od ponad dwóch miesięcy, będzie jeszcze musiał ubiegać się o wizy. Aby to zrobić, trzeba przyjść osobiście do ambasady Korei w Moskwie. Oczywiście, jeśli mieszkasz w pobliskim regionie.

Należy mieć na uwadze, że misje dyplomatyczne będzie zobowiązany do przedstawienia dokumentów uzasadniających tak długiej obecności w Korei Południowej. trzeba dodać do nich:

  • paszport;
  • jedno zdjęcie;
  • Dwa wypełnione kwestionariusze.

Nie zapominaj, że opłata za płatności pięćdziesiąt dolarów. Muszą być dokonywane w gotówce przed ręką nad reprezentacją dokumenty pracowników. Koreańczycy zwykle uwzględnia wnioski z Rosjanami i sprawdź papier około czterech tygodni. Więc nie martw się, że nie otworzy wizy tak długo. To jest zupełnie normalna praktyka dla pracowników misji dyplomatycznej.

Powinno to wyglądać jak zaproszenie do Korei Południowej?

Nie częściej niż wiza długoterminowa jest wspierany przez oferty pracy, bo inaczej będzie trudno wytłumaczyć jasno komunikować pracownikom ambasady Korei, dlaczego potrzebują wizy.

Oferty pracy nie jest jakaś szczególna forma, firma pracodawca może zrobić to na własną rękę. Najważniejsze, że został on określony cel wizyty i okresu, na jaki umowa zostanie zawarta z obywatelem Rosji. W tym przypadku, papier musi być określone dokładnie dane paszportowe opuszczania twarze kraj i jego datę urodzenia.

Ponadto pracownicy ambasady Korei Południowej może żądać kopii dokumentów rejestracyjnych firmy, zachęcając rosyjskich specjalistów do pracy. Jeśli wizy można uzyskać nawet szybsze spełnienie warunków niż w ciągu czterech tygodni. Rosjanie odmawia wejścia w Korei są rzadkie.

Ambasada Korei Południowej w Moskwie jest ośrodkiem kultury koreańskiej na terytorium Rosji. W związku z tym, że zapoznanie się z pracą zasadami reprezentacji i funkcji odbioru dokumentów do wizy, otrzymasz pewne wyobrażenie o charakterze koreańskich samych i ich gościnność, która jest tak charakterystyczna dla przedstawicieli Azji Wschodniej ludzi.